Gå til innhold
Hundesonen.no

Nettleser


Aussieglis

Bruker du Internet Explorer?  

79 stemmer

  1. 1. Bruker du Internet Explorer?

    • HELL NO
      47
    • Ja.
      32


Recommended Posts

  • Svar 73
  • Created
  • Siste svar
Jeg er nysgjerrig bare. :console: Fant ut at hjemmesiden min ser ut som en dass i IE, men er det virkelig noen som bruker IE enda - sånn bortsett fra oppdretteren min? :)

signerer, selv om nåværende ikke blir så ille (bortsett fra skrifta som blir schvææær) i forhold til gamle. Sverge til firefox :)

Lenke til kommentar
Del på andre sider

Jeg bruker Firefox. Det burde være en selvfølge for alle som er interesserte i at nettleseren tåler å være oppe lenger enn et kvarter før den bryter sammen (i motsetning til Explorer), eller for de som syns det er hyggelig å ha en nettleser som er såpass mye brukt at folk faktisk tar hensyn til den når de koder sider (i motsetning til Safari og Opera). :console:

Lenke til kommentar
Del på andre sider

Finnes det annet og kan man bytte??? :):) hehe

Neida, har vel hørt at det finnes andre.. Har hørt om både Opera og FF... Men hva er poenget med å bytte?? Hva er forskjellen liksom? :console: :closedeyes:

Både Opera og FF er mye raskere enn IE. Test på raskhet. 

Og mye, mye mer, men jeg har ikke satt meg inn i detaljene.

Jeg vil anbefale deg å bytte :P

Lenke til kommentar
Del på andre sider

Nå får jeg sponk bare av å åpne IE. Det går såååååååå treigt!! Er jo helt sykt. Og dessuten er det så ikke-brukervennlig, syns jeg. Alt er så "velplassert" og enkelt i FF, mens alt blir så komplisert og treigt i IE.

Kunne aldri tenkt meg til å bytte tilbake!! Tror ikke jeg hadde gjort det for betaling engang.

Leser på nett at det er vanlig at wordpress-sider ser fucked ut i IE... Så der har man enda et poeng: Bytt til firefox så dere kan komme inn på siden min :console:

Lenke til kommentar
Del på andre sider

Brukte IE før, byttet til Opera for litt over et år siden og så til Firefox rett før jul, tror jeg. På skolen må vi bruke IE og jeg irriterer meg sånn over at jeg ikke kan velge det bort! Er så vant til å bruke FF nå og tror neppe jeg hadde greid å gå tilbake til IE :console: Er veldig glad i Opera også og bruker det innimellom, bare på gøy.

Lenke til kommentar
Del på andre sider

Arkivert

Dette emnet er nå arkivert og stengt for flere svar

  • Hvem er aktive   0 medlemmer

    • Ingen innloggede medlemmer aktive



  • Nye innlegg

    • Og så en helt ok dag. Var forberedt på det verste, gitt erfaringer fra stedet vi var på. Fikk fineste adferden tilbudt uten krav. Innfridde samtlige forespørsler. .. lenge. Så skjedde tydligvis noe med ham jeg ikke aner årsaken til, og han begynte stresse og sluttet oppføre seg pent, uten å bli veldig vanskelig heller. La seg pent ned på matten sin for å slappe av i 30 minutter på bussholdeplassen, og begynte ikke flippe før de siste 10, da han ble ufyselig vokal mot to huskyer på andre siden av gaten, nyankomne ventende til holdeplassen og livet og universet og alt. 30 min venting akkurat der, rett oppi en travelt trafikkert vei med mye støy fra tungtransport ble å tøye strikken for mye, altså. Han holdt ut fint i 20 min før han fikk eksistensiell angst av å vente så mye lenger enn han er vant med fra før.  Ikke på sitt mest avslappede, men muttern har gått på skole og lært om former og vinkler og komposisjon og sånn derre der, så vi velger heller det bildet som føles mer behagelig å se på, enn det klønete og keitete som viser hvor flink gutt han kan være, men som ikke lar seg beskjære pent:
    • Ups and DOWNS. Helvetes ***** spoiled brætt drittunge av en byksefaen prepubertal ***** dritt har kommet dit at omgivelsene er mer interessante enn både leker og mat, og han krangler tilbake mot disiplinering. Synes ingenting om å bli avkrevd å holde kontakten og gå ved min side, og enda mindre om å bli straffet med time outs fordi han ikke hører etter. Aggressivt vokal i sure protester mot tyrannen som begrenser hans frie utfoldelse.  Han skal få for at han etter femogtredve *SITT* til slutt setter seg lydig ned og er oppmerksom i noen sekunder uten at det er nødvendig å ty til mer maktbruk, men **** for en håndfull av en forbanna dritt han kan være. Vimser og BYKSER og er MANISK på å gå FORAN meg.  Det hjelper IKKE å mosjonere ham mer. For å få ham sliten må en nemlig gå langt over hva som er anbefalt mtp kroppens utvikling, og det blir også en ond sirkel, hvor han bare krever mer og mer for å føle seg vel.  I dag er første gangen lek ikke har vært mer interessant enn omgivelsene. Godis ville han ha, men han ville ikke oppføre seg pent for å få det, så det ble også en konflikt. Forbanna mareritt av en forbanna kontak-nekt byksebikkje. Vi måtte rekke this and that, så han slapp i for stor grad unna med alt også. Fikk fremdrift på tross av den fullstendig uakseptable adferden.  Mamsen kan trenge valium for å komme seg emosjonelt uberørt gjennom dette, tror jeg. Synd fastlegen antakelig er uenig i at trening av hund er en legit reason for å skrive ut en resept -_- Vel, i morgen har vi ikke noe vi trenger å rekke, så den ***** drittbikkja skal få samme turen som i dag, uten en centimeter fremdrift på FEIL adferd. Han skal få holde KONTAKT og han skal få holde seg på siden av meg, og om den jævelungen BYKSER en gang til etter advarsel, så binder jeg ham i en stolpe og ***** går fra ham - for alltid! ..eller til den lille dritten ***** samler seg og slapper for i ******* av.  Jeg er så lei. Jeg gleder meg så intenst til han er voksen og har mer impulskontroll.  *Aaarrgh* Her legges frem klær og utstyr for en lang dag i drittvær, med kakao og boller og powerbank til mobilen. Den lille rotta skal få lære at å bykse og vimse og ikke høre etter meg når jeg ikke har noe jeg trenger komme tidsnok til - det får dørgende kjedelige konsekvenser for ham.   
    • https://atferdskonsulenter.no/ har stort sett gode folk, selv om jeg ikke kan gå god for alle. Anna Bjurgård Compton, Hilde Arneberg, Kjersti Bjøntegaard, Gry Eskeland, Nina Haaland og Lise Fredriksen kjenner jeg til og kan anbefale. Arne Aarrestad og Siri Linnerud har jeg lest nok av og såvidt møtt til at jeg vil gå god for dem.  
    • Hvilken landsdel? 
  • Nylig opprettede emner

×
×
  • Opprett ny...