Gå til innhold
Hundesonen.no

Recommended Posts

Skrevet

Herlighet så kjedelige de var i år da.. Har sett alle, og husker nesten ingen av dem nå som stemmenigen har begynt :lol:

Og seriøst, det var ikke lov å stemme mer enn 20 ganger på en sang.. Gjør folk virkelig det, stemmer 20 ganger på en sang? :blink:

  • Svar 185
  • Created
  • Siste svar

Top Posters In This Topic

Popular Days

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Fordi de har billig røyk og sprit.

Mimre: http://youtu.be/fb-qZg4dfsA

Siterer fra twitter "Norway sent the mother of dragons"

Posted Images

Skrevet

Åhh.. Jeg skulle heie på det landet med den kjekkeste fyren, men nå har jeg altså ingen å heie på :no:

Hallo det er jo maaaange å velge i :lol:

  • Like 1
Guest Michellus
Skrevet

Holder en knapp på Hellas jeg altså! Angus heier på Romania. Dumme bikkje :aww:

Skrevet

Herlighet så kjedelige de var i år da.. Har sett alle, og husker nesten ingen av dem nå som stemmenigen har begynt :lol:

Og seriøst, det var ikke lov å stemme mer enn 20 ganger på en sang.. Gjør folk virkelig det, stemmer 20 ganger på en sang? :blink:

Ja var ikke veldig mye minneverdig. Malta, Dracula-dude, Hellas og Irland var ok da :D

Og jeg stemmer ikke i det hele tatt jeg, men TJUE ganger...?

Skrevet

Da har jeg stemt. Gav selvsagt min stemme til Norge. Selv om jeg ikke synes at sangen var noe særlig. :P

Håper at Romania vinner. :lol:

  • Like 1
Guest Michellus
Skrevet

Stemte på Hellas jeg! Bare fordi at jeg synes at alkohol skal være gratis :aww:

Skrevet

Trodde Loren skulle synge mgp sangen jeg? Pleier de ikke det?

Hun fikk da flettet den inn :P tror ikke hun hadde vunnet med det hun sang først i kveld gitt :P men hun hadde også langt slep :aww:

Skrevet

Eneste som kunne nådd opp er gitaristen til Ungarn, men han MÅ gjøre noe med det håret altså! :teehe:

Syte ROMANIA! Trudde vampyrer var in jeg :aww:

Skrevet

Stemte på Hellas jeg! Bare fordi at jeg synes at alkohol skal være gratis :aww:

Hehe, under Hellas sitt nummer så sa kommentatoren noe a la "The title of the song is kind of ironic as this is Sweden where you will have to sell your car to be able to buy a pint of beer". :lol:

  • Like 2
Skrevet

Hehe, under Hellas sitt nummer så sa kommentatoren noe a la "The title of the song is kind of ironic as this is Sweden where you will have to sell your car to be able to buy a pint of beer". :lol:

Virker mye morsommere å se på hos deg! Du får invitere meg nesten år, norske kommentatoren er kjip og p3 folka er bare slitsomme :(
Skrevet

Nå begynner det gøye:-) Egentlig hadde jeg ikke behøvd å slå på før den lille repetisjonen/oversikten over sangene. Men det glemmer jeg hvert år:p

Sent from my MB526 using Tapatalk 2

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gjest
Skriv svar til emnet...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Hvem er aktive   0 medlemmer

    • Ingen innloggede medlemmer aktive



  • Nye innlegg

    • Det er mange som har hund og katt sammen, men det kommer helt an på individene, rasene og tilvenningen. Det høres ut som du har kommet litt skjevt ut allerede, og som sagt tror jeg det kan bli krevende. Når du ikke har kompetansen selv til jeg anbefale å få hjelp (direkte, annet enn tilfeldige på nett) fra noen som kan komme og hjelpe deg der du er.
    • Er det noen som faktisk har fått til å få katter og hunder sammen?  Er bare redd det blir ett vanskelig prosjekt. Og hvor lenge bør man holde på å prøve å få det til?
    • Jeg ser at det står haket av som jakthunder på NKK rasevelger.    Er det da retriever og spaniel som har minst mulig jaktinstinkt da?   Skal prøve å få hundene til å slappe av når de ser pusene.
    • De er også varslere så jeg bjeffer dessverre lett.
    • Jaktinstinkt er litt ulikt hos ulike raser. Gjeterhunder, og jakthunder som er avlet for å "drive" vilt og jage på egenhånd har høyest jaktinstinkt og har lettere for å jage dyr. Jakthunder som er avlet for å samarbeide tettere med fører, som for eksempel retrieverene og spanieler som er avlet for å apportere vilt, har jaktinstinkt, men er også ofte lettere å kontrollere rundt dyr. Selskapshunder, vokterhunder og ulike andre raser har jevnt over mindre jaktinstinkt. Men opprinnelig har alle hunder noe jaktinstinkt, og det vil variere med individ også. Jeg tenker at du kan ha fordel av å kontakte en hundetrener som kan komme å se hundene og hjelpe deg med et opplegg for tilvenning så hundene kan lære seg å slappe av rundt kattene. Å bare la de stå og bjeffe og bråke vil gjøre det verre. Du må jobbe aktivt med at hundene skal slappe av når de ser kattene. Ideelt sett på god avstand først, og nærmere når de takler det bedre. 
  • Nylig opprettede emner

×
×
  • Opprett ny...