Gå til innhold
Hundesonen.no

Recommended Posts

Skrevet

På vegne av cattn:

Og hennes tekst:

Tittei..
Siden jeg er nede i varmere strøk og har en telefon som ikke vil laste opp bilde av pakken min så gjør Enits det..
Er stooor fornøyd og gleder meg til å ta i bruk drikkeflasken når jeg kommer hjem.. Wooop...
Men hvem kan det være, husker ikke helt hvem som har fått eller har sendt.. Sååå...
Hmm, er det fra Nirm?!

Mtp nattarbeid - lommelykt og bygg..

  • Svar 221
  • Created
  • Siste svar

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Jeg har fåt pakke For en herlig pakke! Nå blir jeg varm på beina og hundene elsker godbiter. Også polly turmix <3 Veldig morsomt hint, jeg lo godt da jeg åpnet kortet for jeg tenkte på noe av

Jeg vil gjerne takke Poter for å foreslå dette, og Kaja og Enits for jobben de har gjort med å ta tak i dette. Knall opplegg, og jeg gleder meg virkelig til neste runde! Virkelig en hyggelig ting

Jippiiiiiiii i dag kom pakken og FOR ei pakke Her var det altså ei tavle med kritt og påtegnet bilde av solnedgang (tror jeg? Det var veldig utvisket dessverre), siden jeg ønsket meg bilde til ko

Posted Images

Skrevet

Jeg har fått pakke!! :lol:

Men jeg har ikke fått åpnet denne og sett innholdet, jeg er bortreist til fredag!

Skrevet

Håper det blir ny runde i sommerferien når jeg er hjemme :) Da skal jeg bli med!

Vi vil ha Londonpakke! greenstars.gif

  • Like 1
Skrevet

Da er jeg hjemme, og endelig fått åpnet pakken. :D

Wow, for en utrolig kjekk pakke!

Enya var veldig, veldig glad for lekene, og jeg ble superglad for kaffe! Gleder meg til å prøve den sjokokaffen!

DSC_0108.jpg

d86b89ff-9657-405a-9bae-b3bc8c9b622b.jpg

Jeg tror min hemmelige venn er Cattn, stemmer det?

Tuuusen takk! :D

  • Like 2
Skrevet

Det er ikke noe i veien for at andre kan arrangere hemmelig venn, om mange vil ha det igjen vet dere :P

Orker du ikke en runde til? :lol:

Jeg vil gjerne ha en runde til men er midt oppi flytting så har ikke mulighet til å ta ansvar for noe. :lol:

Skrevet

Jeg har ikke fått, men nå er jeg jo ikke hjemme, så den kan ha kommet.

Neida, den har ikke det *englefjes* Den sendes i dag. (jeg fikk den i "retur"). Men har ikke rukket å få sendt den enda.

Skrevet

Neida, den har ikke det *englefjes* Den sendes i dag. (jeg fikk den i "retur"). Men har ikke rukket å få sendt den enda.

Har ikke fått den.... :icon_cry:

Skrevet

Jippiiiiiiii i dag kom pakken og FOR ei pakke :heart::jump::D

5FFABDCB-4ED6-4D03-BD8F-23BC6F57A905-529

Yeah, så ved første øyekast når jeg scrollet litt fort trodde jeg haugen til venstre var kondomer. Enjoy! :D

  • Like 2
Skrevet

Yeah, så ved første øyekast når jeg scrollet litt fort trodde jeg haugen til venstre var kondomer. Enjoy! :D

:lol: :lol: :lol:

Skrevet

Jeg har fått pakke :jump::frantics:

Hun med Iphonen er gått på trening, så jeg får ikke lagt ut bilde :no:

Jeg fikk en masse silikongrytekluter og en til å sette gryte på og er veldig, veldig glad :)

Aller gladest ble jeg for hintene og litt rørt :heart:

Kan det være AnetteH, tro?

Skrevet

Jaaaaaa :-D

Jeg glemte godteri til deg da :-P

Det gjør da ingenting. Vi hadde jo et budsjett :D Pakken var forresten stemplet 10 juni :lol:

Skrevet
Det gjør da ingenting. Vi hadde jo et budsjett :D Pakken var forresten stemplet 10 juni :lol:
Neida. Jeg sendte den i tide. Så kom den i retur til Kaja, så postet hun den på nytt ;-)

Også har jeg måtte holde munn så lenge :o

Skrevet

Neida. Jeg sendte den i tide. Så kom den i retur til Kaja, så postet hun den på nytt ;-)

Også har jeg måtte holde munn så lenge :o

Ja, stakkars deg. Det er nesten umlig å holde tett om sånne gledesegting :D Pakken har nok vært på en rundreise helt alene :cry:

Skrevet

Men Ida: Bilde av pakken og hintet da?

I alle fall vil vi da vite om hintet som du ble rørt over.

