Gå til innhold
Hundesonen.no

Recommended Posts

Skrevet

Jeg prøver å lage meg ei Spotify-liste med treningsmusikk. Men så kommer jeg litt til kort, fordi jeg omtrent ikke aner navn på sanger eller artister fra de siste sånn 50 årene eller noe... Og jeg vil ha noe annet til trening enn det jeg hører på til vanlig, og som har litt mer "løpevennlige" rytmer.

Jeg kommer liksom på "Eye of the Tiger", og så stopper det der, og jeg kan ikke høre på en sang i flere timer (eller kanskje man løper ekstra fort da, bare for å bli kvitt sangen. :lol: ).

Så har du noe musikk å anbefale til trening?

  • Like 1
Skrevet

Jeg liker Daft Punk til trening, jeg. Spesielt er "Touch it/Technologic" fra plata Alive 2007 superdigg å høre på, og motiverer meg alltid til å gi litt ekstra :)

Skrevet
Jeg liker Daft Punk til trening, jeg. Spesielt er "Touch it/Technologic" fra plata Alive 2007 superdigg å høre på, og motiverer meg alltid til å gi litt ekstra :)
Harder,better,faster,stronger.

Eye of the witch med King Diamond er maffig,for oss som liker sånt :)

Skrevet

Takker folkens. :)

Skulle det åpnes i lister? Eller finner jeg de på Spotify eller noe?

Prøver å være flink nå og legge merke til hvem som synger når jeg hører musikk med god tempo i på radioen for tiden. :P Jeg er seriøst dårlig på alt som har med musikk å gjøre... :getlost:

Skrevet
Takker folkens. :)

Skulle det åpnes i lister? Eller finner jeg de på Spotify eller noe?

Prøver å være flink nå og legge merke til hvem som synger når jeg hører musikk med god tempo i på radioen for tiden. :P Jeg er seriøst dårlig på alt som har med musikk å gjøre... :getlost:

De skulle åpnes i spotifylister. Send meg en PM på facebook om det ikke fungerte, så får du dem der.

Skrevet
De skulle åpnes i spotifylister. Send meg en PM på facebook om det ikke fungerte, så får du dem der.

De åpna seg ikke, men det er jo bare og bruke copy/paste i søkefeltet så kommer de opp :)

  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gjest
Skriv svar til emnet...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Hvem er aktive   0 medlemmer

    • Ingen innloggede medlemmer aktive


  • Nye innlegg

    • En viktig del av å drive med utstilling er jo å lære hundene å slappe av i buret når de ikke er i ringen. Det er ikke bare oppbevaring.  Og har du flere hunder så ville jeg enten hatt med hjelpere eller bare én hund på utstilling om gangen, ihvertfall til de er vante til omgivelsene og slapper av i buret.
    • Tenkte jeg skulle prøve det også men er så redd hunden rømmer ut av gitteret. Opplevde det med hunder før mens jeg gikk i ringen så kom de løpende inn i ringen. Veldig festlig. Ikke i det hele tatt.    Men nå har jeg nye hunder så har ikke turt å prøve på dem men hadde vært så enklere å bære inn enn de tunge gitterbura.
    • Hva som er best kommer jo an på deg, og din hunds behov. Jeg brukte et sammenleggbart tøybur. 
    • Hva slags bur bruker dere på utstilling? Eller tralle? Passer Stroller best? Eller tøybur? Eller metallbur? Har du link? Bilder av alt utstyr? Har prøvd litt forskjellig men usikker på hva som er best?
    • Det er veldig stor forskjell på dem. (På norsk skrives forøvrig rasenavn med liten forbokstav) Collie deles i korthår og langhåret, men det er ikke veldig stor forskjell på dem. Begge er myke raser som er avlet et godt stykke bort fra opprinnelsen som gjeterhunder. De er ganske førerorienterte, men krever mindre enn de mest aktive gjeterhundene. De er likevel smarte og aktive, og krever litt mental aktivisering for å trives. Eurasier er en veldig selvstendig rase, kan ha mye jakt, og er krevende å trene og ha løs.  Begge rasene har mye pels, røyter i perioder når de skifter pels, og må børstes regelmessig. Begge rasene har også hatt en del dårlig avl med mye usikkerhet og dårlig mentalitet, men det er lenge siden jeg var aktiv nå så forhåpentligvis har dette bedret seg. Jeg ville uansett vært veldig nøye med oppdretter, foreldrehunder osv.
  • Nylig opprettede emner

×
×
  • Opprett ny...