Gå til innhold
Hundesonen.no

Recommended Posts

Skrevet

Brukte hele dagen på å finne bilder og lage kalender hos vistaprint... men så fant jeg ut at det sendes fra utlandet, og at mange har fått krav om å betale toll (var endel gammelt på nettet da, 2008 osv, så vet ikke om det er så ofte man må betale toll?)

Uansett... usikker på om jeg tar sjansen... men må iallefall bestemme meg i dag om det skal komme frem til jul.

Kalenderne koster 99 kr pr stk (litt billigere om jeg kjøper fler, jeg skal ha 5). Så lurer egentlig på om noen har noen gode tips til hvor jeg heller bør kjøpe? Der en kalender ikke koster 200 kr?

Skrevet

Samboer lager alltid og bestiller foto, fotobøker og fotokalenderen via JapanPhoto. Alltid veldig fornøyde, og rask levering har vi også alltid opplevd :)

Skrevet

Bestilte fra Fotoknutsen et år, månedskalender i fototrykk. Veldig fornøyd :) Må ha spesialpenn for å skrive på fotopapir da, men de selger trykkversjon også ;)
Den er dog dyr 249 :o Når jeg bestilte kosta den 175,- :| Gått opp en del i pris på noen år ja! (Trykk er billigere, 199,-)

Skrevet

Jeg tenker at 150 kr er maks egentlig, da jeg jo skal ha endel. Ser at elkjøp også har... får prøve meg frem og se hva jeg liker best. Irriterende, for likte godt den hos vistaprint egentlig, kunne sette sammen flere bilder og sånn. Det kan man på de andre og, men var ikke like mange muligheter.

  • Like 1
Skrevet

Fikk et tilbud i mailboksen i dag som jeg ikke har tenkt å benytte meg av. Det er en gratis kalender fra allfoto.no. Verdi 198, betaler bare portoen selv. Bestiller man innen 12. desember får man kalenderen innen jul. Man må laste ned en programvare for å få laget kalenderen, men den programvaren finnes ikke til Mac, så da får jeg ikke benyttet meg av det tilbudet selv. Men hvis noen andre vil, er det bare å sende en PM, så kan jeg sende over rabattkoden. :)

Edit: Gitt bort :)

Skrevet

Fikk et tilbud i mailboksen i dag som jeg ikke har tenkt å benytte meg av. Det er en gratis kalender fra allfoto.no. Verdi 198, betaler bare portoen selv. Bestiller man innen 12. desember får man kalenderen innen jul. Man må laste ned en programvare for å få laget kalenderen, men den programvaren finnes ikke til Mac, så da får jeg ikke benyttet meg av det tilbudet selv. Men hvis noen andre vil, er det bare å sende en PM, så kan jeg sende over rabattkoden. :)

Edit: Gitt bort :)

Jeg har også, om noen vil ha :)

Skrevet

Hvis du har mac så kan du lage kalender og bestille gjennom iphoto. Jeg bestilte i går, og fikk mail om at de var sendt i dag :) Kan sette sammen i mange forskjellige kombinasjoner og tema osv. Jeg betalte 175 kr per kalender. Kanskje litt dyrt i forhold til de andre alternativene men.

Guest Michellus
Skrevet

Jeg har også sånn rabattting på gratis kalender. Betaler kun frakt. Førstemann til mølla om noen til ha!

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gjest
Skriv svar til emnet...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Hvem er aktive   0 medlemmer

    • Ingen innloggede medlemmer aktive


  • Nye innlegg

    • Hvor ofte blir det valper sånn ca. Etter hver parring? Skjønner det er umulig å vite men sånn ca.    Vet at det ofte går tom også.
    • Så fin hun er gratulerer! Moro med sjelden rase. Har kun truffet 1 her i Trondheim jeg. 
    • Fosterfugler har jo navn, og *hvis* jeg skulle ende opp med egne ville det nok enten blitt en foster som blir værende, eller uansett adoptert. Men det er denne avveiningen med å kunne reise bort mens jeg fortsatt er i stand til det da.
    • Ja, til fosterhjem!! Er alltid behov for det. Du er jo allerede i gang med læring ser jeg😄 Har du tenkt navn ennå...😜
    • Haha, det blir nok meget lavterskel. Jeg vil jo helst ha pelsdyr, men selv kaniner eller hamster er for krevende (og jeg vil ha noe som er våken om dagen). En stor utfordring blir også dette med reising, selv om vi per i dag har en dyrepleier som leier i kjelleren vi kan spørre om hjelp. Mest aktuelt er kanskje å være fosterhjem for fugleteamet.no, da kan jeg reise bort om vinteren og ha fugler om sommeren.  Men ja, de er følsomme og intelligente dyr, som også krever sitt. Plass, og helst frivflyvning (inne), og så er det tusen ting man må være forsiktig med. Pyrolyse og teflon er frarådet i hjem med fugl, for eksempel. Selv mistenker jeg det er litt forskjell på en ettromsleilighet i en blokk og en stor enebolig med god ventilasjon, men forsiktig må man jo uansett være. Jeg har allerede lært at de vanlige frøblandingene som selges til fugl er "fast food" og at de egentlig skal ha pellets som er laget av insekter, mineraler osv. Og noen dager tenker jeg at jeg orker ikke mer ansvar for dyr. Jeg har hage, om jeg ikke orker å stelle den og noen planter dør er det ingen krise. Dyr er det verre med.  Vi får jo låne litt iblant også. Jeg skal heldigvis passe kanarifugl en måned til, så får vi se hvor lei jeg er etter det.
  • Nylig opprettede emner

×
×
  • Opprett ny...