Jeg lover å kjøpe ny telefon etter ferien, så kan jeg ta mine egne bilder.

Det var to hint: "Har hatt tre hunder, har nå èn". "Du har vært der for meg når jeg har trengt det" (eller noe sånt). Altså, jeg har besøkt AnetteH på sykehuset en gang hun og Ia lå der samtidig i fjor ved disse tider, så noe voldsomt til å stille opp har jeg ikke vært. Ble rørt likevel, jeg. Bare det å huske det :heart:

  • Like 2
Gjest
Dette emnet er stengt for flere svar.
  • Hvem er aktive   0 medlemmer

    • Ingen innloggede medlemmer aktive



  • Nye innlegg

    • Dette avhenger nok en del av individ, men jeg tenker nå at både puddel og bichon-rasene er gode alternativer. Jeg mistenker at puddel generelt er mindre sære enn bichon, men de har også sine særegenheter. Jeg vil anbefale dere å dra på utstilling eller rasetreff for de ulike rasene og møte ulike individer og oppdrettere og eiere av alternativene, så får dere litt mer følelse med hvordan de er. En del av de små terrierrasene kan også være allergivennlig. De er strihåret og må nappes. Men de kan også være en del striere, ha mye jaktlyst og krever mer aktivitet.
    • Det kan være verdt å prøve ut ulike fôrtyper, men også gi lakseolje som tilskudd. Hvis hunden allerede er sensitiv så kanskje prøve ut sensitiv-fôr fra noen merker? RC er stort og kommersielt, og er nok helt greit fôr. Selv brukte jeg svenske Robur kombinert med Vom de siste årene og var veldig fornøyd med det. Acana og Orijen er populære merker som er ganske bra. 
    • Hei! Jeg har en Engelsk Toy Terrier gutt på litt over 4år. Han mister nesten all pels på vinteren for så å bli litt bedre på sommeren. Har pels på hodet og labber og litt på ryggen. Men han er så å si nakenhund nå. Pratet med ei som hadde samme problemet med sin Dvergpincher. Men så var det ei venninne av hu som passet hunden i en måneds tid. Og hun hadde visst byttet ut fôret og hunden hadde plutselig fått fin pels over hele. Hun husket ikke hvilket fôr det var, men hun trodde det ble solgt på butikken. Jeg bruker Royal Canin Small Dogs. Og det hadde hun og brukt, men hun synes ikke det var et bra fôr... Har en gutt til som har helt fin pels. De spiser de samme tingene. Ingen av de tåler noe med and i, de blir skikkelig dårlige i magen av det. Lurer på om det er noen andre som har hatt samme problem med sin hund og funnet en løsning?  Det skal sies at han er veldig følsom til vaskemiddelet vi bruker når klærne hans vaskes så vi bruker Nautral for det er det mildeste jeg har funnet.
    • Hei! Vi har en hund som begynner å bli en gammel mann og jeg er derfor på leting etter det som skal bli familiens neste familiemedlem etter han blir borte. I den forbindelse trenger jeg deres kloke hoder. Vi er en familie på tre, med et barn på 8 år. På grunn av allergi har vi vurdert det slik at Bichon Havanais og dvergpuddel fremstår som de mest aktuelle rasene.   Vi har en Havanais nå og han er litt spennende eksemplar. Fra han var valp har han vært ganske sær. Han er blant annet veldig lite kosete, ekstremt lite tilpasningsdyktig og har alltid hatt vanskeligheter med å slå seg til ro, så jeg kjenner vel han egentlig ikke igjen når jeg leser typiske rasebeskrivelser (nå fikk jeg dårlig samvittighet, så må legge til at han selvfølgelig er verdens beste hund!). Sønnen min har noen utfordringer blant annet på skolen og han trenger derfor å komme hjem til en bestevenn. Det var i søken på dette jeg kom over puddel, som jeg ser ofte blir brukt som terapihunder. Men når jeg leser rasebeskrivelser virker det som om Havanaise i all hovedsak er fantastiske med barn, mens det for puddler fremstår mer som om de kan være gode med barn. Så jeg lurer på om dere har noen erfaringer med disse rasene, gjerne begge? Vi kommer til å dele ansvaret med min mor som bor i samme hus, så den kommer ikke til å være noe særlig alene. Pelsstell er heller ikke noe problem. Krysser fingrene for at noen kan hjelpe oss i valget:)
    • Da er operasjon utført og alt gikk fint, vi er snart igjennom første døgnet og ho har gjort sitt benødne også slapper mye av i senga si. Ho har ikke spist enda men det kommer med tiden tenker jeg etter narkose og sånt så er jo det veldig normalt så. Godbiter har ho spist men ikke veldig mat interessert enda. Men alt i alt virker det veldig bra med ho ettersom forholdene. 
  • Nylig opprettede emner

×
×
  • Opprett ny...