Carma Skrevet 3. Mars 2010 Rapporter Skrevet 3. Mars 2010 Siden det er vinterferie så har jeg hatt en sløv dag! Jeg hadde i tillegg glemt hele efit'en så første bilde er ei stund etter at jeg sto opp, etter at jeg fikk sms fra Marit som minte meg på det. Takk for deeeet! ca 9:30. Dette var det som foregikk da jeg fikk mld, Zuki insisterer på å kose Buffy. 10:00. Zuki (igjen) bebreider meg for det litt slappe kattegresset... 10:30. Mini, som har våget seg ut en kjapp tur (ikke vært for mye av det i vinter!), vil inn igjen. 11:00. Skal møte Marit på Stenberg, dusje først. 12:00. Endelig på vei til Gjøvik... 12:30. Stoppe for veiarbeid. 12:45. Innom på Rimi for å kjøpe "frokost". 13:00. Denne fikk jeg... usikker på hvordan den skal angripes. Pizzarundstykketing. Sånn passe god... 13:30. Lykkelige hunder har hilst og poserer villig (?). 13:45. Pent på Stenberg! Fin hvit, glatt snø var full av glade hundespor etter oss... Håper ingen andre hadde lyst til å ta bilder av urørt snø! 14:00. Marit, Ole Chr og hundene. 14:15. Digre haraspår etter den digre totenharan. 14:30. Spøøøøker på Stenberg! Ser dere noen...?? 15:00. I bilen igjen. Falco er sliten og sitter og sover! 15:05. Innom CC, parkere i parkeringshuset. 16:00. Tilbake i bilen. Vente på at Ole skal bli ferdig i tlf så vi kan dra... 16:20. Ikke spesielt sulten enda etter frokostdingsen, men middagen blir visst tilberedt av McMennesker i dag. Like etter at jeg tok dette bildet kom det et hundespann på 8-10 som krysset veien rett foran oss, midt i Gjøvik... Interessant sted for sånt! 16:30. Pen utsikt mens man spiser da i det minste! Småbåthavna og Mjøsa. *dele opp*
Carma Skrevet 3. Mars 2010 Forfatter Rapporter Skrevet 3. Mars 2010 17:00. På vei hjem. 17:15. Siden jeg la ved bilde av Mjøsa må dere jo få bilde av Randsfjorden også, Norges 4. største innsjø! 17:15. Oups, radarkontroll... Så ikke ut som vi ble tatt der gitt... 17:25. Tilbake på Dokka. 17:35. Hjemme! Ser ikke huset da, men det er bare å følge pila! 18:00. Sjekke om det har skjedd noe spennende på sonen... (pokker ta den gåta asså... ) 19:00. Skulle egentlig på hundetrening, men ble litt gøøøørr så ble nedlasting av bilder og Charmed isteden. 20:00. Kose litt med lille Mini. 21:00. WTF! Aldri la dere lure til å smake på en eneste sånn! Blæææææærgh! 21:30. Som straff for tvangssmak på vond peanøttblærgh så blir ond sambo tvunget til å se kjærlighetskomedie! Moaaahahahaaa! *glise ondt* 23:00. Filmen ruller fremdeles... oooups... ehm... 23:45. Legge katter (de har selvfølgelig eget rom!). 00:00. Laste opp dagens EFIT til Photobucket. Og det var min fantastisk spennende dag! Fikk du ikke med deg hva som var skummelt sier du?? Hah.... Må følge med litt bedre da! Sa jo at det spøker på Stenberg! Kikke litt ekstra nøye her... Fremdeles ikke?? Forstørre litt for dere da! Scary shit!
Saphire Skrevet 3. Mars 2010 Rapporter Skrevet 3. Mars 2010 Skikkelig "mimre" EFIt dette. Jeg gikk nemlig på valle vgs på Lena, så CC og stenberg har jeg vært en del på. Og jupp, Stenberg kan være creepy! Kanskje ikke så veldig på PS redigert bilde(slik som her )..thihi..
SoppenCamilla Skrevet 3. Mars 2010 Rapporter Skrevet 3. Mars 2010 Hahahaha! Kul dag! Men hva skjedde med bildet av hundespannet? Skuffaaa.
Carma Skrevet 3. Mars 2010 Forfatter Rapporter Skrevet 3. Mars 2010 Og jupp, Stenberg kan være creepy! Kanskje ikke så veldig på PS redigert bilde(slik som her )..thihi.. Hva???? *ikke forståååå* Redigert? Hahahaha! Kul dag! Men hva skjedde med bildet av hundespannet? Skuffaaa. Nei, asså, jeg ble jo så forfjamsa da at jeg rakk jo ikke å ta bilde før det var borte! Enda jeg satt med kameraet i hånda! Helt utrolig vettu...
