Gå til innhold
Hundesonen.no

Valpeshow alle raser 26.10


Recommended Posts

Skrevet

Norsk Retrieverklubb avd. Telemark arrangerer valpeshow for alle raser (utenom Alaskan Malamute) i Skjærgårdshallen (Langesund) 26.oktober 2013.
Dommer: Stine Bøe

Moro for barna!
Barn og hund med påmelding på stedet - premier til alle. I tillegg til barn og hund har vi i samarbeid med Quality resort Skjærgården fått til en avtale hvor besøkende på utstillingen får 20% rabatt på inngangsbilletten, i tillegg kommer vi til å dele ut 2st familiedagskort!

Du finner utfyllende informasjon, samt dommerpresentasjon på vår hjemmeside www.retrieverklubben.no/telemark
. Facebook event her

Så kan folk si hva de vil om at det er Leto samme helga, men Leto har ikke kunstgress, god plass eller like trivelig dommer :D :D

(Off. Retrieverutstilling samme dag samme sted for de med voksne retrievere)

Hallen:

970388_386814684772102_1758273344_n.jpg

Første ladning med rosetter:

1175224_503887496352087_1717103600_n.jpg

  • Like 2
  • Svar 55
  • Created
  • Siste svar

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

26 raser Hos oss liker vi premier - så i samarbeid med hundegodt.com får alle valpiser som deltar en liten godsak sammen med deltakerrosetten. Det lukter også enda en deltakerpremie, men ikke 100

Ordinær frist i morgen - og nå oppe i 40 ulike raser

Norsk Retrieverklubb avd. Telemark arrangerer valpeshow for alle raser (utenom Alaskan Malamute) i Skjærgårdshallen (Langesund) 26.oktober 2013. Dommer: Stine Bøe Moro for barna! Barn og hund med p

Skrevet

Åh, jeg vil også ha valp å stille for frk Bøe! Blir garantert en super opplevelse for samtlige valper! :)

Jeg og!

Stine er dommer på matchshowet også iallefall da ;) (sonenmesterskapet)

Skrevet

av pi ja? :D ofc :aww::P

Elektronisk påmelding - 200,-

Elektronisk påmelding inkl foto - 250,-

Oppdatere dogweb kanskje? :lol:

Soppen skal fikse fiiiine bilder til oss, happyhappy! :D

  • Like 1
Skrevet

Ja? :innocent:

av pi ja? :D ofc :aww::P

Elektronisk påmelding - 200,-

Elektronisk påmelding inkl foto - 250,-

Oppdatere dogweb kanskje? :lol:

Soppen skal fikse fiiiine bilder til oss, happyhappy! :D

Haha, ja! Men den er god. Skal selvsagt ta bilder av Pi, Anette! Men må ta av ukjente hunder og, siden jeg blir leid inn av HHC. :P

Skrevet

Haha, ja! Men den er god. Skal selvsagt ta bilder av Pi, Anette! Men må ta av ukjente hunder og, siden jeg blir leid inn av HHC. :P

Pi, hvem er det? :innocent:

  • Like 1
Skrevet

Tenker jeg kommer til å stille lille whippsemann her!! :ahappy:

Men må se det ann litt nærmere fristen for å være helt sikker...! :) Men kjempemoro!

Kiba trenger trening, han er litt småskeptisk til folk som "plutselig" skal komme bort å ta på han uten å ha hilset osv først..! Vi trener på det, men han er liksom ikke så skeptisk i andre situasjoner som han er på utstilling...! Tror han var litt uheldig med en dommer vi hadde på vårt andre valpeshow... :pinch:

Skrevet

Tenker jeg kommer til å stille lille whippsemann her! :ahappy:

Men må se det ann litt nærmere fristen for å være helt sikker...! :) Men kjempemoro!

Kiba trenger trening, han er litt småskeptisk til folk som "plutselig" skal komme bort å ta på han uten å ha hilset osv først..! Vi trener på det, men han er liksom ikke så skeptisk i andre situasjoner som han er på utstilling...! Tror han var litt uheldig med en dommer vi hadde på vårt andre valpeshow... :pinch:

Gjør det, ingen mynder påmeldt enda! ;)

19 raser pr nå :)

Skrevet

Kan jeg komme med min amerikanske bulldog?

Åpent for alle raser unntatt Alaskan Malamute, ja :)

(Også må de naturligvis være mellom 4 og 9 mnd på utstillingsdagen)

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gjest
Skriv svar til emnet...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Hvem er aktive   0 medlemmer

    • Ingen innloggede medlemmer aktive



  • Nye innlegg

    • Det kan jo være det. Den våkner av at du er oppe og sliter med å finne roen igjen etterpå kanskje. Det er ikke uvanlig at det kommer perioder med mer stress eller usikkerhet eller hvor hunden ikke hører etter el. Så i utgangspunktet hadde det ikke bekymret meg noe særlig, men du som eier og som den som kjenner hunden godt må jo kjenne litt på om du tenker det kan være noe mer eller noe annet, for det kan jo også skje. Isåfall får man jo vurdere en tur til veterinær.  Men sannsynligvis bare en periode som går over igjen. Blir hunden veldig urolig ville jeg forsøkt å ha den inne med meg for trygghet og lukket døra for å begrense muligheten til å tasse rundt.
    • Det er gull verdt ja å finne en gruppe, side eller lignende hvor man finner folk som har bra informasjon å dele. Så kan man sparre litt med ekte folk istedet for å måtte finne ut alt på egen hånd.  Kan ingenting om fugl dessverre, annet enn at det er fine (og litt krevende) dyr på sin egen måte. Veldig spennende da 😁
    • Det kommer jo en del brukere inn her som har fått sin første hund, eller planlegger å kjøpe hund, og ikke kan noe særlig fra før. De fleste her svarer så godt vi kan, og har ganske mange års erfaring etterhvert. Og de fleste av oss er vel klar over at vi ikke startet ut som eksperter, vi heller, og har lært av våre feil opp giennom tiden. Det er mye å lære og navigere, og ikke minst å gjenkjenne god og dårlig informasjon og råd. Nå er jeg selv i den situasjonen. For de som ikke har vært lenge på forumet så er jeg altså kronisk syk med ME. Jeg har vært frisk nok til å drive aktivt med hundesport i mange år, men blitt gradvis dårligere. De siste årene med hundene var det stort sett korte turer, og nå er jeg for syk til å ha hund igjen etter at de vi hadde ble gamle. Derfor har jeg begynt å se på fugl som mulighet for litt selskap hjemme. Jeg passer en kanarifugl nå, og prøver å lære meg mest mulig om fuglehold. Og det er jamen ikke lett! Jeg hadde undulater som tenåring (litt sammenlignbart med de som vokste opp med hund som barn?), men mye både holdninger og kunnskap har jo endret seg siden den gang. Det å finne grupper å stille spørsmål i (jeg er ikke på Facebook), finne miljøer, og lære meg å se hva som er gode og dårlige kilder til kunnskap er virkelig en jobb.  Det er veldig interessant å være "på den andre siden" av det jeg vanligvis er. 
    • Hunden min på 9 måneder har plutselig begynt å bjeffe og å stresse om natta. Jeg må ofte på do om natta og etter jeg er ferdig så bjeffer hunden på alt og alle. Bjeffer for seg selv og går urolig i huset. Er dette spøkelsesalderen? Tenåringsfase?
    • Shit, 17 år, det er virkelig en brukbar alder.    Kjipt når det blir sånn. Håper det går seg litt til igjen. ❤️ 
  • Nylig opprettede emner

×
×
  • Opprett ny...