Gå til innhold
Hundesonen.no

Hva med litt lp trening?


Recommended Posts

Skrevet

Øhm… Viser seg at jeg surrer. Mandag er ingen god dag for meg. Men fredag kan jeg om noen er interessert da?

Guest Michellus
Skrevet

Tja, jeg vet ikke :P Hehe.. Vi har jo GG-hallen i Ås, plassen ved stedetjegikkehuskerhvaheter der konk.gruppa trente en stund, eeeeeellers er det vel noen fine plasser i Ski og Langhus jeg ikke vet om :)

Edit: Hva er for sent for deg på fredag da? Jobber til seks, er hjemme ca halv åtte :)

Skrevet

Teita! Men okei, fredag istede?

Edit: Michelle kan ikke fredag da. Blir det bare deg og meg kan vi jo likesågodt ta det på langhus liksom. :P

Edit2: På langhus er det store fine grusbaner man kan trene på hvertfall. Rett ved Vevelstad stasjon. Men de er vel ikke lyst opp så sent.

Guest Michellus
Skrevet

Men hva med å gå helt crazy bananas og ta både mandag og fredag da? :D *Savneråtrenemednoen*

Edit: Jeg kan forresten også på dagtid i morgen og tirsdag :)

Skrevet

Jeg trooor jeg kan bli med mandag kveld, men kan ikke garantere. Kommer litt an på når det blir i så fall.

Ved GG-hallen funker det ikke å trene, der er det skøytebane nå (bokstavelig talt altså! Selv om det føltes litt ut som om det var skøytebane på gangveiene også da jeg gikk hjem fra togstasjonen nå nettopp). Og på gressbanen er det masse tung, våt snø. Det samme tror jeg gjelder veldig mange andre steder her i området. :P

Skrevet
Mjaaa. Vet ikke. Har planer om å se tegnefilm og ete godis på søndag. :aww:

Slask. Du kan jo jobbe for meg? :angel: Kan ikke huske når jeg sist hadde en lillejulaften fri. Men du kan jo i det minste komme en liten tur og underholde oss med litt rutetrening? :whistle:

Skrevet
Slask. Du kan jo jobbe for meg? :angel: Kan ikke huske når jeg sist hadde en lillejulaften fri. Men du kan jo i det minste komme en liten tur og underholde oss med litt rutetrening? :whistle:

Mobber du teknikken min eller?

Men jæ, kanskje. Hvis du plukker oss opp. :ahappy:

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gjest
Skriv svar til emnet...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Hvem er aktive   0 medlemmer

    • Ingen innloggede medlemmer aktive


  • Nye innlegg

    • Det viktige her er ikke ditt hjerte, for det skinner igjennom. Tror rasen du velger er viktig. Det er viktig å velge rett hund til jobben, og omvendt. Jobben kan være lange turer, sofakos, eller totalt kaos. Jeg fikk en portugisisk vann hund som valp. Gleden var stor, helt til den gikk nesten berserk ved 7 måneders alder. Hørte ikke etter lenger, dro i båndet, spiste alt, inkludert steiner og pinner. Det er tross alt forskjell på og tygge å spise pinner. Nå, etter at jeg leste meg opp og fulgte rådende, så jeg problemet i et annet lys, og fikk en god respons hos hunden.  
    • Ja, valpeshow har vel "alltid" vært uoffisielt. Om det er flere enn for to år siden, kanskje klubbene begynner å komme seg igjen etter pandemien?
    • Det er ikke så mange store uoffisielle utstillinger.  Det er mange uoff. Valpeshow hvor junior og veteraner også kan delta. Disse blir  ikke registrert noen steder og det deles ikke ut cert. Har ingenting med mange uregistrerte hunder å gjøre. 
    • Hvor finner du uoffisielle utstillinger? Jeg antar det kan ha noe med mengden uregistrerte hunder å gjøre, uten at jeg vet noe mer om det.
    • Hvorfor er det så mange uoffisielle utstillinger nå enn for ca to år siden? Gjelder ingenting når det er uoffisielt? Blir det det samme som valpeshow da for voksne hunder?
  • Nylig opprettede emner

×
×
  • Opprett ny...