Gå til innhold
Hundesonen.no

Recommended Posts

Skrevet

Up up! @simira? @Pringlen noe nytt?

Venter på telefon fra ei (hååper hun ringer) men ingenting er avgjort. Fått en hyggelig mail på han, men jeg må ha skrevet noe feil da jeg svarte, for jeg hørte ikke noe mer.

Har ikke hørt noe fra tante, vet ikke om hun har lest e-posten. Hun må antageligvis snakke med noe styre også. Vet ikke om hesten er aktuell, er ikke nøyaktig det de ser etter, men vet de trenger flere hester nå...

  • Svar 63
  • Created
  • Siste svar

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Hva skal man si? For en flott hest!!!! Datteren er superfornøyd, både på bane og på tur. Godt denne ikke ble pølser

Må bare spamme denne tråden med litt bilder. Se så fin han er Og så snill og grei. Selv moren min har planer om å ri ham

Lisle tuslet rett inn i gjengen, som om de skulle kjent hverandre all sin dag

Skrevet

Har ikke hørt noe fra tante, vet ikke om hun har lest e-posten. Hun må antageligvis snakke med noe styre også. Vet ikke om hesten er aktuell, er ikke nøyaktig det de ser etter, men vet de trenger flere hester nå...

Oki :) Keep me posted da, om du skulle høre noe.

Skrevet

Hatt hovslager på han nå, og bare skryt å få. Så har sagt han får pent oppføre seg når de kommer for å prøve han - pølsetruselen er forengangskyld ikke bare tom trussel.

Vi krysser fingre for at dette blir bra. :D

Skrevet

Satser på at han er like bra som han høres ut, og at datteren fikser ham greit. Bør det altså, for å kjøre en hel dag med henger bør ikke være bomtur :icon_redface:

  • Like 4
Skrevet

De tulla ikke da de sa han var lett å få opp i galopp, og har fin galopp. Fin gutt det der. :wub: Blir selvsagt gira etter løping, men ikke tung å holde, men man må jobbe litt for å få han til å roe ned. En rytter som rir mer og bedre med setet enn meg kan jeg aldri tenke meg vil ha problemer med det i det heletatt.

  • Like 2
Skrevet

Solgt! :D Håper jeg ikke får en hoppende sinna pm om at hesten jeg har solgt er klin gæern. :lol: Fine Lisle så ut til å få en flott ny eier. :D

  • Like 4
Skrevet

Lisle tuslet rett inn i gjengen, som om de skulle kjent hverandre all sin dag :D

lisle1.jpg

lisle2.jpg

Gratulerer med en nydelig en! Hold oss oppdatert med bilder og slikt, han er tross alt sonenhest nå :lol:

  • Like 3
Skrevet

Lislen sin det! :wub: Jeg er så utrolig glad for at dette gikk i orden, og en så fin og herlig hest fikk en sjanse til mange gode år til og ikke ble pølse. Håper dere sitter igjen med følelsen av at det ble et godt kjøp med mye god hest for pengene :)

  • Like 4
Skrevet

Lislen sin det! :wub: Jeg er så utrolig glad for at dette gikk i orden, og en så fin og herlig hest fikk en sjanse til mange gode år til og ikke ble pølse. Håper dere sitter igjen med følelsen av at det ble et godt kjøp med mye god hest for pengene :)

Helt klart :D

  • Like 1
Skrevet

Blir nesten misunnelig her :drool:

Kunne tenkt meg han selv i en annen livssituasjon.

Datteren din er flink :ahappy:

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gjest
Skriv svar til emnet...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Hvem er aktive   0 medlemmer

    • Ingen innloggede medlemmer aktive



  • Nye innlegg

    • Helt enig! Savner mer aktivitet, ironisk nok, siden jeg ikke har vært aktiv her på snart 20 år. Hadde vært moro å hørt hvordan det gik nå med alle «gamle». For min del handler det nok litt om at småbarnsliv og jobb har tatt mye tid, og det at jeg har vært hundeløs i en del år. Å når jeg skriver n innser jeg også at det handler om at jeg ikke sitter å surfer på pcen lenger, forum fra mobil er ikke helt det samme. 
    • Hadde vært gøy med litt mer aktivitet her inne ja. Føler jeg ser det der ute i den virkelige verden også, er synkende aktivitet på mange arenaer. Her går det fremdeles i hund og konkurranser, mest RL.
    • Veldig synd egentlig at det er blitt sånn. For det var himla gildt her en stund.  Lurer også på hvordan det går med de eldre brukerene, og lurer på om de holder på med hund fortsatt. 
    • Det er et helt greit alternativ for hunder som ikke tåler kylling. Man må nesten prøve det på egen hund for å se om det funker. Jeg har prøvd det bare for gøy, hverken eller synes min hund
    • Tror en vanlig golden hadde passet dere ypperlig, bare vær nøye med linjene. En flat coated hadde også fungert bra.  Jeg har jaktgolden, og har hatt , og kjenner flere. Jeg tror ikke det vil passe for dere, de trenger mer arbeid. En god golden er vel så bra. Dere kan vurdere labrador, de har ofte mer futt i ræva:) Men vær obs på linjer med alt for tunge hunder, og noen hannhunder kan være skikkelig hannhunder med mye hormoner.
  • Nylig opprettede emner

×
×
  • Opprett ny...