Gå til innhold
Hundesonen.no

A sunny sunday


Cloudberry
 Share

Recommended Posts

Vi har storkosa oss i sola idag vi :)

Et islagt vann, sol, ball og doco var lykken!

FS014495.JPG

FS014498.JPG

FS014499.JPG

FS014521.JPG

FS014523.JPG

Sita var med litt hun også, selv om ball ikke er så gøy når man må streve veldig for å greie å bite over.

FS014529.JPG

FS014530.JPG

FS014543.JPG

FS014548.JPG

FS014563.JPG

FS014566.JPG

FS014567.JPG

FS014571.JPG

Måtte springe frem og tilbake og leke litt med de andre biskene som dukka opp på isen og

FS014587.JPG

Lillesnuppa

FS014527.JPG

*dele opp*

  • Like 1
Lenke til kommentar
Del på andre sider

Wow for noen herlige bilder! Men jeg mener jeg så et bilde av gjengen sammen med Casper også ;)

Jeg har ikke kunnet slippe hund sammen med andre på tre år, og håper virkelig jeg kan slappe av og kose meg sammen med andre folk og hunder med min nye hund etterhvert! Dette så så utrolig koselig ut!

Lenke til kommentar
Del på andre sider

Det var kjempekoselig, og været var jo bare prikken over i'en :) Er sjeldent noe problem å slippe hundene våre, Sita kan finne på å bjeffe på andre hunder hun møter, og springe rett på dem.. :icon_redface: De blir på sin side så forfjamsa over den sinte sorte lille saken at de bare stopper og hilser, så er Sita ferdig hun. Ingen av dem stikker av, de bare suller rundt og koser seg stort sett. Herlig :)

  • Like 1
Lenke til kommentar
Del på andre sider

Ja, men jeg tror de har kommet med ny modell av disse? Vi er iallefall veldig fornøyde :) Sitter litt luftig på våre, særlig Uva, men håper det går seg litt til. Hun holder varmen bra iallefall, de er jo vindtette, og var mer enn nok på tur idag.

Ja jeg så etter dem nå, men finner dem faktisk ikke lenger. Ruffwear har dem ikke på sine nettsider. Men er noe lignende der, kanskje den som har tatt over. Ville gjerne ha slikt som dine, ser ut som det er fleece-aktig stoff på den andre, og med hårene til Casper blir det så stygt, de limer seg fast. :P

Hva er doco forresten?

Lenke til kommentar
Del på andre sider

Jeg synes Uva har blitt så flott! Veldig kult at to så ulike raser kan kose seg så mye sammen. :)

Takk! Hun er vakker-Luven min hun :ahappy:

Ja altså, kan ikke påstå de koser seg så veldig til vanlig, Sita er for sær og tverr til det. Men nå som Uva begynner å bli litt voksen går det bedre og bedre :)

Ja jeg så etter dem nå, men finner dem faktisk ikke lenger. Ruffwear har dem ikke på sine nettsider. Men er noe lignende der, kanskje den som har tatt over. Ville gjerne ha slikt som dine, ser ut som det er fleece-aktig stoff på den andre, og med hårene til Casper blir det så stygt, de limer seg fast. :P

Det er fleece på disse også, på innsida. Utsida er vind- og vanntett :) Men ja, jeg tror de har gått ut. Den nye varianten var enda dyrere på XXL, så dem i reklameavisa fra lørdag.

Hva er doco forresten?

doko.jpg

Det skrives visst doko fant jeg ut nå. Levergodis :)

Lenke til kommentar
Del på andre sider

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gjest
Skriv svar til emnet...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

  • Hvem er aktive   0 medlemmer

    • Ingen innloggede medlemmer aktive


  • Nye innlegg

    • Det er masse ekle planter der ute. I områder med f.eks. borree (urt), hundegress eller boress (også gress) er det høyst sannsynlig noe plantemateriale som sitter fast i svelget. De nevnte gressartene har blader som kan forårsake skader, men det finnes mange flere gressarter som har frø med mothaker fra *******. 
    • Det kan være at strået har forårsaket et sår eller noe som holder på å gro. Hvis du er usikker, ta en telefon til dyrlegen og hør hva de sier. Jeg ville sett det an et par dager til om hunden ikke er plaget ellers.
    • For ca 3 dager siden startet hunden min å nyse noe voldsomt. Plutselig kom det masse neseblod, og mens jeg hastekjørte til vetrinæren kom det plutselig et gress-strå ut av nesa hans… Dro det forsiktig ut, og da stanset både blødning og nysing og lillemann var like kvikk og glad som ellers!  Bare snu bilen å komme seg hjem…  De siste to dagene har han gått rundt å «harket» innimellom. Det virker som om han har noe ubehag i halsen. Ser ingen gress eller noe annet som sitter bak i svelget… Såå kan det være ubehag fra strået som kom ut av nesa?  Eller bør jeg ta han til vetrinær og få sjekket? Føler meg som en hysterisk hundeeier her jeg sitter, så hvor lenge skal jeg se an «harking» før jeg ringer dyrelege?🤣 Han har ingen problemer med pust, og harkingen kommer hvis han blir litt gira 
    • Ede er bra i magen igjen, etter en lang periode på kost bedre egnet for gris enn en hund. He doesn't seem to mind ^^ Jeg uttalte nylig at det som en periode har tedd seg som Sir Edeward nå har begynt gjenoppta mange uvaner han hadde som yngre. Kampen om kjøkkenbenken, motvilje mot utgangsstlling, vil ikke slippe leker på kommando. Han har begynt te seg valpete igjen, på alle måter.  When Dickhead Awakes var en boktittel jeg lekte med da jeg planla hundeholdet. Selv om han fortsatt sitter og tisser som en jente og spiser som en toåring, så blir nok de neste sidene i denne dagboken hetende nettopp det.
    • Labrador Golden  Toller?  Det jeg gjorde når e skulle velge rase var å møte opp på treninger/konkurranse jeg synes var spennende og snakke med eiere og observere rasene e likte. Da får en bedre feeling for hvordan rasene er, hvis man møter flere individ av samme rasen. Mitt forslag -lykke til!  
  • Nylig opprettede emner

×
×
  • Opprett ny...