Gå til innhold
Hundesonen.no

T-skjorte med eget bildetrykk


borderen

Recommended Posts

Skrevet

Jeg skal prøve å trykke noen lag-t-skjorter til VM i lydighet (9-16 stk) med et bilde av laget. T-skjortene være av god kvalitet og tykket holde seg selv om t-skjorta vaskes noen ganger. Noen som vet hvor det er rimelig å bestille?

paris6.jpg

Trykket vil bli noe liknende dette, men jeg må lage på nytt og få bedre oppløsning på bildene.

Hva slags farge burde t-skjorten være i?

Skrevet

Jeg fikk en kjempefin fra Zoolos til jul for to år siden. Trykket er like fin den dag i dag :) Hvit er den fargen der dette synes best på da...

Masse lykke til forøvrig!

Skrevet

Fotoknudsen har også slike muligheter. Jeg har bestilt en knallfin genser med superkvalitet fra Nordic Print (samme sted som labbis har sin lp-team-genser fra), og jeg trur du kan få trykka eget bilde hos dem også. :)

Skrevet

Har vistaprint t-skjorte og selv etter til nå 8-12 vask ser den ut som før:

228021_10150251143630033_653285032_9053871_6939267_n.jpg

Kvaliteten er jo ikke kanon, men mer enn bra nok til den prisen. Jeg har bestilt meg 2 til nå, så jeg er fornøyd.

Skrevet

Et lite spørsmål: har man lov å ta logoen til et merke på klær? Tenkte litt på k9 (der så de k9 julius) selene stammer fra. Men vet ikke om det er lov å få dette brodert på klær andre enn det de selger?

Skrevet

Jeg vil anbefale deg å trykke selv. Kjøp trøyer fra Fruit of the Loom på ebay og stryketrykk fra HP eller Canon. Dette holder i 10+ år hvis du stryker det skikkelig og vasker trøyene på vrangen i logisk temperatur.

Arkivert

Dette emnet er nå arkivert og stengt for flere svar

  • Hvem er aktive   0 medlemmer

    • Ingen innloggede medlemmer aktive


  • Nye innlegg

    • Men hvis hun spiser opp maten er det vel bare å enten gi henne mer, eller mer energirik mat? Høyenergifôr for jakthunder er for eksempel et godt alternativ.
    • Maten blir som oftest spist opp med en gang. Jeg har sett at hun spiser både tørr for og vom men hun spiser ikke nok siden hun fortsatt er undervektig. Skal bestille en time hos vetrinæren.
    • Mat fremme hele tiden er generelt en dårlig metode for småspiste hunder. Noen få, små måltider om dagen er bedre.  Antar du har testet med vårfôr og råfôr også.  Jeg ville nå uansett tatt en tur til dyrlegen og utelukket at det er noe galt, og få en profesjonell vurdering på om hunden er undervektig eller bare naturlig tynn.
    • De får mat til forskjellig tidspunkt. Hunden virker helt frisk og rask. Ellers hadde jeg tatt hun med til veterinæren alt. Når jeg gir henne godbiter vil hun alltid ha.  Hun er også lavere enn rasestandarden i mankehøyde og er ellers liten på alle områder.
    • Parasitter er det ikke da hun også lever med andre hunder og de er normalvektige. Ellers hadde de også blitt smitta. Hun får lik mat som de andre. Noen ganger er det mat fremme hele dagen mens andre dager blir det spist opp. Har ikke merka noen forskjell men gjør dette for at det skal være en forandring. Har prøvd flere for. Burde jeg da dra til dyrlegen for å sjekke stoffskifte?
  • Nylig opprettede emner

×
×
  • Opprett ny...