Gå til innhold
Hundesonen.no

Et must for hundeeiere som har alt?


Justisia

Recommended Posts

Skrevet

Passer jo sammen med diskusjonen om at rumpehull var lite pent å se på når man gikk tur :P

Ikke si at det har vært en diskusjon ang. det her på Sonen...? HVOR?

Skrevet

Den greia har jeg faktisk kjøpt, bruker den når vi er i byen og sånn. Veldig greit, hater å plukke opp bæsj, og virker som denne gjør at han holder seg lengre.

Malinck la kanskje merke til den i dag?

Skrevet

Ikke si at det har vært en diskusjon ang. det her på Sonen...? HVOR?

Det var i chatten en gang, hvordan vi stirret i rompa til hundene våre :lol:

Og jeg hra diverser "uheldige" bilder av Amiga :P

Skrevet

Den greia har jeg faktisk kjøpt, bruker den når vi er i byen og sånn. Veldig greit, hater å plukke opp bæsj, og virker som denne gjør at han holder seg lengre.

Malinck la kanskje merke til den i dag?

Tuller du nå? Hvis ikke - nei jeg så det ikke, og hadde jeg gjort det hadde jeg ledd :lol: sorry, men!

Arkivert

Dette emnet er nå arkivert og stengt for flere svar

  • Hvem er aktive   0 medlemmer

    • Ingen innloggede medlemmer aktive


  • Nye innlegg

    • Dyrebutikker har som regel dette.  Ville begynt med ørepudderet.  Hvis du har en smal pinsett, kan du bruke det istedenfor veneklemme.
    • Er det det samme hvor jeg kjøper sånn tang? Ja hvis det hjelper så er det verdt det men var redd å kjøpe enda en ting som ikke blir brukt. Hehe😉
    • Ja mente røytefri hund.
    • Dette har funket i alle år for meg og mine hunder.  Det er spesielt viktig for røytefrie hunder, der pelsen er mye finere og glattere enn andre pelstyper.  Ørepulveret gjør at hårene i ørene blir "trå" så det blir lett å få tak i dem og alle mine (har og har hatt mange) godtar dette. Det er viktig å få tak i de innerste hårene ellers kan det bli klumpete og da er det vanskelig og tar tid å få ut. Det er aldri feil å bruke hjelpemidler som er helt ufarlig og gjør jobben lettere.  Mindre plagsomt for hunden.
    • Det er vel nyttig uansett hva slags pels hunden har vil jeg tro. Du skrev i startinnlegget at du har en "ikke røytefri hund"? Mente du omvendt? Det er jo stor variasjon i pelstype på hunder som ikke røyter også, men uansett må jo ørene nappes.
  • Nylig opprettede emner

×
×
  • Opprett ny...