Gå til innhold
Hundesonen.no

  

130 stemmer

  1. 1. Hvilken logo syns du vi skal bytte til?

    • Forslag 1
      59
    • Forslag 3
      57


Recommended Posts

Skrevet

Tusen takk til alle som har sendt inn bidrag! Vi har valgt ut en topp tre som dere kan stemme på :)

FORSLAG 1:

manablank2.png

FORSLAG 2:

*fjernet pga. feiltolkning av reglene*

FORSLAG 3:

21737824.jpg

Vinneren får hele NI flasker fiskeolje fra Dr Baddaky!

Lykke til :) .

Avstemningen er åpen i en uke (frem til kl 20:00 søndag 16. desember).

  • Like 1
  • Svar 107
  • Created
  • Siste svar

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Jeg syntes kanskje dere kunne tatt hele konkurransen på nytt. Sette opp noen enkle retningslinjer for hva logoen skal brukes til og inneholde. Så kanskje vi får inn noen flere som egner seg bedre til

Forslag fra moderatorer og admin: de tre som var med i avstemningen får en flaske hver som plaster på såret for rotet. Så holder vi avstemning en gang til og inkluderer bullterrieren (den gamle logoen

Jeg synes forslag 2 kan komme tilbake igjen jeg da. Kan ikke den bullterrieren komme på banen igjen da? Den var virkelig logo-materiale, og ikke minst en tegning som gjør seg på buttons og t-skjor

Skrevet

3'ern, siden det ser ut som Lunaen min :P

4601903812_ff27b820c6.jpg

Og det var litt av en premie, jeg skulle mer enn gjerne hatt litt omega3 til sjuklingen min. Var i sverige i dag og der kosta det 299 svenska kr for 1 liter.

Skrevet

Alle var stilige, men tror jeg likte nr.2 best til dette formålet. Lett gjenkjennelig og original. Den siste var jo bra laget, men "alle" har jo hoppende skyggehund som logo, den vil ikke gjøre at hundesonen skiller seg ut iallefall?

  • Like 3
Skrevet

ÅÅå måtte bare stemme på crazy-Mana! Jeg har alltid syntes hun ser ut som en tegneserie-hund.. og så var det en kjempehyggelig logo som ønsker en velkommen. De 2 andre var jo fine de også, bevares, men litt kjedelige i forhold til Mana..

  • Like 3
Skrevet

Stemte også på Mana :D

Føler jeg har sett nr 2 før. På et barneTV lignende program kanskje? Så i hvert fall fryktelig kjent ut!

  • Like 1
Skrevet

Da kan vi vel veldig enkelt si at nummer to er diskvalifisert.

Vet ikke om jeg skal redigere avstemningen eller bare la den gå og velge den til slutt med mest stemmer av nummer en og tre?

Skrevet

Da kan vi vel veldig enkelt si at nummer to er diskvalifisert.

Vet ikke om jeg skal redigere avstemningen eller bare la den gå og velge den til slutt med mest stemmer av nummer en og tre?

rediger og fjern nr 2.

  • Like 1
Gjest
Dette emnet er stengt for flere svar.
  • Hvem er aktive   0 medlemmer

    • Ingen innloggede medlemmer aktive



  • Nye innlegg

    • Det er mange som har hund og katt sammen, men det kommer helt an på individene, rasene og tilvenningen. Det høres ut som du har kommet litt skjevt ut allerede, og som sagt tror jeg det kan bli krevende. Når du ikke har kompetansen selv til jeg anbefale å få hjelp (direkte, annet enn tilfeldige på nett) fra noen som kan komme og hjelpe deg der du er.
    • Er det noen som faktisk har fått til å få katter og hunder sammen?  Er bare redd det blir ett vanskelig prosjekt. Og hvor lenge bør man holde på å prøve å få det til?
    • Jeg ser at det står haket av som jakthunder på NKK rasevelger.    Er det da retriever og spaniel som har minst mulig jaktinstinkt da?   Skal prøve å få hundene til å slappe av når de ser pusene.
    • De er også varslere så jeg bjeffer dessverre lett.
    • Jaktinstinkt er litt ulikt hos ulike raser. Gjeterhunder, og jakthunder som er avlet for å "drive" vilt og jage på egenhånd har høyest jaktinstinkt og har lettere for å jage dyr. Jakthunder som er avlet for å samarbeide tettere med fører, som for eksempel retrieverene og spanieler som er avlet for å apportere vilt, har jaktinstinkt, men er også ofte lettere å kontrollere rundt dyr. Selskapshunder, vokterhunder og ulike andre raser har jevnt over mindre jaktinstinkt. Men opprinnelig har alle hunder noe jaktinstinkt, og det vil variere med individ også. Jeg tenker at du kan ha fordel av å kontakte en hundetrener som kan komme å se hundene og hjelpe deg med et opplegg for tilvenning så hundene kan lære seg å slappe av rundt kattene. Å bare la de stå og bjeffe og bråke vil gjøre det verre. Du må jobbe aktivt med at hundene skal slappe av når de ser kattene. Ideelt sett på god avstand først, og nærmere når de takler det bedre. 
  • Nylig opprettede emner

×
×
  • Opprett ny...