Gå til innhold
Hundesonen.no

Stort stålbur ønskes kjøpt


HHC
 Share

Recommended Posts

Noen som har et stor stålbur til salgs for en forholdsvis billig penge? Skal stå hjemme i en kjeller, så litt skavanker utseendemessig er ikke noe problem, men det bør være helt - skal brukes til en utbryterkonge ;)

Grenland og omegn.

Lenke til kommentar
Del på andre sider

Ja! Bullmastiffstørrelse. Ordentlig stålbur, ikke sånt sort. Ser nok ikke så strøkent ut, for det står i garasjen til pappa.

Mener det skal stå der, ihvertfall.

Trenger du det fort? For jeg skal ikke til Sandefjord igjen nå før etter jul, men det går evt an å hente det der selv?

Edit: Monica, gå og legg deg.

Lenke til kommentar
Del på andre sider

Ja! Bullmastiffstørrelse. Ordentlig stålbur, ikke sånt sort. Ser nok ikke så strøkent ut, for det står i garasjen til pappa.

Mener det skal stå der, ihvertfall.

Trenger du det fort? For jeg skal ikke til Sandefjord igjen nå før etter jul, men det går evt an å hente det der selv?

Edit: Monica, gå og legg deg.

Hva legger du i stort? :P Er det litt boltreplass for Ace der?

Skal faktisk til Sdfj i morgen :)

Sandefjord for langt unna?

En dør foran og en på langsiden, pakkes sammen og transporteres enkelt.

Lengde: 92,5 cm

Høyde: 65,5 cm

Bredde: 57,5 cm

500 kr

For lite :( Har kikket på 102 på førstemål og vil ikke ha noe mindre...

Jeg har et sånn sort et. Skal til Porsgrunn på søndag, kunne isåfall tatt det med. Si ifra om du vil jeg skal måle det.

edit; 60x90, H70.

For lite det også :(

Jeg har et stort sammenleggbart stålbur til salgs. Men er kanskje litt langt unna? Lillestrøm-omr.

I utgangspunktet ikke intr, men pendler jo opp og ned med jevne mellomrom da ;)

Lenke til kommentar
Del på andre sider

Buret er 114x86. Så vet du det hvertfall :)

Hvilken pris ser du for deg? :)

Med forbehold om at buret til Monica faktisk går inn i bilen min, så kunne jeg sikkert tatt det med om det skulle være aktuelt :)

Åh, det var snilt. Men med tanke på at alt skal matche ene og andre veien (ikke jeg som skal ha det, mine foreldre) så er det kanskje greiest å kjøre innom selv :)

  • Like 1
Lenke til kommentar
Del på andre sider

strips er også kjekt å bruke på utbryter kongers bur

Han spiser strips, så litt usikker på hvorvidt det er kjekt ;) (Ja, selv om tråden er klipt av)

Vel, det var stort og fint for Baghera? :P

Har ikke noen nøyaktige mål, da. :/

Hmm, er han tilfeldigvis hjemme i dag? Skal til Sdfj og klippe avkom

Lenke til kommentar
Del på andre sider

Han spiser strips, så litt usikker på hvorvidt det er kjekt ;) (Ja, selv om tråden er klipt av)

Hmm, er han tilfeldigvis hjemme i dag? Skal til Sdfj og klippe avkom

ojsan, den har jeg ikke hørt før og heller ikke lurt å spise så klart

Lenke til kommentar
Del på andre sider

Æsj! Sorry! Jeg var innom tråden her da jeg var på jobb, men da var det ingen nye svar, også glemte jeg det, og det har gått i ett, og jeg har ikke vært på nett igjen før nå.

Ingen fare, ikke sååå langt til den byen om det blir litt senere :)

  • Like 1
Lenke til kommentar
Del på andre sider

Gjest
Dette emnet er stengt for flere svar.
 Share

  • Hvem er aktive   0 medlemmer

    • Ingen innloggede medlemmer aktive


  • Nye innlegg

    • Det er veldig lenge siden jeg har brukt noe slik(da jeg gikk på folkehøyskole for 20+ år siden). Men jeg husker at man skulle skylle før man satte inn i maskinen. Jeg fant også dette, om det er til noe hjelp; Oppvaskmaskin til industri: Slik får du best resultat - Machine Products Storkjøkken AS
    • Er det noen som har kompetanse når det gjelder forvask av spisebestikk og servise før man setter det inn i maskin med kort vaskesyklus (steamer). Skal man vaske med håndoppvaskmiddel først, eller bare bruke rent vann? Finner ingen spesifikk beskrivelse hos mattilsynet. Har bare hørt at det kan ødelegge maskinen. Hvis noen har en link å vise til, helst fra produsent (Miele, Hobart el.lign.) hadde det vært fint.  
    • Huken multisele eller Troll nomesele. 
    • Avstand? Om hun kjefter, ta henne bort fra ham. Eller ham bort fra henne.  Dette er en prosess som tar mye tid, så jeg tenker at det kan være hun har større behov for rom og avstand en god stund til. Å ta igjen et par år med sosialisering som skulle skjedd fra valpestadiet vil ta lang tid og mye tålmodighet tror jeg.
    • Nå har frøken Lilje, usikker omplasseringshund, bodd hos meg i 3,5 mnd. Hun begynner å bli ganske husvarm og trygg på meg, men andre hunder og fremmede mennesker som tar kontakt er skumle, så de prøver hun å skremme bort. Det er greit nok, jeg skjønner at det har vært hennes eneste forsvar så langt i livet. Men så har vi en veldig grei og trivelig nabohund som vi har gått litt turer med, og han kjefter hun voldsomt på. I begynnelsen var det helt sikkert usikkerhet, hun ville gjerne følge etter og være nær han på tur, men så snart han snudde seg og så på henne ble det skummelt = bjeffing. Men nå synes jeg nesten det bikker over i bølling fra hennes side, for nå kjefter hun på han nesten uansett hva han gjør. Han er verdens snilleste og lar henne være helt i fred, så det er absolutt ikke noen grunn til at hun skal holde på sånn. Og ikke minst er det fryktelig urettferdig at han skal få så mye kjeft for ingenting. Hva gjør man? Hun er helt klart fryktelig dårlig sosialisert og har godt av å være sammen med snille hunder, men denne oppførselen synes jeg er uakseptabel.
  • Nylig opprettede emner

×
×
  • Opprett ny...