Gå til innhold
Hundesonen.no

Et valpekull blir til!


SoppenCamilla

Recommended Posts

  • Svar 204
  • Created
  • Siste svar
Skrevet
Han var veldig fin, synes jeg :lol: Ikke noe lav i ryggen heller :) (Synes det er så mange Boxere som begynner å få litt "Schæfer-preg"..)

Gleder meg til videre oppdateringer, jeg ;)

Jeg syns han er veldig fin, og skikkelig snill. :)

Nemi babyer! ;)

JA!

Så bra! Nå ble jeg glad på dine vegne! :D (og min egen, som får se nemibabyer ! )

Hurraaa! Ja, dere skal bli spamma!

Flott hannhund (og tispe, åffkårs) :D

Enig! ;)

Ja, gjett, da! Hvor mange kommer, hvilke kjønn/farger? :D

Skrevet

Hva slags farger kan komme da? Tigret og gul? Da tror jeg det kommer:

1 tigret hannhund

3 gule hannhunder

2 tigrede tisper

1 gul tispe

Vill gjetting :)

Guest Gråtass
Skrevet

Gubben har sett pappa-hunden på ett kurs og var meget imponert, noe som ikke skjer for ofte så det skal du ta som ett bra kompliment! Gleder meg til å se små skrukkefjes, jeg tipper 6 valper: 4 hanner + 2 tisper; 4 røde(3+1) og 2 brindle (1+1).

Skrevet
Gubben har sett pappa-hunden på ett kurs og var meget imponert, noe som ikke skjer for ofte så det skal du ta som ett bra kompliment! Gleder meg til å se små skrukkefjes, jeg tipper 6 valper: 4 hanner + 2 tisper; 4 røde(3+1) og 2 brindle (1+1).

Så bra, det er fint å høre! :)

Skrevet

Å så flott å få se noen andre bilder av Mario enn det hodebildet der jeg personlig syns han ser grufull ut. På de andre bildene ser han mye bedre ut.

Når er termin? Dette blir spennende:)

Skrevet

Awwww... :getlost: Dette kommer til på bli en ond tråd for min del.. Jeg er jo ikke bare lite valpesjuk, og heller ikke bare "litt" boxersjuk, så tror rett og slett jeg bare skal raportere denne tråden, og få den slettet, på bakgrunn av at jeg kommer til å få alvorlige psykiske tvangstanker om frammskynding av boxervalpkjøp..! :icon_cry:

Skrevet
Awwww... :P Dette kommer til på bli en ond tråd for min del.. Jeg er jo ikke bare lite valpesjuk, og heller ikke bare "litt" boxersjuk, så tror rett og slett jeg bare skal raportere denne tråden, og få den slettet, på bakgrunn av at jeg kommer til å få alvorlige psykiske tvangstanker om frammskynding av boxervalpkjøp..! :icon_cry:

Hahahahaha! Da kommer jeg på døra med boxervalper til deg! ;) Klumsete, søte, "unnskyld at jeg lever"-i blikket boxervalper! :P;):P:getlost::lol:;)

Skrevet
Hahahahaha! Da kommer jeg på døra med boxervalper til deg! :P Klumsete, søte, "unnskyld at jeg lever"-i blikket boxervalper! :icon_cry::P :P ;):P:getlost:

Ååh.. Det hadde jo bare rett og slett vært kjempeondt...! Jeg skal ikke ha hund før jeg er ferdig med å studere, jeg skal ikke ha hund før jeg er ferdig med å studere, jeg skal ikke ha.... en nydelig liten rød tispe med hvite sokker, bryst og blis... :lol:;);):P

Du får heller si ifra hvis du trenger forvert eller barnevakt.. Åsgårdtrand er jo ikke så langt unna sandefjord'ish :P

Skrevet
Ååh.. Det hadde jo bare rett og slett vært kjempeondt...! Jeg skal ikke ha hund før jeg er ferdig med å studere, jeg skal ikke ha hund før jeg er ferdig med å studere, jeg skal ikke ha.... en nydelig liten rød tispe med hvite sokker, bryst og blis... :icon_cry:;);):lol:

Du får heller si ifra hvis du trenger forvert eller barnevakt.. Åsgårdtrand er jo ikke så langt unna sandefjord'ish :getlost:

Haha, skal si ifra ;)

Skrevet

Gratulerer :blink: Så spennende! Gleder meg til å se valpe bilder :D

Jeg tipper det kommer 3 røde tisper, 1 brindel hann og muligens en rød hanne også :)

Lykke til!

Skrevet

Var det sånn at det kun komme røde, eller er det noe jeg bare har innbilt meg?

Jeg tipper i hvert fall 4 hanner og 3 tisper, men det skal du ta med en stor klype salt. Jeg gjetter alltid feil, uansett hva det gjelder...

Arkivert

Dette emnet er nå arkivert og stengt for flere svar

  • Hvem er aktive   0 medlemmer

    • Ingen innloggede medlemmer aktive


×
×
  • Opprett ny...