Gå til innhold
Hundesonen.no

Recommended Posts

Skrevet

Onsdag 2.mai var det kveldstevne på Ekeberg, og der var det selvfølgelig noen soniser. Jeg deltok ikke selv, men var der for sosialisering av meg selv, og som fotograf :)

Grim i tannvisning

2mai2012-008.jpg

Fellesdekken er over, og Grim og Issi ligger fortsatt

2mai2012-009.jpg

Grim venter på at han skal inn i ringen igjen

2mai2012-010.jpg

Lineføring

2mai2012-014.jpg

2mai2012-015.jpg

Dekk fra holdt

2mai2012-017.jpg

Stå under marsj

2mai2012-020.jpg

Hopp over hinder

2mai2012-025.jpg

Skal ikke si noe på humøret ihvertfall

2mai2012-022.jpg

Anette og Issi

2mai2012-027.jpg

Skrevet

2mai2012-028.jpg

2mai2012-029.jpg

En puddel under lineføring

2mai2012-033.jpg

En toller i hopp over hinder

2mai2012-038.jpg

Anita og Taifa følger med på lydigheten

2mai2012-037.jpg

Taifa

2mai2012-035.jpg

Maria og Marie i bakgrunn

2mai2012-045.jpg

Mikke

2mai2012-050.jpg

2mai2012-048.jpg

2mai2012-049.jpg

2mai2012-058.jpg

Marie og Balrog

2mai2012-059.jpg

2mai2012-060.jpg

Ruta

2mai2012-063.jpg

Apport

2mai2012-064.jpg

Hopp over hinder

2mai2012-065.jpg

Det var nesten alle bildene, men alle ligger i album på hjemmesiden, her!

  • Like 4
Skrevet

Fy **** altså, kortbukse og SINGLET? I do not want to live on this planet in this part of my country anymore :cry:

Skrevet

Fy **** altså, kortbukse og SINGLET? I do not want to live on this planet in this part of my country anymore :cry:

idag regner det og er nærmere 0 :aww: ta det med ro :P

Skrevet

Haha, det ER noe rart med Norge altså! For i dag har vi strålende sol fra blå himmel. Det er nærmere 0 grader, iskald nordavind og nysnø på bakken lell, men det er jo iallefall SOL :P Skal vi aldri kunne nyte fint vær sammen, som en nasjon.... Hallooo værguder :poke:

Skrevet

:lol: Huff.

?? ...tror du mener :bananas: , :lol:!

Flotte bilder Monica, synd jeg ikke fikk sagt hei! Kan jeg også stjele?

Skrevet

?? ...tror du mener :bananas: , :lol:!

Joda, det også. :lol: Men er så fælt å se seg selv. Ser nervene liksom...

Skrevet

Hæh! Er det sånn AnitaW ser ut? Men du var jo helt annerledes i mitt hode :lol:

Flotte bilder iaf, gøy å se :)

Hahaha, og da ble jeg jo innmari nysgjerrig på hvordan jeg så ut i ditt hode.... :lol:

Skrevet

Hæh! Er det sånn AnitaW ser ut? Men du var jo helt annerledes i mitt hode :lol:

Flotte bilder iaf, gøy å se :)

Tänkte det samma själv :P

Som vanligt fina bilder, Monica! :yes:

  • Like 1
Skrevet

Hahaha, og da ble jeg jo innmari nysgjerrig på hvordan jeg så ut i ditt hode.... :lol:

Du skal være mørk du! Så, se å farge håret med seg. Ellers ser du like hyggelig ut som jeg forestilte meg :)

  • Like 1
Skrevet

Hehe, rart med denna internetten, da er man jo ikke anonym lenger da jo.. ;) Men altså, jeg driver og venner meg til sånn naturlig "askeblond", så mørk tror jeg hvertfall ikke jeg skal bli. Dere får bare holde ut at jeg er blond.. *Ler*

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gjest
Skriv svar til emnet...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Hvem er aktive   0 medlemmer

    • Ingen innloggede medlemmer aktive


  • Nye innlegg

    • Hvor ofte blir det valper sånn ca. Etter hver parring? Skjønner det er umulig å vite men sånn ca.    Vet at det ofte går tom også.
    • Så fin hun er gratulerer! Moro med sjelden rase. Har kun truffet 1 her i Trondheim jeg. 
    • Fosterfugler har jo navn, og *hvis* jeg skulle ende opp med egne ville det nok enten blitt en foster som blir værende, eller uansett adoptert. Men det er denne avveiningen med å kunne reise bort mens jeg fortsatt er i stand til det da.
    • Ja, til fosterhjem!! Er alltid behov for det. Du er jo allerede i gang med læring ser jeg😄 Har du tenkt navn ennå...😜
    • Haha, det blir nok meget lavterskel. Jeg vil jo helst ha pelsdyr, men selv kaniner eller hamster er for krevende (og jeg vil ha noe som er våken om dagen). En stor utfordring blir også dette med reising, selv om vi per i dag har en dyrepleier som leier i kjelleren vi kan spørre om hjelp. Mest aktuelt er kanskje å være fosterhjem for fugleteamet.no, da kan jeg reise bort om vinteren og ha fugler om sommeren.  Men ja, de er følsomme og intelligente dyr, som også krever sitt. Plass, og helst frivflyvning (inne), og så er det tusen ting man må være forsiktig med. Pyrolyse og teflon er frarådet i hjem med fugl, for eksempel. Selv mistenker jeg det er litt forskjell på en ettromsleilighet i en blokk og en stor enebolig med god ventilasjon, men forsiktig må man jo uansett være. Jeg har allerede lært at de vanlige frøblandingene som selges til fugl er "fast food" og at de egentlig skal ha pellets som er laget av insekter, mineraler osv. Og noen dager tenker jeg at jeg orker ikke mer ansvar for dyr. Jeg har hage, om jeg ikke orker å stelle den og noen planter dør er det ingen krise. Dyr er det verre med.  Vi får jo låne litt iblant også. Jeg skal heldigvis passe kanarifugl en måned til, så får vi se hvor lei jeg er etter det.
  • Nylig opprettede emner

×
×
  • Opprett ny...