Gå til innhold
Hundesonen.no

Refleksvest ti den firbente


Elvira

Recommended Posts

Skrevet

Hvor kan man finne refleksvest til hunden som ikke koster fire-femhundre kroner?

Tror jeg må til og sy selv. Mannen i dyrebutikken påsto at det var refleksen som var dyr, men jeg har da vitterlig sett hundevester på nett til mindre enn det, men mer refleks!

Veterinærene her var utsolgt for størrelsen og visste ikke når de fikk inn igjen.

Canis hadde bare x-small og x-large igjen liksom.

Skrevet

Clas Ohlson :lol:

Koster de virkelig 4-500 kr i dyrebutikkene? Sita har en vi kjøpte på salg til 50 kr.. Tør ikke tenke på avansen de opererer med dersom dette stemmer :rolleyes2:

Skrevet

Hööks har også, de sender jo dem også. Kjenner flere som har dem og sier at de sitter veldig godt, og passer omtrent uansett hva slags kroppform hunden har.

Skrevet

Vi har ikke clas ohlsson her! :)

tror jeg må ringe min bror i hovedstaden.

Har akkurat kjøpt ny til Valpis på Clas Ohlsson, og er veldig fornøyd. De har nettbutikk ;)

Skrevet

sparkjøp har refleks dekken me for til 99kr

Clac olsen til 35kr'

europris har .. vet ikke prisen men er under 100 kr

biltema

høøks.no

bole.no

at de koster over 400 noe sted er jo helt HELT VILLT!!!

Skrevet

Jeg har denne til begge mine:

eb516e9f32bb5a0538e189097021dd46.jpg

Ja, den er dyr, men det eldste av dem er nå 4 år og det vises ikke engang at det er brukt. Det er også kraftig regntøystoff i det slik at det er vanntett (sånn som i oljehyrer).

Skrevet

Jeg har den samme som LinKr og den er jo genial :wub: Litt dyr men,makan veldig bra kvalitet!Kjøpte den vel for 10 år siden men,forrige hunden min brukte den ikke så mye.Nå er den brukt hele mørkeperioden 4 år og like fin.Ikke nå slitt(er jo det som bruker være problemtet med refleks produkter at refleksen slites av)

Vasket den i maskinen mange ganger har jeg også gjort :)

Skrevet

Biltema i byen har noen billige vester som funker OK til en viss grad. Også tror jeg at dyrebutikken på leira har noe. Jeg kjøpte refleksvest (sånne trekanter) der til My for rundt 200kr tror jeg det var. Den lever enda i beste velgående.

Skrevet

Foxi har en refleksvest av veldig god kvalitet, som hun har hatt i 6-7 år. Amiga har en trekant til 30 kroner på rusta i sverige :wub:

Arkivert

Dette emnet er nå arkivert og stengt for flere svar

  • Hvem er aktive   0 medlemmer

    • Ingen innloggede medlemmer aktive


  • Nye innlegg

    • Du har ingen som vil passe hundene litt? Om du har en hund hjemme (lederen, om en av dem tydelig er det) og de andre ute, så er det antakelig mye lettere å få til, over tid. Det hender folk tilbyr gratis hundepass på Finn, bare fordi de elsker hunder, men ikke har lyst til å forplikte seg på fulltid. Om du ikke finner en annonse, så lag en. Sjansen for napp fra dyrevenner som ikke kan ha dyr selv er høy.  Jeg anskaffet en hund nr 2 fordi den første ikke var interessert i sønnen min, og han var så såret av alle avvisningene, han måtte få sin "egen" i en alder av fire år. "Itte'no problem," tenkte jeg, som hadde sett andre med flere hunder. Eldste hundens umiddelbare respons på det nusselige lille nøstet av samme art var aggressiv knurring. Hadde heldigvis en god hundepasser som hunden kjente og trivdes hos, som tillot oss en smooth tilvenningsperiode med passende mengder samvær og alenetid, og innen noen uker hadde eldste adoptert den yngre som sin egen. Den fikk henge fra ørene og jage ham bort fra matskålen sin, og han hadde ikke hjerte til å nekte den noe. Han hadde en grenseløs kjærlighet til den nye lille vennen sin. ..etter en stund, men det startet altså med høy nakkebust, stiv hale og et virkelig aggressivt knurr, og kunne potensielt blitt stygt om vi ikke hadde kunnet pæmpre den eldste med masse one on one time, favorittaktivitene hans og koblet den lille med noe positivt. Jeg antar du har servert hundene det beste de vet som belønning for ethvert tilløp til ro og avslapning ifbm kattene? 
    • Det bør nok helst foregå i et annet rom, om ikke utenfor huset eller ihvertfall på god avstand. Om du gjør det rett foran de andre hundene i bur så er du like langt.
    • Jeg har forresten prøvd å ha en kattunge i litt lukka kattebur. Ikke sånt hundebur med gitter. Men så at kattungen da ble stressa når hunden gikk på utsiden. Men skal prøve flere ganger.
    • Takk. Ja har prøvd med en hund avgangen. Men da blir det konsert ved siden av på de andre hundene. Men prøvd flere ganger. Har dog ikke prøvd å ha kattungene i bur med hund løse. Men er redd kattungene da blir utrygge hvis de ikke kan klatre høyt eller gjemme seg. Og at hunden da skal bjeffe på kattungene utenfra.
  • Nylig opprettede emner

×
×
  • Opprett ny...