Gå til innhold
Hundesonen.no

Thargelion sitt første kull, groenendael


Recommended Posts

  • Svar 272
  • Created
  • Siste svar

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Har hatt besøk samt at været har vært crappy, meeen har tatt litt nye bilder i dag som jeg håper jeg skal få lagt ut. I mens så vil jeg bare vise dere den nye mannen i mitt liv. Det kom en eneste h

Hei! Ja, nå begynner de å bli store, de er 10,5 mnd gamle. De vil stort sett være ferdigvokst i høyden nå, bortsett fra det som eventuelt kommer fordi de legger seg ut. De har fått seg flotte hjem, m

Er det ingen andre enn meg som er forundret over at en hund kan gå fra å være en groenendael til å bli en flat bare ved å få seg et ligg?

Posted Images

Guest Jonna
Skrevet
JAMEN HAR DET SKJEDD NOE MER DA???!?!? :frantics::frantics::frantics:

Det kan fort gå oppimot 2 timer mellom valper ;)

Guest Michellus
Skrevet

Oisann! Da må jeg prioritere søvn så jobbing blir lettere i morgen. Og jeg som ville følge med :(

Skrevet

Da gikk gjettinga mi om tre tisper og to hanner i vasken iallefall :D Lykke til videre, dette er SPENNENDE :D *mumle noe om å legge seg men at det er vanskelig*

Guest Michellus
Skrevet

Kan fortsatt hende mitt holder ser jeg! 4 tisper og 3 hanner gjettet jeg på, med 2 terver. Så da blir det to tervgutter samt en svarting som kommer ut da :ahappy:

Skrevet
Kan fortsatt hende mitt holder ser jeg! 4 tisper og 3 hanner gjettet jeg på, med 2 terver. Så da blir det to tervgutter samt en svarting som kommer ut da :ahappy:

Sorry, men tispe nr 5 kom nå :lol:

Skrevet
Goddangit :aww:

Vent litt.. Skal ikke Carina ha seg hannhund fra dette kullet?

Selvsagt skal hun det, det er derfor det bare kommer hanner :lol: Hadde hun ønsket seg bare tisper, hadde alle vært hanner *flir*

Den ene frøkna er sannsynligvis en terv da, hun ser visst litt rød ut i pelsen :)

Skrevet

Nå er det 6 jenter :ahappy: Hun er effektiv, Ida-pida'en, første valpen kom fem på elleve, siste (til nå :P ) ti på ett. 6 valper på to timer, det kan man kalle effektivt :D

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gjest
Skriv svar til emnet...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Hvem er aktive   0 medlemmer

    • Ingen innloggede medlemmer aktive



  • Nye innlegg

    • Det kan være mange grunner til at en hund ikke fungerer i hundemøter. Mye av grunnlaget legges i valpekassa, hvordan mor og søsken interagerer, og sosialisering med andre hunder i valpe- og unghundtiden. I tillegg kommer rasetypisk adferd og arvelighet. Avhengig av adferden til mor og hva slags sosialisering hunden har fått i ung alder så har hunden lært seg hvordan den skal eller kan oppføre seg rundt andre. Eller ikke lært det, forsåvidt. Det er aldri for sent å trene på sosialisering, men er viktig å lese språket til alle de involverte hundene og gå inn og avbryte adferd som ikke er greit. Hvis andre hunder sier fra og setter grenser uten at hun respekterer det er det ditt ansvar som eier å fjerne henne fra situasjonen. Om hun får fortsette lærer hun jo bare at det er greit å holde på slik.
    • Kan en hund ha null sosiale ferdigheter med andre hunder? Hun har konflikter med alle hunder hun møter. Akkurat som hun ikke skjønner at hun er for mye og ikke tar til seg til at andre hunder sier i fra til henne? Hun tar jo ikke hintet.
    • Det er nok ikke pga navnene du ikke har fått svar🙂I mange år nå har det vært fryktelig liten aktivitet på forumet her. Syntes alle navnene var fine jeg likte Lilly best. Masse lykke til med valp!!
    • Da får jeg prøve å se etter ett annet navn til den kommende valpen min da. Siden ingen av dem falt i smak. Har dere noen andre forslag på fine navn til tispe?
    • Hva gjør dere om 10-15 år? Kommer dere til å fortsette å ha ny hund da? Det er umulig å vite men hva tror dere? Hvor gamle er dere? Jeg selv aner ikke. Ser ingen liv utenom hund men nå har jeg hatt hund hele voksne liv. Men om jeg skal fortsette med hundetrening,kurs,utstilling vites ikke. Da må jeg ha noe annen hobby men jeg vet ikke hva. Hva tror dere dere skal?
  • Nylig opprettede emner

×
×
  • Opprett ny...