Gå til innhold
Hundesonen.no

Øyebilder


PsychoLynx

Recommended Posts

For å ikke okkupere Akkurat Nå tråden med Øyebilder, så lager jeg en ny tråd jeg... .

Legg ut bilder av øynene dine. Redigert eller ikke, får være opp til deg :)

Her er mitt...

Bloggbilder_002.jpg

Og Lars

Bloggbilder_001.jpg

:)

Uæææh! Sinnsykt fine farger på øynene til begge! :)

og kristin! :) hvilken farge er det du har da? :P så jo helt sinnsykt ut! :P

Lenke til kommentar
Del på andre sider

Uæææh! Sinnsykt fine farger på øynene til begge! :)

og kristin! :) hvilken farge er det du har da? :P så jo helt sinnsykt ut! :P

tæhæ, dyreøyer :)

Skal legge inn et annet bilde i morgen, men har gul, brune, blå - øyer med noen flekker på :) Hatt en del som har fasinert øynene mine. Ingen har noen gang kommet med et korrekt svar på min øyenfarge. Og jeg er ikke sikker selv, såå :closedeyes:

Lenke til kommentar
Del på andre sider

Så mange pene øyne her! Jeg har alltid ønsket meg sånne kjempefine øyne.

Skikkelig stilig! Ser ut som om et lite univers inni der :)

Hehe, har kalt bildet "Solar Eclipse" på DA i alle fall. :)

Lenke til kommentar
Del på andre sider

:) sier DU?!?! Som har blandt topp 10 - peneste øyne på doggis vil jeg tro.. :)

enig med deg

Helt nært, ja, så er de ganske fine. Men en meter eller to borte er de bare mørke og fargeløse.

Lenke til kommentar
Del på andre sider

Arkivert

Dette emnet er nå arkivert og stengt for flere svar

  • Hvem er aktive   0 medlemmer

    • Ingen innloggede medlemmer aktive


  • Nye innlegg

    • Ikke som jeg kan se. Du vil få beskjed hvis en tråd fjernes, med mindre du åpenbart er en spam-bot. Simira med Moderatorhatt
    • Kan hende det bare er jeg som er fullstendig glemsk her altså, men jeg var så sikker på jeg hadde laget en «min hund» tråd til Karma, men isåfall er den borte nå. 🙈  Kan dere se på «bakrommet» om tråder har eksistert og er blitt slettet av en eller annen grunn? Eller er den sporløst borte isåfall?  Vil jo gjerne unngå at det skjer igjen om det er en grunn til at den er borte og det ikke bare er jeg som innbiller meg at jeg laget den tråden. 😂
    • Om du får til å taime vekkerklokke og morgenrutine sånn at valpen sover når dere forlater bilen den første tiden, så får du mer tid til å trene den mer forsiktig og gradvis på å være alene.  Meninger om tyggesaker uten tilsyn er delte mellom teoretikere og praktikere. (Det meste KAN i verste fall drepe hunden ved kvelning eller blokkering av tarm, men barn kan brekke nakken av å falle skeivt ut av en høy seng også, og en bekjent snublet på en skogssti og døde momentant av å lande med hodet på en stein. Det er mye potensielt veldig farlig som veldig sjelden skjer.) Fra flere tiår med skadefri altmuligtyggere våger jeg banne i kirka og trosse de mest forsiktige ved å anbefale en fordøyelig tyggesak, f.eks. okse*****, eller en fryst Kong, så har valpen noe annet å fokusere på enn at den er forlatt alene. Beste er selvsagt om den sover i bilen i starten, så du får mer tid til å venne den til å være i buret alene.   
    • Ved henting tenker jeg at stoffburet er helt greit. Når dere kommer hjem ville jeg hatt transportburet inne, hjemme, med et mykt pledd og noen godbiter i. La valpen utforske buret og oppfordre den til å være der litt, uten å lukke. Så ville jeg prøvd å ta med buret i bilen allerede første dag, og kaste noen godbiter eller legge inn en god tyggeting de 10 minuttene du skal levere. Hvis valpen kommer fra en skikkelig oppdretter bør den har erfaring med bilkjøring fra før, selv om det ofte er med mor og/eller søsken. Hvis valpen IKKE er trygg alene de 10 minuttene så er den tryggere i et solid bilbur enn et stoffbur den kan tygge seg ut av... Hvis det viser seg å være et problem ville jeg fått noen til å sett etter den den korte tiden leveringen tar.
    • Jeg får valp imorgen. Vi er godt forberedt og skal ha fem uker fri.    Det jeg stresser med er at barnet mitt skal i barnehagen neste uke for å gi valpen litt mer ro den første uken. Det jeg bekymrer meg for er at jeg må ha den med i bilen når jeg leverer i barnehagen. Er det innafor å la den være i bilen de 10 minuttene det tar å levere barnet?    til vanlig skal jeg ha hunden i et transport bur bak i bilen, men tenker at den skal få være i et Stoffbur i passasjersetet ved siden av meg når jeg henter den imorgen og den første uken.  
  • Nylig opprettede emner

×
×
  • Opprett ny...