Gå til innhold
Hundesonen.no

Recommended Posts

  • Svar 157
  • Created
  • Siste svar

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Idag gikk Issi og jeg LP1 på Alnabru. Issi fikk 181 poeng, 2 plass og opprykk Poengene ble som følger: Tannvisning: 10 Fellesdekk: 10 Lineføring: 8 Dekk fra holdt: 8,5 Innkalling fra sitt:

Idag dro vi på retrieverklubben og møtte til bronsemerkeprøve. Vi var 12 stk og vi var sistemann. Vi ventet lenge og Issi var veldig giret og trikset masse og ville. Så et par timer etter vi kom dit v

Issi fikk Excellent på rase spesialen Vært på Ag kurs Har lært seg og søvmme! Feiret 17 mai Vært i ansiktet mitt når jeg våkner Trent bakpartskontroll

Skrevet

Så fin! Grattis. :)

Og er det en storliten flattelatte jeg ser på ene bildet? ;)

Det er en flat som er drektig som heter.... Chocomate`s Elisabeth Arden "Tina"

Gratulerer med enda et tilskudd i flokken! :)

Takk :)

Skrevet

Trålet Svenske kelpieklubben, norske, finn og fant henne på finn.no :)

Var det planlagt med ny hund/kelpie? Hadde du planer om voksen hund, og ikke valp?

Jeg er nyskjeeeerig :icon_redface:

Skrevet

Var det planlagt med ny hund/kelpie? Hadde du planer om voksen hund, og ikke valp?

Jeg er nyskjeeeerig :icon_redface:

Kelpie var planlagt ja, onsket helst voksen av mange grunner, hadde blitt valp om noen år on det ikke dukket opp noen jeg likte før det. Skriver fra mobil så litt leifette :-p

Skrevet

gratulerer så mye med nytt flokk medlem, utrolig skjønn :D

kelpier er virkelig vakre, har fått øyne opp for dem etter jeg kom inn på sonen ja :ahappy:

Skrevet

Liten film fra idag.

Trente litt på at hun ikke skal dekke ut skjevt fra meg, rettere på plass og holde apporten som hun lærte seg igår. Ser eg kuttet av hodet hennes i starten så jeg klipte vekk alt med apporten der for vel, du ser ikke det :P Noen ganger tripper hun og nyser og rister på hodet er når hun ikke forstår eller vil. Ble litt kort fordi noen (les: Amiga) lekte pøbelunge og rev ned ting og hylte som en stakkars grisunge fordi hun måtte se på :whistle:

Skrevet

Men men, jeg ville jo se bilder :lol:

Fin film!

Prøv å ta bilder du, med 2 hunder som linselus og du skal stille opp og ta bildene selv :whistle:

Skrevet

Gratulerer! :D Jeg kjenner Emma og oppdretter, har trent sammen med dem. Håper du kommer til trives med Issi, spennende rase! :)

Hun er veldig fin hittil. Litt kort konsentrasjon men vi jobber med saken. Hun er blitt veldig varm i trøya og samler sokker og leker og gjemmer de for oss andre :lol:

Hun er veldig fin innendørs, vokter litt men lærer hun at det er ikke lov. Tar noen små økter i ny og ne og håper vi kan forlenge de etterhvert!

Til uka kommer thorstein og vi flytter til ny leilighet, blir gøy å se hvordan det går.

Amiga og hun er iallefall veldig gode venner og da er jeg fornøyd :wub:

Bilder kommer :aww: Fredag skal vi til fotograf heile gjengen :)

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gjest
Skriv svar til emnet...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Hvem er aktive   0 medlemmer

    • Ingen innloggede medlemmer aktive



  • Nye innlegg

    • Helt enig! Savner mer aktivitet, ironisk nok, siden jeg ikke har vært aktiv her på snart 20 år. Hadde vært moro å hørt hvordan det gik nå med alle «gamle». For min del handler det nok litt om at småbarnsliv og jobb har tatt mye tid, og det at jeg har vært hundeløs i en del år. Å når jeg skriver n innser jeg også at det handler om at jeg ikke sitter å surfer på pcen lenger, forum fra mobil er ikke helt det samme. 
    • Hadde vært gøy med litt mer aktivitet her inne ja. Føler jeg ser det der ute i den virkelige verden også, er synkende aktivitet på mange arenaer. Her går det fremdeles i hund og konkurranser, mest RL.
    • Veldig synd egentlig at det er blitt sånn. For det var himla gildt her en stund.  Lurer også på hvordan det går med de eldre brukerene, og lurer på om de holder på med hund fortsatt. 
    • Det er et helt greit alternativ for hunder som ikke tåler kylling. Man må nesten prøve det på egen hund for å se om det funker. Jeg har prøvd det bare for gøy, hverken eller synes min hund
    • Tror en vanlig golden hadde passet dere ypperlig, bare vær nøye med linjene. En flat coated hadde også fungert bra.  Jeg har jaktgolden, og har hatt , og kjenner flere. Jeg tror ikke det vil passe for dere, de trenger mer arbeid. En god golden er vel så bra. Dere kan vurdere labrador, de har ofte mer futt i ræva:) Men vær obs på linjer med alt for tunge hunder, og noen hannhunder kan være skikkelig hannhunder med mye hormoner.
  • Nylig opprettede emner

×
×
  • Opprett ny...