Gå til innhold
Hundesonen.no

Recommended Posts

  • Svar 293
  • Created
  • Siste svar

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Mini ble 10 år i går

Bestilte et maleri av min beste venn som nå er ferdig ❤️

Venter på at jeg skal bli med ut igjen...

Posted Images

Skrevet
Hehe, for en søt film. Den valpen kavet og kavet for å komme seg opp på starten av filmen :D

Hehe,den lille valpen var en skikkelig tøffing :D

Skrevet

For en hærlig liten kar! Flott og se at minihundene også kan brukes! En av de tidligste bildene, hvor han løper over bommen er min favoritt - det ser ut som han gliser :huh: Apportbukkbildene var også rå!

Veldig skarpe og fargesterke bilder - hva slags kamera bruker du?

Skrevet
Tusen takk ;) Jeg bruker Canon EOS 350 D:)

Jeg tenker litt på og kjøpe meg Canon EOS 450 D , og hvis det blir så bra bilder med 350 så gleder jeg meg virkelig! :P

Han er utrolig nydelig! ;) Du er heldig :huh:

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...
Skrevet
tihi, det gikk bedre uten blonde forstyrellser ja? :)

hehe, neida, han er superflink lille mini gullet :P

:) Nei,han har jo ikke tid til å apportere når godluktende Emma er i nærheten :P

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gjest
Skriv svar til emnet...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Hvem er aktive   0 medlemmer

    • Ingen innloggede medlemmer aktive



  • Nye innlegg

    • Men hvis hun spiser opp maten er det vel bare å enten gi henne mer, eller mer energirik mat? Høyenergifôr for jakthunder er for eksempel et godt alternativ.
    • Maten blir som oftest spist opp med en gang. Jeg har sett at hun spiser både tørr for og vom men hun spiser ikke nok siden hun fortsatt er undervektig. Skal bestille en time hos vetrinæren.
    • Mat fremme hele tiden er generelt en dårlig metode for småspiste hunder. Noen få, små måltider om dagen er bedre.  Antar du har testet med vårfôr og råfôr også.  Jeg ville nå uansett tatt en tur til dyrlegen og utelukket at det er noe galt, og få en profesjonell vurdering på om hunden er undervektig eller bare naturlig tynn.
    • De får mat til forskjellig tidspunkt. Hunden virker helt frisk og rask. Ellers hadde jeg tatt hun med til veterinæren alt. Når jeg gir henne godbiter vil hun alltid ha.  Hun er også lavere enn rasestandarden i mankehøyde og er ellers liten på alle områder.
    • Parasitter er det ikke da hun også lever med andre hunder og de er normalvektige. Ellers hadde de også blitt smitta. Hun får lik mat som de andre. Noen ganger er det mat fremme hele dagen mens andre dager blir det spist opp. Har ikke merka noen forskjell men gjør dette for at det skal være en forandring. Har prøvd flere for. Burde jeg da dra til dyrlegen for å sjekke stoffskifte?
  • Nylig opprettede emner

×
×
  • Opprett ny...