Gå til innhold
Hundesonen.no

Recommended Posts

Skrevet

Bilder fra dagens lydighetstrening... som gikk så som så, fordi Damien var litt understimulert og litt vel ivrig, haha :D godt det går den veien da, og at han ikke er for treig. :)

Belløning i farta, haha..

wTLBP8t6eNmeDiUyAC8spbRtIpQCLgoxseeYAK4o

W0j-kLv8MxLKL7v9NFx9QdmVBnEAIRXKXuVnuOIV

JOHFUGRH3pk-EEvTKKnm2amZwH59S40wlax6hJK9

Fellesdekk med søster Dina.

ET3etJM5L9vakBLxEIA36akx_H5KQx_vg0b1iBAu

  • Like 3
  • Svar 362
  • Created
  • Siste svar

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Skjønne vovva blei seks år gammel 4. november   Det har vært et veldig annderledes år for oss. Damien har alltid vært full av energi og tilsynelatende frisk som en fisk. Men i år har han hatt mye

Litt høstbilder av søtnosen. Har lagt på han litt, synes han var litt i tynneste laget på de forrige bildene. Han begynner også å få tilbake litt muskler, nå går vi jo vanlige turer hver dag 

Noen nye bilder av bebisen. Er så fornøyd med hvor godt han har tilpassa seg livet i byen kontra å vokse opp og å bo på landet. Her er det unger som skriker på andre siden av gjerdet, folk går forbi s

Posted Images

Skrevet

Takk :D Jeg føler jeg har vært sløv med lydigheten det siste året, det blir veldig lite trening utenom de fellestreningene vi har på Solum. Men jeg skal prøve å skjerpe meg fremover.

  • Like 1
  • 3 weeks later...
Skrevet

Jeg bor hos oppdretter en uke, for å passe hunder mens han henter en ny valp på Tenerife. Så her er noen bilder av pappaen til Dami, Obi. Det er ganske morsomt å gå tur med han i byen, han får myyye oppmerksomhet :P:ahappy:

152_zps5e39632f.jpg

146_zpsa58dd8a8.jpg

139_zps3b7c0ea3.jpg

Åsså noen av Dami da...

203_zps0c295885.jpg

196_zpsb656249f.jpg

193_zps9021f45f.jpg

178_zps3eb0ea2e.jpg

  • Like 3
Skrevet

Jeg bor hos oppdretter en uke, for å passe hunder mens han henter en ny valp på Tenerife. Så her er noen bilder av pappaen til Dami, Obi. Det er ganske morsomt å gå tur med han i byen, han får myyye oppmerksomhet :P:ahappy:

152_zps5e39632f.jpg

146_zpsa58dd8a8.jpg

139_zps3b7c0ea3.jpg

Åsså noen av Dami da...

203_zps0c295885.jpg

196_zpsb656249f.jpg

193_zps9021f45f.jpg

178_zps3eb0ea2e.jpg

Nydelige hunder begge to :wub: Men Obi må jeg si var rålekker! :wub::thumbs:

Skrevet

Wow nydelig. ser hvor han har arvet det nydelige utsende fra :)

Takk :) Ja, jeg synes Damien er en fin mellomting mellom foreldrene. Han er ganske mye mer atletisk enn Obi, og det er jeg gla for :D

Slenger med et bilde av mammaen og. Hun er ikke fult så imponerende og pen som Obi, men hun er veldig aktiv, glad og atletisk. :)

angel1.jpg

  • Like 2
Skrevet

yup :D han har utseende med seg, men det stopper litt der, hahaha :D Han lager bra valper da, det skal han ha. ;)

  • Like 1
Skrevet

I know! Damien er jo beviset for det :wub:

Har alltid hatt lyst på en Obi-valp. Og nå er jo muligheten der...

Skrevet

I know! Damien er jo beviset for det :wub:

Har alltid hatt lyst på en Obi-valp. Og nå er jo muligheten der...

Jeg tror ikke det er planlagt noe parring på Obi med det første, men Dina, søstra til Damien er akkurat parra med en hanne på Teneriffe :)

  • 2 weeks later...
  • 1 month later...
  • 3 weeks later...
  • 2 months later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gjest
Skriv svar til emnet...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Hvem er aktive   0 medlemmer

    • Ingen innloggede medlemmer aktive



  • Nye innlegg

    • Helt enig! Savner mer aktivitet, ironisk nok, siden jeg ikke har vært aktiv her på snart 20 år. Hadde vært moro å hørt hvordan det gik nå med alle «gamle». For min del handler det nok litt om at småbarnsliv og jobb har tatt mye tid, og det at jeg har vært hundeløs i en del år. Å når jeg skriver n innser jeg også at det handler om at jeg ikke sitter å surfer på pcen lenger, forum fra mobil er ikke helt det samme. 
    • Hadde vært gøy med litt mer aktivitet her inne ja. Føler jeg ser det der ute i den virkelige verden også, er synkende aktivitet på mange arenaer. Her går det fremdeles i hund og konkurranser, mest RL.
    • Veldig synd egentlig at det er blitt sånn. For det var himla gildt her en stund.  Lurer også på hvordan det går med de eldre brukerene, og lurer på om de holder på med hund fortsatt. 
    • Det er et helt greit alternativ for hunder som ikke tåler kylling. Man må nesten prøve det på egen hund for å se om det funker. Jeg har prøvd det bare for gøy, hverken eller synes min hund
    • Tror en vanlig golden hadde passet dere ypperlig, bare vær nøye med linjene. En flat coated hadde også fungert bra.  Jeg har jaktgolden, og har hatt , og kjenner flere. Jeg tror ikke det vil passe for dere, de trenger mer arbeid. En god golden er vel så bra. Dere kan vurdere labrador, de har ofte mer futt i ræva:) Men vær obs på linjer med alt for tunge hunder, og noen hannhunder kan være skikkelig hannhunder med mye hormoner.
  • Nylig opprettede emner

×
×
  • Opprett ny...