Gå til innhold
Hundesonen.no

Recommended Posts

Skrevet

Har noen av dere lyst til å svare på en spørreundersøkelse laget av gruppa mi i forbindelse med et markedsføringsprosjekt? Vi prøver å få et svar på om det er et marked for spisepinner i Norge i dag.

Den tar ca 1 min, og man er selvfølgelig 100% anonym. Tusen takk! :)

Spørrundersøkelsen finner dere her :)

Skrevet

Svart, men jeg skjønte ikke helt greia. Spisepinner er da godt tilgjengelig det :icon_confused:

Hmm, hvor bor du? Jeg har ikke klart å oppdrie et eneste par her i nærheten :/

Tusen takk til alle dere som har svart :D

Skrevet

Har du spurt på større dagligvarebutikker? De aller fleste bugner jo over met asiatisk mat og lag selv ditt og lag selv datt, så at de ikke har spisepinner høres jo rart ut.

Skrevet

Hmm, hvor bor du? Jeg har ikke klart å oppdrie et eneste par her i nærheten :/

Trondheim - har spisepinner til 4 personer hjemme som er kjøpt på en eller annen interiør/tilbehørsbutikk. I tillegg så får jeg jo alltid med om jeg spør de gangene jeg kjøper ferdig. Nema problemas :)

Skrevet

Jeg har kjøpt spisepinner på rema 1000 på Brumunddal :P Pluss på Åhlens, Nille, på Tilbords, på Jernia, eh ja husker ikke mer. Trondheim, Oslo, Hamar, Lillehammer og altså Brumunddal. Første gang jeg kjøpte sjøl var vel i alle fall 10 år siden, på Åhlens og...hm, Nille.

  • Like 1

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gjest
Skriv svar til emnet...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Hvem er aktive   0 medlemmer

    • Ingen innloggede medlemmer aktive


  • Nye innlegg

    • Australian shepherd = aussie, er en amerikansk rase. Blir ikke inkludert i de australske gjeterhundene. @indie; om du er interessert så arrangerer klubben for australske gjeterhunder (ANG) rallykonkurranse i pinsen, på Galterud. Der dukker det opp cattledogs og kelpie iaf
    • Kromfohrlander er vell mere terrier. Er dem enkle hunder? Kooiker er vell en spaniel. Må dem da brukes til jakt?
    • Er det noen som har kjennskap til dem? Virker de som all right hunder med bra gemytt? Noen issus på dem? . Er de to rasene ganske like? Er dem litt som poteten som kan brukes til alt?
    • Med ausse, mener du da australsk gjeterhund? I Norge finner vi australsk kelpie, working kelpie, australsk gjeterhund og australsk cattledog. I tillegg er australsk gjeterhund delt i show- og arbeidslinjer. Alle er gjeterhunder med litt forskjellig opprinnelse og bruksområder. Den beste måten å finne informasjon om en rase på er å sjekke raseklubben i hjemlandet dens.  Begge kelpierasene vil jeg si er en del mer energisk og både fysisk og mentalt mer krevende enn australsk gjeterhund. Working kelpie mer enn australsk kelpie. Australsk gjeterhund er mildere og mer brukt som familiehund, men krever fortsatt en del aktivisering.
    • Ja og nei. De har medfødte instinkter, men de lærer masse kommunikasjon de første 8-10 ukene i valpekassa med mor og søsken. Etter det er det også viktig med sosialisering med voksne, trygge hunder som viser dem hva som er normal oppførsel.
  • Nylig opprettede emner

×
×
  • Opprett ny...