Gå til innhold
Hundesonen.no

Jack Frost - Pusekatt


Recommended Posts

Skrevet
Flere bilder. :ahappy: Men ingen nye. På tide å ta noen av lillebror nå kanskje, han har så fin vinterpels.

Grim lager snømann

379455_10150498226142527_1586174746_n.jp

Identitets forvirring

407989_10150619048067527_68879147_n.jpg

294966_10150730633557527_1234328681_n.jp

Okei dette er ganske ferskt. Fine gutta mine.

Hahaha :lol: For en kul duo!

Guest Belgerpia
Skrevet

Ååååå alle belgere burde ha sin egen pus :). Og for en fin pus Grim har - minner meg om Baloo *sukk* (savne).

Herlige bilder, flirermeg skakk *fniser frydefullt* "Grim lager snøball" ha ha ha ha

  • 2 years later...
Skrevet

Ups, ser bildene har blitt borte. Har vel rydda i photobucket og glemt det. :icon_redface:

Tenkte uansett å dele noen flere. Mob kvalitet, yay.

Hagesøk :D

F5C2FE58-BDF4-40F6-B5C1-9E16E6DD019A_zps

Viktig å være med over alt

445E9FBA-B106-45C2-B589-1121BC6EEA3B_zps

:icon_confused:

2522F80A-82BC-4A4E-B1F4-D2AE742F2E2B_zps

BFE4FF28-DEED-4E01-9290-19C486A46463_zps

4FC0EF51-6A01-467B-A65C-8FD0B90697AE_zps

  • Like 2

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gjest
Skriv svar til emnet...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Hvem er aktive   0 medlemmer

    • Ingen innloggede medlemmer aktive


  • Nye innlegg

    • Det kan være mange grunner til at en hund ikke fungerer i hundemøter. Mye av grunnlaget legges i valpekassa, hvordan mor og søsken interagerer, og sosialisering med andre hunder i valpe- og unghundtiden. I tillegg kommer rasetypisk adferd og arvelighet. Avhengig av adferden til mor og hva slags sosialisering hunden har fått i ung alder så har hunden lært seg hvordan den skal eller kan oppføre seg rundt andre. Eller ikke lært det, forsåvidt. Det er aldri for sent å trene på sosialisering, men er viktig å lese språket til alle de involverte hundene og gå inn og avbryte adferd som ikke er greit. Hvis andre hunder sier fra og setter grenser uten at hun respekterer det er det ditt ansvar som eier å fjerne henne fra situasjonen. Om hun får fortsette lærer hun jo bare at det er greit å holde på slik.
    • Kan en hund ha null sosiale ferdigheter med andre hunder? Hun har konflikter med alle hunder hun møter. Akkurat som hun ikke skjønner at hun er for mye og ikke tar til seg til at andre hunder sier i fra til henne? Hun tar jo ikke hintet.
    • Det er nok ikke pga navnene du ikke har fått svar🙂I mange år nå har det vært fryktelig liten aktivitet på forumet her. Syntes alle navnene var fine jeg likte Lilly best. Masse lykke til med valp!!
    • Da får jeg prøve å se etter ett annet navn til den kommende valpen min da. Siden ingen av dem falt i smak. Har dere noen andre forslag på fine navn til tispe?
    • Hva gjør dere om 10-15 år? Kommer dere til å fortsette å ha ny hund da? Det er umulig å vite men hva tror dere? Hvor gamle er dere? Jeg selv aner ikke. Ser ingen liv utenom hund men nå har jeg hatt hund hele voksne liv. Men om jeg skal fortsette med hundetrening,kurs,utstilling vites ikke. Da må jeg ha noe annen hobby men jeg vet ikke hva. Hva tror dere dere skal?
  • Nylig opprettede emner

×
×
  • Opprett ny...