Gå til innhold
Hundesonen.no

Recommended Posts

Skrevet

Hei! Vi er en studentgjeng fra Universitetet for miljø - og biovitenskap som hadde satt stor pris på om du med hund(er) tok deg tid til å svare på en veldig kort undersøkelse om hundefor. Om ønskelig kan vi etterhvert legge ut resultatene og litt info om undersøkelsen hvis dette er ønskelig eller interessant for noen av dere!

Det hele er en del av en markedsføringsoppgave som ønsker å belyse kundevaner og holdninger i hundefôrmarkedet.

Undersøkelsen finner du her!

På forhånd takk!

Skrevet

Har svart, men kun for en av hundene. I og med at én fôres tørt og den andre rått, blir det derfor ikke helt representativt fra vår side.

Skrevet

Jeg svarte, men i og med at jeg er i Nord-Amerika er det kanskje ingen stor overraskelse at jeg ikke legger meg opp i hvorvidt fôret er norskprodusert… savner også en del svaralternativ.

Skrevet

Har svart :)

Ang. om fòret er produsert i Norge, så bryr jeg meg ikke om det på tørfòr. På råfòringen, så vil jeg ha produktene fra Norge.

Skrevet

Har svart :)

Ang. om fòret er produsert i Norge, så bryr jeg meg ikke om det på tørfòr. På råfòringen, så vil jeg ha produktene fra Norge.

Samme her. Fôrer stort sett bare med RC, men jeg skulle ønske det var norskprodusert jeg fôret med, så av rått velger jeg norsk.

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gjest
Skriv svar til emnet...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Hvem er aktive   0 medlemmer

    • Ingen innloggede medlemmer aktive


×
×
  • Opprett ny...