Gå til innhold
Hundesonen.no

Recommended Posts

Skrevet

Nå har jeg nettopp meldt meg inn her fordi jeg er en ordentlig hundeelsker. Er riktignok over 50,men hva gjør det? Like glad i hund for det jeg. Altså,så til temaet: Dame,hatt hunder hele livet,har 2 voksne barn og samboer,en og samme. Har epillepsi,dog ikke så hardt heldigvis. Hundene jeg har hatt er; Norsk buhund,labrador,blandingshund mellom dalmatiner og flatcoated retriever,og de to siste nå har vært corgie,grunnet alder da jeg ikke orker fullt kjør lenger. Alderen tar litt på,dessverre. Slitasje i hofter m.m.

Vil gjerne ha en hund til da jeg nylig har mistet min siste corgie,men venter noe sånn at jeg blir forberedt på å ta imot og overøse all min kjærlighet og oppdragelse til den nye.,

  • Like 1
Skrevet

Velkommen hit :) Trist med tap av hund, men slik er det jo dessverre med disse 4 beinte :( Håper du finner mye inspirasjon og lærdom her og at du etterhvert finner en ny pels og dele dagene med :)

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gjest
Skriv svar til emnet...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Hvem er aktive   0 medlemmer

    • Ingen innloggede medlemmer aktive


×
×
  • Opprett ny...