PsychoLynx Skrevet 3. Mars 2010 Rapporter Skrevet 3. Mars 2010 Skikkelig "mimre" EFIt dette. Jeg gikk nemlig på valle vgs på Lena, så CC og stenberg har jeg vært en del på. Og jupp, Stenberg kan være creepy! Kanskje ikke så veldig på PS redigert bilde(slik som her )..thihi.. LOL, så du mener at det IKKE er tilfelle at jeg spøker på Stenberg altså?? Flott dag Bente! Min kommer etterhvert. Må få tid til å redigere osv først...
Wanderlust Skrevet 3. Mars 2010 Rapporter Skrevet 3. Mars 2010 Hahahaha! Kul dag! Men hva skjedde med bildet av hundespannet? Skuffaaa. Det var min tanke også Men ellers en morsom EFIT Kan alle få en Marit som minner en på at det er EFIT-dag?
Aussieglis Skrevet 3. Mars 2010 Rapporter Skrevet 3. Mars 2010 Det var min tanke også Men ellers en morsom EFIT Kan alle få en Marit som minner en på at det er EFIT-dag? Enig! Jeg trenger og en slik Marit. *glemsk glemskere glemskest*
Carma Skrevet 3. Mars 2010 Forfatter Rapporter Skrevet 3. Mars 2010 LOL, så du mener at det IKKE er tilfelle at jeg spøker på Stenberg altså?? Teiteste jeg har hørt! Jeg har jo BEVIST! at det spøker på Stenberg her nå! Skumleste spøkisen ever i tillegg! *grøsse* Kan alle få en Marit som minner en på at det er EFIT-dag? Sånn jeg kjenner Marit så er det rett og slett ikke en umulighet!
MegaMarie Skrevet 3. Mars 2010 Rapporter Skrevet 3. Mars 2010 Var filmen god? Jeg har lyst å se den nemlig, men hva mener du om den?
Carma Skrevet 3. Mars 2010 Forfatter Rapporter Skrevet 3. Mars 2010 Var filmen god? Jeg har lyst å se den nemlig, men hva mener du om den? Den var søt og ja... sånn standard schærlihetsfilm liksom. Helt ok, lett underholdning! Sambo satt og brakk seg i sofaen her på slutten så det må bety at som chick flick så var den grei! *fnise*
MegaMarie Skrevet 3. Mars 2010 Rapporter Skrevet 3. Mars 2010 Hahaha, jeg hadde faktisk tenkt å se den med en kompis, men fant ut at jeg skulle spare han for den lidelsen og valgte en annen film. Selv om han faktisk er veldig åpen for jentefilmer. Også sier jo de at "Han er bare ikke interessert" ikke er en typisk jentefilm.
Carma Skrevet 3. Mars 2010 Forfatter Rapporter Skrevet 3. Mars 2010 Hahaha, jeg hadde faktisk tenkt å se den med en kompis, men fant ut at jeg skulle spare han for den lidelsen og valgte en annen film. Selv om han faktisk er veldig åpen for jentefilmer. Også sier jo de at "Han er bare ikke interessert" ikke er en typisk jentefilm. Tjaaaaa... ville vel være veldig forsiktig med å kalle det en typisk guttefilm iallefall... Liten PVB-faktor (porno, vold og biljakter for uinnvidde)! Bortsett fra scena som tilfeldigvis spiltes akkurat da jeg tok midtveisbilde så var det lite nakenhet der gitt... Den var heller ikke på noe vis hysterisk artig og damene var ikke voldsomt pene! De fleste var rimelig normale, selvfølgelig litt overdrevent da... Ingen sjokkerende historie, spennende avslutning eller andre ting som ville fenge en mann spesielt tror jeg.. Bare sånn søt og hyggelig og vi visste alle at det gikk bra til slutt... chick flick!
PsychoLynx Skrevet 3. Mars 2010 Rapporter Skrevet 3. Mars 2010 Det var min tanke også Men ellers en morsom EFIT Kan alle få en Marit som minner en på at det er EFIT-dag? Enig! Jeg trenger og en slik Marit. *glemsk glemskere glemskest* Hehehe, sist glemte jeg det jo selv da Men joda, jeg kan da prøve å minne folk på det senere sikkert, men da trenger jeg tlf nr (har ditt da Anniken, om du ikke har byttet det)
Kotox Skrevet 3. Mars 2010 Rapporter Skrevet 3. Mars 2010 Hahaha, jeg hadde faktisk tenkt å se den med en kompis, men fant ut at jeg skulle spare han for den lidelsen og valgte en annen film. Selv om han faktisk er veldig åpen for jentefilmer. Også sier jo de at "Han er bare ikke interessert" ikke er en typisk jentefilm. Absolutt en chickflick! Kjærlighet kjærlighet og litt pjuk fra min kant!
Recommended Posts
Arkivert
Dette emnet er nå arkivert og stengt for flere svar