Gå til innhold
Hundesonen.no

Fast fellestrening


Hvor passer det for deg å ha fellestrening?  

18 stemmer

  1. 1.

    • Lillestrøm
      6
    • Furuset
      10
    • Ikke relevant
      2
  2. 2.

    • Lillestrøm
      5
    • Furuset
      7
    • Ikke relevant
      6


Recommended Posts

Skrevet

Lurer på om noen vil være med å trene lydighet bak rådhuset i Lillestrøm fast et par ganger i uka. Forslag til dager er mandag og onsdag kl 18.00, evt andre dager om det passer for flere.

  • Svar 483
  • Created
  • Siste svar
Skrevet
For meg spiller det ingen rolle hvilke dager det blir, kan godt ta det tirsdag og torsdag for min del :(

For min del å (onsdag er egentlig tv-kvelden min) :P Men jeg slenger meg nok på uansett. For frøkena trenger å trene med andre nå.

Skrevet

Jeg er gjerne med, jeg kjenner også ei annen som er interresert, men ikke på tirs og tors. da jobber hun nemlig :(

Skrevet
Jeg er gjerne med, jeg kjenner også ei annen som er interresert, men ikke på tirs og tors. da jobber hun nemlig :(

Hehe, det var jo typisk. Det betyr som sagt ikke noe for meg hvilke dager det blir, kan godt ta det f.eks mandag og torsdag hvis det passer for folk? Da kunne hun hvert fall vært med på mandags-treningene?

Skrevet

Det kan jeg, hvis jeg finner ut hvordan jeg gjør det :)

Edit:

Feilmeldingen var:

Beklager, du har ikke tilgang til å endre på den meldingen

Så det funket ikke..

Men hvis jeg, deg (kristina) og Silje kan alle dager, Benedicte kan mandag og tirsdag, Monica kan alle dager unntatt onsdag, Bambi alle dager(?) og venninnen hennes mandag og onsdag, så blir det vel noe sånt:

Mandag: 7

Tirsdag: 6

Onsdag: 5

Torsdag: 5

Greit å ha en dag eller to i mellom tenker jeg, så jeg stemmer fortsatt mandag og torsdag. Hva med dere? Once and for all, dette vart slitsomt :)

Skrevet

Jeg vil gjerne prøve å slenge meg med hvis det ikke gjør noe at hun bare er 5 mndr ?

Dag er ikke så farlig for meg :)

Skrevet
Jeg vil gjerne prøve å slenge meg med hvis det ikke gjør noe at hun bare er 5 mndr ?

Dag er ikke så farlig for meg :)

Såklart ikke, bare å slenge seg på :)

Skrevet

Nja holder nå av onsdagene mine for meg selv jeg altså.. da har jeg ag trening på trandum :D

Men mandag passer veldig fint :) har tipsa om tråden nå iallefall :)

Skrevet
Jeg er gjerne med, jeg kjenner også ei annen som er interresert, men ikke på tirs og tors. da jobber hun nemlig :)

jeg er med jeg.. Tirdager er helt greit det.. jeg slutter da vitterlig på jobb kl 16.00 da :D Mandager passer ikke for meg.. for da går jeg på ringtrening på Skedsmokorset. :P

onsdager er også interessant :)

  • 2 weeks later...
Skrevet
Blir det noe av, evt hvilke dager landet dere på ? :D

Satt akkurat å lurte på det samme. Denne uka vet jeg at jeg vil og kan være med på torsdag. Da er jeg sikkert lei eksamenslesing og trenger å komme meg ut litt. Men er det torsdag vi har blitt enig om? + mandag? tirsdag?

Skrevet

Jeg stemmer fortsatt for mandag og torsdag. Mandagen var jo tross alt den dagen hvor flest kunne, og torsdagen er vel mer eller mindre satt?

Skrevet
Jeg stemmer fortsatt for mandag og torsdag. Mandagen var jo tross alt den dagen hvor flest kunne, og torsdagen er vel mer eller mindre satt?

Jeg SKAL hvertfall være med på torsdager. Så får dere krangle om resten :D Men noen som har i mot å ha med en løpetispe førstkommende torsdag? Ellers må jeg bare vente...

Skrevet

kl 18 ja :D

Jeg kommer meg nok ikke til Lillestrøm på torsdag, er helt blakk og får ikke penger igjen før på fredagen (har bare Oslo-månedskort). Men vi stiller selvsagt opp neste mandag/tirsdag, alt ettersom hva folk bestemmer seg for.

Skrevet
kl 18 ja :lol:

Jeg kommer meg nok ikke til Lillestrøm på torsdag, er helt blakk og får ikke penger igjen før på fredagen (har bare Oslo-månedskort). Men vi stiller selvsagt opp neste mandag/tirsdag, alt ettersom hva folk bestemmer seg for.

Jeg kjører jo fra byen om det hjelper noe..

Edit: Jeg kan desverre ikke imorgen

Arkivert

Dette emnet er nå arkivert og stengt for flere svar

  • Hvem er aktive   0 medlemmer

    • Ingen innloggede medlemmer aktive


  • Nye innlegg

    • Men hvis hun spiser opp maten er det vel bare å enten gi henne mer, eller mer energirik mat? Høyenergifôr for jakthunder er for eksempel et godt alternativ.
    • Maten blir som oftest spist opp med en gang. Jeg har sett at hun spiser både tørr for og vom men hun spiser ikke nok siden hun fortsatt er undervektig. Skal bestille en time hos vetrinæren.
    • Mat fremme hele tiden er generelt en dårlig metode for småspiste hunder. Noen få, små måltider om dagen er bedre.  Antar du har testet med vårfôr og råfôr også.  Jeg ville nå uansett tatt en tur til dyrlegen og utelukket at det er noe galt, og få en profesjonell vurdering på om hunden er undervektig eller bare naturlig tynn.
    • De får mat til forskjellig tidspunkt. Hunden virker helt frisk og rask. Ellers hadde jeg tatt hun med til veterinæren alt. Når jeg gir henne godbiter vil hun alltid ha.  Hun er også lavere enn rasestandarden i mankehøyde og er ellers liten på alle områder.
    • Parasitter er det ikke da hun også lever med andre hunder og de er normalvektige. Ellers hadde de også blitt smitta. Hun får lik mat som de andre. Noen ganger er det mat fremme hele dagen mens andre dager blir det spist opp. Har ikke merka noen forskjell men gjør dette for at det skal være en forandring. Har prøvd flere for. Burde jeg da dra til dyrlegen for å sjekke stoffskifte?
  • Nylig opprettede emner

×
×
  • Opprett ny...