Gå til innhold
Hundesonen.no

Recommended Posts

Skrevet

Det var en nyyydelig farge på han! Stilig at han ikke var brun, som er vanligst.

Flott valp, gleder meg til å se flere bilder etterhvert.

  • 3 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...
Skrevet

heihei! :) Kaos er 4 måner idag så tenkte jeg skulle laste opp et bilde av han;)

har også vert på valpekurs hos Familiehunden for 2. gang idag, og han lærer kjempefort:)

kommer både på kalling, sitter og gir labb :)

her er iallefall bildet av han:

post-9951-0-73050000-1320179244_thumb.jp

  • 4 weeks later...
Skrevet

sorry at jeg svarer seint;) men pelsstellet er ikke noe problem:) børster over han fort 1 gang om dagen nå menst han har hvalpepels åsso 1 gang i uken når han får voksenpels:)

Kaos leder forøvring petworld sin bildekonkuranse:

http://www.petworld.no/?nr=182&startrow=40&ID=

men han trenger fremdeles mer stemmer, så vist dere synest han fortjener det så gi han 6 stemmer!:)

(fann ikke forumreglene så vet ikke om det er lov å poste dette her, menmen får vel bare prøve og se hva som skjer)

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gjest
Skriv svar til emnet...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Hvem er aktive   0 medlemmer

    • Ingen innloggede medlemmer aktive


  • Nye innlegg

    • Enig, "gamle erfaringer" er vanskelig å bli kvitt. Skal ikke mye til hos oss heller før gammelt grums flyter opp. Bra hun får oppfølging av fagfolk, som sikkert hjelper med å holde fokus på hunden som ER og ikke hunder som VAR🌸
    • Håper på det. Behandler er iallefall positiv, jeg blir litt negativ merker jeg basert på tidligere erfaring. Men det er positivt at hun ikke halter eller noe sånt og tilsynelatende bygger fin og jevn muskulatur og ifølge behandler er myk og fin med god bevegelsesfrihet i ledd. 
    • Artig med rykk-og-napp-voksing😬 Håper vondt'er er forbigående🤞
    • Zelda vokser som ugress, dessverre i så stor grad at hun har litt problemer med muskulære spenninger (håper iallefall det er alt det er), men vi koser oss masse og hun utvikler seg fint tross alt og litt enkel behandling holder ting i sjakk. Gleder meg dog til hun ser litt penere og mer balansert ut, så fort fronten tar igjen bakparten så skyter bakparten fart igjen og vokser 5 cm "over natten".  Og håper hun ikke blir alt for stor. 🙈 Håper på mange fine valpevennlige turer ila høsten,  har så smått begynt å trene litt, lærer utrolig fort, men merker godt at det ikke er en rase som er avlet for bruk lenger. Iallefall ikke særlig målrettet. Men det bor en del i henne så tipper det blir en gøyal hund å trene på sikt når man bare får kanalisert det litt bedre.   
    • Det er hundrevis av hunderaser, så det er litt av en jobb å liste alle. I prinsippet er kanskje myndene de mest krevende fordi de er selvstendige, egenrådige og har høyt jaktinstinkt. Men det er også individuelt.
  • Nylig opprettede emner

×
×
  • Opprett ny...