Gå til innhold
Hundesonen.no

Kiwi er med i Alpha Dog's fotokonkurranse


Recommended Posts

Skrevet

Har stemt ifra mamma og de sitt nett nå jeg :lol:

Sånn, stemt fra tre nettverk :ahappy:

Stemt! Suuupersøt, så velfortjente stemmer :wub:

Skal stemme, selv om jeg er furt for at de ikke ville ha noen av bildene mine :lol:

Tuuusen takk, dere soniser er så utrolig snille. :wub::ahappy:

Blir helt rørt her jeg.

Det hadde vært utrolig gøy å vinne.

  • Svar 106
  • Created
  • Siste svar

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Vi vant vi vant vi vant! *lykkelig* Og så må jeg jo si TUSEN TAKK til alle soniser som har hjulpet så utrolig mye med å stemme og få andre til å stemme. Dere soniser er utrolige. :wub:

Samme her, dette er superspennende! Drit i lano,leverpostei kidsa- this is the shit!

:lol:

Skrevet

Tuuusen takk, dere soniser er så utrolig snille. :wub::ahappy:

Blir helt rørt her jeg.

Det hadde vært utrolig gøy å vinne.

Vi må få vite hvordan det går, da! :)

Skrevet

Jeg er også dritnysgjerrig på hvem som har hvor mange stemmer. :P

*klem* til Lill som er så snill og får andre til å stemme også. :wub:

Skrevet

Når jeg går inn på slike oppfordringer til å stemme, bruker jeg alltid å stemme på det jeg liker best - ikke nødvendigvis bildet til den som ber om stemme. Og jeg endte faktisk opp med å stemme på Kiwi- lykke til:)

Skrevet

stemt :)

Tusen takk. :flowers::ahappy:

Når jeg går inn på slike oppfordringer til å stemme, bruker jeg alltid å stemme på det jeg liker best - ikke nødvendigvis bildet til den som ber om stemme. Og jeg endte faktisk opp med å stemme på Kiwi- lykke til:)

Koselig at du likte bildet av Kiwi best. :D

Takk for stemmen. :ahappy: Blir like glad hver gang jeg går inn i denne tråden. :wub:

  • 2 weeks later...
Skrevet

Tusen takk Grim! :D:wub:

Rart at jeg ikke alltid får opp at det har kommet nye oppdateringer i tråden min, og derfor ikke fikk sagt takk for stemmen før nå. :(

Men setter utrolig stor pris på alle stemmer vi får. :ahappy:

3 dager igjen av konkurransen, så det er fortsatt mulig å stemme. :flowers:

Skrevet

Tusen takk Grim! :D:wub:

Rart at jeg ikke alltid får opp at det har kommet nye oppdateringer i tråden min, og derfor ikke fikk sagt takk for stemmen før nå. :(

Men setter utrolig stor pris på alle stemmer vi får. :ahappy:

3 dager igjen av konkurransen, så bare fortsette å stemme. :flowers:

Vet du noe om hvordan du ligger an? :)

Skrevet

Ble kjempe glad når jeg så det. :wub::D

Aldri vunnet en konkurranse før, så man blir liksom sånn skikkelig glad når man faktisk har sjangs til å vinne. :icon_redface:

Skrevet (endret)

stemt og thorstein stemte og jeg tror jeg fikk allan til å stemme :P

okay,thorsten stemmer nå websida funker igjen. Nå stoppa den nemlig.

Kan man stemme flere ganger?

Red: Tydeligvis ikke :(

Du kan stemme hver dag

Endret av AnetteH
Skrevet

stemt og thorstein stemte og jeg tror jeg fikk allan til å stemme :P

okay,thorsten stemmer nå websida funker igjen. Nå stoppa den nemlig.

Du kan stemme hver dag

Jeg har kun stemt en gang, og når jeg stemte nå stod det bare et jeg allerede har stemt :(
Skrevet

Jeg har kun stemt en gang, og når jeg stemte nå stod det bare et jeg allerede har stemt :(

åja, jeg fikk stemt idag selvom jeg stemte tidligere.

