Gå til innhold
Hundesonen.no

Recommended Posts

  • Svar 710
  • Created
  • Siste svar

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Kikker litt på chatten på sumo samtidig og noen kan man le seg skakk av! Spr: Hvorfor er Marit Bjørgen vraket til stafetten?? Bjørgen er bedre enn Flatland!! Svar: Ja, men Bjørgen kan ikke s

"If you're watching cross-country skiing for the first time..." En uttalelse man neppe hadde hørt på norsk TV.

Skrevet

Seriøst?? Åtte? Var helt sikker på at mennene også skulle gå sånn rundt ti jeg. Åtte. Er ikke det klokka fem om morgenen lokal tid? Hvordan kan det i det hele tatt være publikummere som gidder å komme seg opp til stadion for å se på det?

Skrevet

Seriøst?? Åtte? Var helt sikker på at mennene også skulle gå sånn rundt ti jeg. Åtte. Er ikke det klokka fem om morgenen lokal tid? Hvordan kan det i det hele tatt være publikummere som gidder å komme seg opp til stadion for å se på det?

Hehe. Det er motsatt vei, Ingvild. Russerne ligger foran oss i tid. :)

Jeg kjente akkurat at det er litt kjipt å bo i England nå, for jeg ligger jo ytterligere én time bak, dvs. at stafetten starter kl 7 hos meg. Hmpf. :getlost:

Skrevet

Hehe. Det er motsatt vei, Ingvild. Russerne ligger foran oss i tid. :)

Jeg kjente akkurat at det er litt kjipt å bo i England nå, for jeg ligger jo ytterligere én time bak, dvs. at stafetten starter kl 7 hos meg. Hmpf. :getlost:

Lol! Det visste jeg egentlig altså :icon_redface:

Skrevet

Lol! Det visste jeg egentlig altså :icon_redface:

:teehe: Start kl 5 hadde vært litt slemt mot utøverne. Opp kl 2 om natten for å spise frokost, varme opp og teste ski. :P

  • Like 1
Skrevet

Ole Einar skyter seg jo bort halvparten av gangene... Emil har jo bare hatt tre bom i hele OL, og er den beste og mest stabile på laget sånn egentlig.men i skiskyting kan alt skje. Stakkars stakkars Emil!

Sant nok. Bare fryktelig kjipt for Emil dette. :(

Skrevet

Sundby ligger godt til i fremste gruppa, Petter ligg litt lengre bak.. Aller fremst går det noen som enda ikke har bytta ski.. E 1,5 mil igjen

Skrevet

Jeg har faktisk hatt vekkerklokke på!!! På en søndag, for å se langrenn! Klarte ikke stå opp da, men har sett fra de passerte 20km. Lady er like trøtt som meg, så hun gikk sakte ut døren og tisset og løp inn igjen etterpå og har lagt oppå meg på sofaen helt til bekkenet mitt sa at nå var det nok.

Men nå er det snart litt action her, når de nærmer seg slutten og de norske guttene ser fine ut!

Skrevet

Et flott OL. Og det var greit at det var Legkov som vant, når den russiske lagledelsen er så sur på at han er utenfor landslaget at han ikke en gang ble tilbudt drikke av de enkelte ganger der.

  • Like 1

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gjest
Skriv svar til emnet...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Hvem er aktive   0 medlemmer

    • Ingen innloggede medlemmer aktive



  • Nye innlegg

    • Har prøvd:  Non-Stop Løype - sikkerhetslåsen åpnet seg i tide og utide, og festene til frontstykket åpnet seg hele tiden Non-Stop Trekking - sitter for høyt, jeg får vondt i korsryggen Non-Stop CaniX 2.0 - frontstykket ble ødelagt etter kort tid Jeg har dessverre bare dårlige erfaringer med Non-Stop og leter i grunn etter et belte som IKKE er derifra, men ser at veldig mange har samme, usikre kobling eller så sitter de likt som Trekking-beltet.  Har sett på Canix Pro, men jeg vet ikke om jeg stoler helt på nonstop.  Medium stor hund (17kg), sterk som en okse. Bruker magebeltet for det meste på vanlige skogsturer eller til sykling,  ikke løping, Ønsker ikke belte med denne type kobling. Aller helst så skal koblingen være FAST, så man ikke kan bytte ut frontstykket..
    • Det viktige her er ikke ditt hjerte, for det skinner igjennom. Tror rasen du velger er viktig. Det er viktig å velge rett hund til jobben, og omvendt. Jobben kan være lange turer, sofakos, eller totalt kaos. Jeg fikk en portugisisk vann hund som valp. Gleden var stor, helt til den gikk nesten berserk ved 7 måneders alder. Hørte ikke etter lenger, dro i båndet, spiste alt, inkludert steiner og pinner. Det er tross alt forskjell på og tygge å spise pinner. Nå, etter at jeg leste meg opp og fulgte rådende, så jeg problemet i et annet lys, og fikk en god respons hos hunden.  
    • Ja, valpeshow har vel "alltid" vært uoffisielt. Om det er flere enn for to år siden, kanskje klubbene begynner å komme seg igjen etter pandemien?
    • Det er ikke så mange store uoffisielle utstillinger.  Det er mange uoff. Valpeshow hvor junior og veteraner også kan delta. Disse blir  ikke registrert noen steder og det deles ikke ut cert. Har ingenting med mange uregistrerte hunder å gjøre. 
    • Hvor finner du uoffisielle utstillinger? Jeg antar det kan ha noe med mengden uregistrerte hunder å gjøre, uten at jeg vet noe mer om det.
  • Nylig opprettede emner

×
×
  • Opprett ny...