Gå til innhold
Hundesonen.no

Recommended Posts

  • Svar 287
  • Created
  • Siste svar

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Liten frøken på 507 gr hilser og sier HALLO! Frisk og fin og rimelig våken. Sinna på mor som prøver å vaske for man er da sulten! Uta var kjempeflink og det var jammen jeg å!

Mine søte små Alt nå gnåler mannen om at vi skal beholde en hannhund. Tipper det går over jeg, gir han 6 uker, svusj ønske om at Noddy skal bli boende er søkk borte

Mel: Når nettene blir lange Når dagene blir lange setter veene i gang Margrete suller rundt og mener hun skal ha en sang Så klart at hun skal få det, det sier seg jo selv hun sitter der og surre

Skrevet

Yeeey! Og du må ha en Noddy! :D

Noddy (Noddy)

The little man with the red and yellow car,

Noddy (Noddy)

His tinkling bell means he's the happiest little fellow in all Toyland,

There's Big Ears and Teddy and Mr. Plod and all his special friends,

He sets out on adventures then he'll take you home again,

Noddy (Noddy)

Noddy, Noddy.

  • Like 2
Skrevet

Neste hannhund må hete Nietzche ! Det kommer en til nemlig.

Da må det komme to gutter til :P Helle har alt bestemt ett navn. Tre må komme... Neville, naruu og Nietzche

Skrevet

Ninni er blitt Nexus. *oppdatere for margrete*

Så da har vi tisper:

Nita

Neema

Nix

Nexus

Hanne:

Noldus

Takk :) Stille og rolig her nå. Heldigvis kommer Herr Oppdretter innom etter jobben, så får vi vite om hun er helt tom

  • Like 3
Skrevet

Åååå så kult! Venter spent på fortsettelsen her!

jeg synes som bananen at en Noddy må til også.. Neville&Noddy -suverent, høres ut som de må selges sammen.. (Noddy husker jeg fra min tidlige barndom da jeg bodde i London.. han liknet på Tittentei men var ikke irriterende.. mer husker jeg ikke om han, men navnet er fint!)

edit: Og hvorfor blir alle æ, ø og å til kaudervelsk her!! HUMF! Ser jo normalt ut i editoren Trippel HUMF

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gjest
Skriv svar til emnet...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Hvem er aktive   0 medlemmer

    • Ingen innloggede medlemmer aktive



×
×
  • Opprett ny...