"

Error establishing a database connection"

yay...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gjest
Skriv svar til emnet...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Hvem er aktive   0 medlemmer

    • Ingen innloggede medlemmer aktive



  • Nye innlegg

    • Takk! Vi har vurdert Toller, Flatcoated Retriever og husky faktisk! Synes selv at huskyer er så fantastiske, men ville ha noe litt mer førerorientert. Tror selv at en flat og belgisk fårehund blir for mye hund igjen. Men tusen takk for gode tips! Og når det kommer til røyting har vi tatt dette i betraktning ja! Fordelen med husky er jo at de har røyte perioder! Så satser på at robotstøvsugeren vår får kjørt seg!
    • Tydeligvis. Har snakket med mange som har blitt "tvunget" til å kjøpe hund.  Personlig så ble jeg paff, og skuffet- fra en seriøs oppdretter som kydde så og vær så imøtekommende til skikkelig skarp sur stemme...    
    • Så bra du tenker på økonomien før du skaffer hund! Det koster en del, og som du har erfart kan det fort komme på ekstra kostnader. Når det gjelder timing så er det noen faktorer. Hvis du ikke allerede har vært i kontakt med oppdrettere så kan det ta tid å finne et valpekull med leveringsklare valper. Noen oppdrettere har reservert alle valpene før de er født. Så start med å kontakte ulike oppdrettere og sjekke tid for valpekull, om foreldrene oppfyller avlsrådene til raseklubben osv. Hvis dere skal flytte, slik jeg forstår det, så kan det være greit å ha kommet noenlunde i orden før en valp kommer i hus. Er huset "valpesikkert"? Er det hage/uteområde som er inngjerdet, er dette noe dere tenker å gjøre eller ha på plass før valpen kommer? Er det noen store oppussingsprosjekter i ny bolig som kan være greit å ha unnagjort før man får en nysgjerrig og aktiv krabat i hus? Personlig foretrekker jeg å få valp i sommerhalvåret, når man uansett er mye ute. Det gjør dotreningen så mye enklere enn å måtte pine seg ut i -15 annenhver time, og stå og vente på at valpen skal gjøre fra seg. Siden du kommer til å være hjemme så er ikke alenetrening et stort problem, men en valp er aktiv, så det kan være greit å få valp i en rolig periode, kanskje ikke rett før eksamensperioden f.eks. Når det er sagt så kommer jo alt an på når den rette valpen fra den rette oppdretteren er leveringsklar. Når valpen først er i hus så må man tilpasse seg det, men det virker jo som dere har gode forutsetninger tenker jeg.
    • Jeg synes golden virker som et bra alternativ for dere. Siden du er vant til husky så er du vant til høyt aktivitetsnivå, og det virker som du er forberedt på og klar over at golden trenger litt mer mental aktivisering, men også er mer førerorientert og lettere å trene. Den store negative faktoren for min del med golden er at de røyter MYE. Her er det enten mye børsting og støvsuging og/eller ofte bading. Men hvis dere fikser det synes jeg det høres ut som en golden vil trives hos dere. Det er mange raser som kunne passet, jeg tenker flatcoated retriever, belgisk fårehund, finsk lapphund eller setter. Men jeg synes golden virker som et veldig godt alternativ for dere.
    • Hei! Jeg (dame 23) og samboeren min (29) vurderer å gå til anskaffelse av en hund. Jeg er ganske turglad av meg og driver med friluftsliv som hobby (hengekøyeturer, fjellturer, teltturer, fisketurer osv.) samboeren min er mer hjemmekjær og liker å ta det mer med ro, det gjør også jeg i perioder. Pga. en kronisk sykdom kan hverdagen min være uforutsigbar, men så lenge jeg holder meg i aktivitet og med måte så pleier det å gå greit. Vi ser etter en hund som kan være med på alt. Alt fra familiebesøk til fisketurer til ferier med bobil og hele pakka. Vi ser etter en følgesvenn rett og slett, som ikke skal sitte alene hjemme hele dagen, men som kan inkluderes i våres hverdag. Vi bor ganske landlig og selv om leiligheten vår ikke er så stor, vurderer vi golden retriever som rase. Vi trenger en hund som kan være aktiv, men også tåler ett par dager på sofaen. Vi ser etter noe allsidig, en rase som er litt morsom og rampete, men også lett kan trenes og formes slik vi ønsker. Det er så utrolig mye å velge mellom og det er så mange raser jeg kunne tenkt meg. Jeg er oppvokst med støvere og jeg og min mor skaffet oss husky når jeg var 17, hun har vært min følgesvenn i så mange år allerede. Men nå har jeg lyst på en hund jeg kan forme litt mer slik jeg vil. Jeg er åpen for tips til hunderase som kunne passet annet enn en golden retriever også! Det viktigste for meg er at det er en rase som vi har kapasitet til å ha, slik at vi får en godt balansert hund som får behovene sine møtt. 
  • Nylig opprettede emner

×
×
  • Opprett ny...