Gå til innhold
Hundesonen.no

Recommended Posts

Skrevet

Jeg skal med Maja og Zoe. Blir Zoe sin juniordebutt! Og selvfølgelig er hun jo helt naken:p

Noen som vil fortelle meg hvor mange sheltier som er påmeldt? Får ikke åpnet progeammet på mobilen:/

Sent from my GT-I9300 using Tapatalk 2

Skrevet

Jeg skal med Maja og Zoe. Blir Zoe sin juniordebutt! Og selvfølgelig er hun jo helt naken:p

Noen som vil fortelle meg hvor mange sheltier som er påmeldt? Får ikke åpnet progeammet på mobilen:/

Sent from my GT-I9300 using Tapatalk 2

25 :) (+ 3 valper)

Skrevet

Berner

Rettelse: Gærner.

Når dommeren har likt begge, og begge er i like god/dårlig pels, kan en jo ta med begge. X'en er for pen til å pensjoneres fullstendig, bare fordi de går i samme klasse.

40 bernere påmeldt, og mine to er nummer 24 og 26 i rasen, så det er vel en 13-14 i åpen klasse tispe som vanlig.

Skrevet

Nagini og jeg skal, men det er just for fun egentlig.. Dommeren virker til å like store, fluffy aussier - alt annet enn hva Nagini er :P Må jo støtte opp utstillingsdebuten til venninnen min som stiller Collie-bollie :lol:

Skrevet

Lupin skal, tror jeg.

Japp, Lupin skal, sammen med søsteren sin, Mocca. Og så lenge vi er enige om at blått er flott, gult er kult og grønn er skjønn tenker jeg vi skal få en fin-fin erfaring og en hyggelig tur jeg :D

  • Like 2
Guest Maritus
Skrevet

Skal for første gang ut i ringen med Tank (Collie), valp 6-9 mnd. Ble litt skuffet da jeg så det kun var en collievalp påmeldt. Men absolutt fin trening :ahappy:

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gjest
Skriv svar til emnet...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Hvem er aktive   0 medlemmer

    • Ingen innloggede medlemmer aktive


  • Nye innlegg

    • Hvis det ikke er trygt for dem å være i bilen så er det bedre å la dem være hjemme. Du får grinder til bilvindu og lås til bagasjeromsluker som gjør at du kan ha dem åpne uten at folk får tilgang.
    • Redd noen da stjeler dem om jeg setter opp mere vindu enn 5 cm.
    • Trenger du å ha med hund til legen? Jeg ville jo heller latt den være hjemme. Men så lenge det ikke er direkte sollys på bilen går det helt fint. Om det er direkte sollys ville jeg prøvd å finne skygge eller satt opp vinduer litt og evt. bagasjerom med luftlåsing.
    • Skal til legen men det er 10 grader på det varmeste her. Tror du det går bra da?
    • Forumet har dalt i takt med Facebook, og veldig lite nyrekruttering. I tillegg litt uenighet om hva som er greit og ikke på forumet, og noen som mistrivdes og meldte seg ut. I tillegg har de "gamle" brukerene blitt eldre, opptatt av andre ting, eller bare ikke føler behov for nettsamfunnet lengre. For yngre som leter er det lettere å finne grupper på Facebook.  Jeg vet en håndfull titter innom nå og da, men det er jo litt slik at aktivitet skaper aktivitet, så når få poster blir det også mindre respons. Det har vært diskutert å legge ned forumet, men det blir en stund til ihvertfall.
  • Nylig opprettede emner

×
×
  • Opprett ny...