Gå til innhold
Hundesonen.no

Recommended Posts

Skrevet

Knuste hjelmen ja. Håper hun tar en legesjekk! Stygt fall. Og veldig ekkelt å se på, klarer ikke sånne ting så bra, blir skikkelig uvell :P

  • Svar 710
  • Created
  • Siste svar

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Kikker litt på chatten på sumo samtidig og noen kan man le seg skakk av! Spr: Hvorfor er Marit Bjørgen vraket til stafetten?? Bjørgen er bedre enn Flatland!! Svar: Ja, men Bjørgen kan ikke s

"If you're watching cross-country skiing for the first time..." En uttalelse man neppe hadde hørt på norsk TV.

Skrevet

Stygt fall i slopestyle nå ja.. Heldigvis går det somregel bra, men kjenner jeg får helt vondt i kroppen. Selv knekt ryggen på snowboard så kjenner godt igjen den følelsen hver gang noen tryner!

Men liker at jentene blir tøffere! Håper det blir på nivå med gutta etterhvert ;D

Skrevet

Ja, jeg tror de har stort utviklingspotensiale.
Synes forøvrig at at det er bra de viste den ødelagte hjelmen. Viser hvor viktig det er med hjelm!


Nå har jeg byttet fra snowboard til langrenn. :heart:
Savner virkelig norsk vinter akkurat nå!

Skrevet

Ja, jeg tror de har stort utviklingspotensiale.

Synes forøvrig at at det er bra de viste den ødelagte hjelmen. Viser hvor viktig det er med hjelm!

Ja, veldig bra at de viste hjelmen, jeg var kul og dum så kjørte uten hjelm når ryggen knakk, var bare sjeleglad for at det ikke var hue som gikk.

Men nå gir hjelmene forholdsvis lett etter da, knuste noen hjelmer når jeg drev med ishockey husker jeg. Så ser ofte verre ut enn det er :)

Skrevet

Det er morsomt å høre britene uttale navnene til enkelte nordmenn.

"Oli Aina Bjorn-DALEN" med skikkelig trykk på siste del av etternavnet. :P Noen ganger er det ikke så lett å høre om de sier Bjørndalen eller Bjørn Dæhlie (les: "Bjorndaley"). :P

Røthe er langt bak. :(

Skrevet

Northug gjør det alltid spennende synes jeg. Ser ofte ut som han kjeder seg litt, men han ligger bare og lurer. Håper vi får en skikkelig Northug-spurt, det er det beste jeg vet :lol:

Skrevet

Lenge igjen enda, men jeg krysser fingre og tær for Sundby her altså. Skulle så gjerne sett ham ta dette. Ellers så hadde jeg håpet at Røthe skulle vært lengre der oppe. Må jo heie litt ekstra på vossingen. :ahappy:

Skrevet

Kjipt at det ikke ble gull. Men fryder meg faktisk bittelitt at Petter ikke klarte å hevde seg at all, kanskej han blir litt jekka ned nå :P

  • Like 1
Skrevet

Uff, synes det var skikkelig leit å se Petter nå. Men flott løp av Martin!

Edit: rart å se hvor forskjellige oppfatninger vi har av Petter! Jeg synes dette bare var trist jeg.

  • Like 1
Skrevet

Ja, Northug er i formen jeg frykta :(

Sundby derimot har klart seg bra! Woot WOot for 3. og å ta Vylegzhanin i en spurt! :banana:

Han er tross alt ikke egentlig en like god sprinter som de andre i tet. Cologna er rå!

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gjest
Skriv svar til emnet...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Hvem er aktive   0 medlemmer

    • Ingen innloggede medlemmer aktive



  • Nye innlegg

    • Interessant undersøkelse. Jeg lurer litt på hvor relevant spørsmål om kjønn er. Og er det uinteressant med folk som ikke eier hund per i dag, men kanskje passer, har hatt, skal ha osv?
    • Hei! Vi er en bachelor-gruppe fra Høgskolen i Østfold som skal utvikle en applikasjon for hundeeiere. 🐶 Målet med appen er å gi en bedre turopplevelse for deg og din hund, ved å gjøre det enklere og raskere å finne turstier som passer deres behov. Vi vil derfor stille hundeeiere noen spørsmål, og håper du vil ta deg tid til å svare på vår undersøkelse. Det vil ta rundt 3 minutter 😊 https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSdBufjg3yT9ZUTtD9Qd1aG_mtBd6xKl91J0VVUJpInzE_nh-Q/viewform?usp=header
    • Har gått helt fint med tispen min, ho spiste andre dagen mer normalt og nå spiser ho som før igjen. Ho går veldig bra også er veldig aktiv nå både før også etter fjernet stingene så tror det er temmelig individuelt det der egentlig fra hund til hund. Tispen min har endelig lagt på seg mer igjen også etter operasjonen da ho gikk ned i vekt før operasjonen ettersom tilstanden så det begynner bli veldig bra 😊
    • Har nylig vært gjennom det samme med min tispe på snart 9 år. Hun var for det meste i sengen sin den første uken, så vi gå henne våtfor og vann ved sengen (hun nektet å spise tørrfor, så hun fikk vårfor i ca 10 dager). hun beveget seg litt mer etter 7 dager, men ble ikke seg selv før stingene ble tatt av
    • Dette avhenger nok en del av individ, men jeg tenker nå at både puddel og bichon-rasene er gode alternativer. Jeg mistenker at puddel generelt er mindre sære enn bichon, men de har også sine særegenheter. Jeg vil anbefale dere å dra på utstilling eller rasetreff for de ulike rasene og møte ulike individer og oppdrettere og eiere av alternativene, så får dere litt mer følelse med hvordan de er. En del av de små terrierrasene kan også være allergivennlig. De er strihåret og må nappes. Men de kan også være en del striere, ha mye jaktlyst og krever mer aktivitet.
  • Nylig opprettede emner

×
×
  • Opprett ny...