Gå til innhold
Hundesonen.no

Recommended Posts

Skrevet

http://www.vgtv.no/#!id=53467

Hunden fikk et kjøttbein og bestemte seg for å bli med på eget initativ. Den har nå løpt 1700km, og er fortsatt med! De har ordnet et bur til den til og med så den får hvile innimellom :) Henger noen av syklistene etter, løper hunden tilbake for å oppmuntre de som er bak.

(Håper en av de tar den til seg når de er ferdig med sykkelløpet)

Guest lijenta
Skrevet

Dagsetapper på 5-6 mil er bra det. Gøyalt å se at hunden så glad og fornøyd ut

Skrevet

Så søt den var, ga seg jo ikke heller, haha :P Håper den får seg et hjem nå da :) De som tar den til seg får iallefall en aktiv hund! :D

Skrevet

For en spreking! Og jeg tror nok ikke at han får noen problemer med å få seg et hjem, det er nå en gang slik at hvis et dyr er kjent i media så er det maaaange som vil ha den. Håper den får et hjem med noen som sykler/trener mye :)

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gjest
Skriv svar til emnet...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Hvem er aktive   0 medlemmer

    • Ingen innloggede medlemmer aktive


  • Nye innlegg

    • Håper på det. Behandler er iallefall positiv, jeg blir litt negativ merker jeg basert på tidligere erfaring. Men det er positivt at hun ikke halter eller noe sånt og tilsynelatende bygger fin og jevn muskulatur og ifølge behandler er myk og fin med god bevegelsesfrihet i ledd. 
    • Artig med rykk-og-napp-voksing😬 Håper vondt'er er forbigående🤞
    • Zelda vokser som ugress, dessverre i så stor grad at hun har litt problemer med muskulære spenninger (håper iallefall det er alt det er), men vi koser oss masse og hun utvikler seg fint tross alt og litt enkel behandling holder ting i sjakk. Gleder meg dog til hun ser litt penere og mer balansert ut, så fort fronten tar igjen bakparten så skyter bakparten fart igjen og vokser 5 cm "over natten".  Og håper hun ikke blir alt for stor. 🙈 Håper på mange fine valpevennlige turer ila høsten,  har så smått begynt å trene litt, lærer utrolig fort, men merker godt at det ikke er en rase som er avlet for bruk lenger. Iallefall ikke særlig målrettet. Men det bor en del i henne så tipper det blir en gøyal hund å trene på sikt når man bare får kanalisert det litt bedre.   
    • Det er hundrevis av hunderaser, så det er litt av en jobb å liste alle. I prinsippet er kanskje myndene de mest krevende fordi de er selvstendige, egenrådige og har høyt jaktinstinkt. Men det er også individuelt.
    • Hvilke hunderaser er vanskeligst å ha løse utenom båndtvangen? Sikkert de med mye jakt. Men hvilke?
  • Nylig opprettede emner

×
×
  • Opprett ny...