Gå til innhold
Hundesonen.no

Recommended Posts

Skrevet

Ja, tror jeg faktisk trenger det! For jeg er ikke spesielt flink til å behandle mobilene mine pent - og nå har jeg jo en sånn ekstra fin og fancy en også!

Jeg har egentlig veldig lyst på silikonetui også, samt. sånn til å putte telefonen i. Men hvor kan jeg få kjøpt det til en ålreit pris? Gjerne butikker (vi har elkjøp her, Clas Ohlson fører visst ikke til Samsung i disse trakter, også har vi jo kjøpesenteret CC med alskens butikker, bare usikker på hvilke) og nettbutikker.

Jeg har en Samsung Galaxy S (i9000).

Skrevet

Sjekk ut www.iutstyr.no :) Der er de ganske billig...

Og der får du trykket deg fram til din tlf, og får opp alt tilbehør de har til den modellen! ;)

Skrevet

ebay.no er din venn!

Kjøpte et hard case deksel til min iphone 4 forrige uke. 1 ukes levering, kostet 24 kroner! Jeg er kjempefornøyd :D

Skrevet

Dealxtreme.com, gratis frakt. Det tar noen uker, men slikt utstyr som f.eks. mobilcase og tilbehør er ofte ok. Har kjøpt skinnetui til kindle og mobil der og er knallfornøyd.

Skrevet

Kjøpte et laserskråret silikonhylster til Galaxy S2 på dealextreme til hele 12kroner, totalt, inkl frakt, fra bejing...

Kvaliteten får faktisk 10/10 av meg, det er både pent, praktisk, holdbart og beskyttende...

Skrevet

Dealxtreme.com, gratis frakt. Det tar noen uker, men slikt utstyr som f.eks. mobilcase og tilbehør er ofte ok. Har kjøpt skinnetui til kindle og mobil der og er knallfornøyd.

Henger meg på den! Dealextreme.com er fantastisk til alle slags duppeditter. Reservebatterier og ladere er også slikt som jeg hamstrer.

Kjøpte dette silikonetuiet til min iPhone. :punk:

sku_57440_1.jpg

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gjest
Skriv svar til emnet...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Hvem er aktive   0 medlemmer

    • Ingen innloggede medlemmer aktive


  • Nye innlegg

    • Det er mange som har hund og katt sammen, men det kommer helt an på individene, rasene og tilvenningen. Det høres ut som du har kommet litt skjevt ut allerede, og som sagt tror jeg det kan bli krevende. Når du ikke har kompetansen selv til jeg anbefale å få hjelp (direkte, annet enn tilfeldige på nett) fra noen som kan komme og hjelpe deg der du er.
    • Er det noen som faktisk har fått til å få katter og hunder sammen?  Er bare redd det blir ett vanskelig prosjekt. Og hvor lenge bør man holde på å prøve å få det til?
    • Jeg ser at det står haket av som jakthunder på NKK rasevelger.    Er det da retriever og spaniel som har minst mulig jaktinstinkt da?   Skal prøve å få hundene til å slappe av når de ser pusene.
    • De er også varslere så jeg bjeffer dessverre lett.
    • Jaktinstinkt er litt ulikt hos ulike raser. Gjeterhunder, og jakthunder som er avlet for å "drive" vilt og jage på egenhånd har høyest jaktinstinkt og har lettere for å jage dyr. Jakthunder som er avlet for å samarbeide tettere med fører, som for eksempel retrieverene og spanieler som er avlet for å apportere vilt, har jaktinstinkt, men er også ofte lettere å kontrollere rundt dyr. Selskapshunder, vokterhunder og ulike andre raser har jevnt over mindre jaktinstinkt. Men opprinnelig har alle hunder noe jaktinstinkt, og det vil variere med individ også. Jeg tenker at du kan ha fordel av å kontakte en hundetrener som kan komme å se hundene og hjelpe deg med et opplegg for tilvenning så hundene kan lære seg å slappe av rundt kattene. Å bare la de stå og bjeffe og bråke vil gjøre det verre. Du må jobbe aktivt med at hundene skal slappe av når de ser kattene. Ideelt sett på god avstand først, og nærmere når de takler det bedre. 
  • Nylig opprettede emner

×
×
  • Opprett ny...