Gå til innhold
Hundesonen.no

Recommended Posts

Skrevet

Ja jeg slenger meg på, følelsesmessig investering i menn som ikke er verdt det! Meeen, man lærer jo forhåpentligvis noe, da! :P

Jeg lærte jeg og har endelig et skikkelig mannfolk.. :D

  • Like 2
Guest Gråtass
Skrevet

Jeg må si bilen er min dårligste investering, så langt. Den kostet 63.000kr, jeg har brukt 102.000kr på deler, rep (riktignok slitedeler også) og nye dekk. Bilen er 18 år gammel og OM jeg får solgt den er jeg heldig hvis den inkasserer ca 40.000kr.. grrrrrrrrrrrrrrrrrrrr. Det var ett katta i sekken kjøp for 2.5 år siden altså.

Skrevet

Men veldig vanskelig å la være å kjøpe når man først har satt seg inn i den. :icon_redface::D

Eg vart iallefall kurert av min :aww: .

Og så får eg vel følgje trådens trend og leggje til dumme kvinnfolk, då. Men då blir eg vel stempla som eit mannssvin... (eg har heldigvis ikkje investert i eit slikt sjølv :ahappy: )

Skrevet
Og så får eg vel følgje trådens trend og leggje til dumme kvinnfolk, då. Men då blir eg vel stempla som eit mannssvin... (eg har heldigvis ikkje investert i eit slikt sjølv :ahappy: )

Som de gode likestillingsmennesker vi er her inne, så er det selvsagt lov å skrive det :D.

Jeg tror ikke jeg har gjort mange dumme investeringer faktisk, men mitt nyeste kompaktkamera - DET var bomkjøp, det. Det er vel det jeg angrer mest på å ha kjøpt. Det er faktisk så dårlig at jeg ikke har samvittighet til å selge det videre til noen heller.

Skrevet

Klær på salg jeg innbiler meg at jeg passer inn i om noen måneder :lol:

(Heldigvis langt mellom slike kjøp nå, for et par år siden derimot!)

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gjest
Skriv svar til emnet...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Hvem er aktive   0 medlemmer

    • Ingen innloggede medlemmer aktive


  • Nye innlegg

    • Har en ikke røykefri hund som jeg sliter med å nappe ørene på. Har sett at det er en slags saks man kan nappe det lettere på. Eller finnes det noe annet enn fingrene? Hunden jeg har stritter sånn i mot og jeg sliter virkelig siden hun er ekstremt hårsår. Jeg får ikke tak i pelsen der fordi hun vrir seg unna med kroppen og med hodet og alt. Og jeg kan ikke dra til dyrlegen hver eneste gang heller.
    • Det kommer jo an på om du ønsker å åpne og lukke port hver gang du skal kjøre inn og ut. Jeg ville nok hatt bil og kjøring utenfor gjerdet, for å unngå fare for påkjørsel av hunder.
    • Er det lurest å ha gjerde der man parkerer bilen også? Da må man ha port. Eller lurest å kun ha gjerde der man ikke kjører bil?
    • Helt enig! Savner mer aktivitet, ironisk nok, siden jeg ikke har vært aktiv her på snart 20 år. Hadde vært moro å hørt hvordan det gik nå med alle «gamle». For min del handler det nok litt om at småbarnsliv og jobb har tatt mye tid, og det at jeg har vært hundeløs i en del år. Å når jeg skriver n innser jeg også at det handler om at jeg ikke sitter å surfer på pcen lenger, forum fra mobil er ikke helt det samme. 
    • Hadde vært gøy med litt mer aktivitet her inne ja. Føler jeg ser det der ute i den virkelige verden også, er synkende aktivitet på mange arenaer. Her går det fremdeles i hund og konkurranser, mest RL.
  • Nylig opprettede emner

×
×
  • Opprett ny...