Gå til innhold
Hundesonen.no

Har du musikk du vil dele med meg og resten av Sonen?


Recommended Posts

Skrevet

Haha, vær så god! Jeg forguder den sangen her og det er denne sangen jeg sovnet til sammen med min kjære for første gang. Så denne skal vi spille i kjerka, samma hvor ironisk det er. :P

:lol: :lol:

Ei gravferd for singellivet ;) .

Skrevet

:lol: :lol:

Ei gravferd for singellivet ;) .

Haha.. :lol: :lol:

Så skal vi spille denne når vi gravlegges (ja, naturligvis skal vi dø samtidig, ingen av oss skal sitte igjen alene):

(Og ellers har vi det bare bra her, takktakk.. :lol: )

Skrevet

Haha, vær så god! Jeg forguder den sangen her og det er denne sangen jeg sovnet til sammen med min kjære for første gang. Så denne skal vi spille i kjerka, samma hvor ironisk det er. :P

Haha.. :lol: :lol:

Så skal vi spille denne når vi gravlegges (ja, naturligvis skal vi dø samtidig, ingen av oss skal sitte igjen alene):

(Og ellers har vi det bare bra her, takktakk.. :lol: )

Det kunne vært en interessant tråd: Hvilke sanger skal/har du spilt i bryllupet, og hvilke skal spilles i den begravelse? :D

Skrevet

Det kunne vært en interessant tråd: Hvilke sanger skal/har du spilt i bryllupet, og hvilke skal spilles i den begravelse? :D

JA :D . No har det vel forsåvidt vore nemnt før, men vi hadde altså kyrkjeorgelversjon av kjenningsmelodien til barnetvserien Flukta frå Dyreskogen:

:wub:

Red.: Ja, i bryllaupet vårt, altså. Gravferda er ikkje heilt ferdig planlagt enno...

Guest Gråtass
Skrevet

Dixiechicks, toad the wet sprocket, danielle dax, michelle schocked, emmylou harris, sugerland også bruce springsteen!

Men jeg liker også Henry rollins, panthera, metallica, cc cowboys, anne grete preus og janis joplin, bare for se spennvidden da.

Egentlig liker jeg det meste uten synth og lang ekkel lyd jeg :D

Skrevet

JeanetteH:takk for påminelsen om fever ray!lenge siden har hørt på de nå!Må dra for kjøpe plata på fredag nå!;)

Om du ikke har hørt om de er Lamb virkelig et band du kanskje kommer til like;)

Ellers går det mye i nyeste Pj Harvey plata her.

  • Like 1
Guest Michellus
Skrevet

Alice Cooper (sånn 90 og bakover), W.A.S.P., Pantera, Ozzy Osbourne, Black Sabbath og AC/DC, kort og greit :ahappy:

Jeg elsker hard rock, puddelrock, shock rock, all slags rock :D

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gjest
Skriv svar til emnet...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Hvem er aktive   0 medlemmer

    • Ingen innloggede medlemmer aktive


  • Nye innlegg

    • Det er ikke snakk om en av rasene som er overrepresentert. Det er ingen gentest eller test utenom individuel allergi testing for dette. Som sagt har ingen av besteforeldrene, søsknene og ingen av foreldrene det. Så for meg er det vanskelig å si om det er arvelig eller ikke. Derfor er det vanskelig å si at jeg burde ha vist at hunden ville utvikle denne sykdommen. Takk for tipset, jeg skal kontakte dem for råd.
    • Jeg kjenner ikke sykdommen nok til å vite, men om den er arvelig så kommer det jo an på om det er noe man burde visst om eller testet for. Jeg vil anbefale deg å kontakte NKK om dette, de har advokater med kunnskap om kjøp og salg av hund og konflikter rundt det.  Hundehelse.no sier: "Tilstanden er arvelig. Raser som er predisponert er Shar-Pei, Labrador retriver, Golden retriver, Dalmatiner, Boxer, Boston terrier, Fox terrier, Skotsk terrier, West Highland White terrier, Lhasa Apso og Shih Tzu. Tilstanden oppdages som regel når hunden er mellom 6 måneder og 3 år gammel."  
    • Hei! Jeg trenger råd angående en situasjon jeg befinner meg i nå. Jeg solgte en hund (1 år gammel) for 2,5 år siden. Hunden ble sjekket av veterinær før flytting. Jeg mottok nå en melding om at eieren har avlivet hunden på grunn av alvorlig atopisk dermatitt. De krever pengene tilbake for hunden, som ble solgt for 7000 kr. Problemet jeg har med dette er at hunden først begynte å utvikle symptomer 1,5 år etter at den forlot meg, ifølge veterinærjournalene, og verken foreldrene eller søsknene er berørt. Uten noen bevis i det hele tatt har veterinæren skrevet i alle journalene at den er "arvelig". Hva ville du gjort i denne situasjonen? Selv om jeg ikke er imot å refundere dem, synes jeg det faller inn under den generelle risikoen ved å eie et dyr. De kontaktet meg ikke på noe tidspunkt da hunden fikk symptomer for å tilby meg å kjøpe den tilbake.
    • Jeg håper jo at folk som velger å ta med hundene sine på Oslo Dog Show har trygge hunder som takler omgivelsene der. Hvis du er ute etter å vite mer om rasen så anbefaler jeg å kontakte raseklubben eller oppdrettere av rasen.
    • Chodsky Pes virka så rolige på Oslo Dog Show.
  • Nylig opprettede emner

×
×
  • Opprett ny...