Gå til innhold
Hundesonen.no

Grilltreff/trening Sørkedalen ved retrieverklubben - Oslo - onsdag 31 juli 2013


Recommended Posts

  • Svar 164
  • Created
  • Siste svar

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Da synes jeg at vi kan grille en gang i august også! Kan aldri grille for mye uansett.

Jeg kommer!

Jeg håper det! Onsdag ettermiddag er vel dagen, men er stedet bestemt? Foreslår Sandvika

Skrevet

Jeg hiver ut noen forslag jeg: tirsdag/onsdag/torsdag neste uke? Mandag/torsdag uke 30? Onsdag/torsdag uke 31?

Jeg drar i slutten av august :)

Jeg kan ihvertfall uke 30/31.

Skrevet

Jeg hiver ut noen forslag jeg: tirsdag/onsdag/torsdag neste uke? Mandag/torsdag uke 30? Onsdag/torsdag uke 31?

Jeg drar i slutten av august :)

Jeg kan ihvertfall fra og med Torsdag uke 30 og hele uke 31..

Skrevet

Med min elendige retningssans (og da mener jeg ELENDIG) så tror jeg ikke det hadde hjulpet.... :P Da måtte noen ha møtt meg her på Hadeland og kjørt foran meg hele tiden.... :P

Dessuten er jeg ikke komfortabel med å kjøre i Oslo, så spørs om jeg blir med uansett.... :)

Hvis vi skal, så kan du jo henge deg etter oss. Vi kjører i så fall fra Harestua.

Må se an, jeg jobber mye i sommer, så er ikke sikkert det passer for oss, men hadde vært kjekt!

Skrevet

Hvis vi skal, så kan du jo henge deg etter oss. Vi kjører i så fall fra Harestua.

Må se an, jeg jobber mye i sommer, så er ikke sikkert det passer for oss, men hadde vært kjekt!

Ja, det hadde vært veldig kjekt om jeg kunne det :D

Skrevet

Hvis jeg kommer så kommer jeg uten hund pga løpetid på alle sammen :P Tenk og være hundeløs på et hundetreff da :hmm:

Hvis jeg bestemmer meg for å dra, så kan du alltids får låne vimsegutten min.... :P Sikkert andre som vil låne vekk en hund eller to, tror ikke det blir noe problem..... :P

Skrevet

Og plutselig skal jeg visst på musekonsert på kvelden! Hva sier dere til kl 12-13-14 på onsdagen?

jeg foreslå jo uka etter jeg da :fish :P

men ok, jeg skal på muse konsert selv jeg :P

Skrevet

Herregud sorry, jeg trodde uke 31 var neste uke :P har fortsatt fri onsdag uke 31!

Når på onsdagen da? :) jeg kan alle dager den uken.

Skrevet

Om det er ikke kommende uke, men uka etter der, så hadde det vært supert om det ikke ble aaaalt for tidlig, eller for sent, for da kan jeg jo komme før jobb!!!

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gjest
Skriv svar til emnet...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Hvem er aktive   0 medlemmer

    • Ingen innloggede medlemmer aktive



  • Nye innlegg

    • En hundefrisør kan antageligvis hjelpe deg bedre enn en dyrlege, både med den faktiske jobben og opplæring om hvordan du gjør det selv. Har du ikke fått noe veiledning av oppdretter om tilvenning og trening på pelsstell? Hvis det er en rasehund så er det også mulig at raseklubben har klippekurs eller noen som kan hjelpe.
    • Har en ikke røykefri hund som jeg sliter med å nappe ørene på. Har sett at det er en slags saks man kan nappe det lettere på. Eller finnes det noe annet enn fingrene? Hunden jeg har stritter sånn i mot og jeg sliter virkelig siden hun er ekstremt hårsår. Jeg får ikke tak i pelsen der fordi hun vrir seg unna med kroppen og med hodet og alt. Og jeg kan ikke dra til dyrlegen hver eneste gang heller.
    • Det kommer jo an på om du ønsker å åpne og lukke port hver gang du skal kjøre inn og ut. Jeg ville nok hatt bil og kjøring utenfor gjerdet, for å unngå fare for påkjørsel av hunder.
    • Er det lurest å ha gjerde der man parkerer bilen også? Da må man ha port. Eller lurest å kun ha gjerde der man ikke kjører bil?
    • Helt enig! Savner mer aktivitet, ironisk nok, siden jeg ikke har vært aktiv her på snart 20 år. Hadde vært moro å hørt hvordan det gik nå med alle «gamle». For min del handler det nok litt om at småbarnsliv og jobb har tatt mye tid, og det at jeg har vært hundeløs i en del år. Å når jeg skriver n innser jeg også at det handler om at jeg ikke sitter å surfer på pcen lenger, forum fra mobil er ikke helt det samme. 
  • Nylig opprettede emner

×
×
  • Opprett ny...