Jump to content
Hundesonen.no

Drammens folk, hvor er dere?


TineSimbaNana

Recommended Posts

Vi vil gjerne prøve å være med vi, men det er litt variabelt når jeg kan, med tanke på skole og jobb. Søndager er det som passer best for min del. Det er eneste dagen jeg har helt fri bortsett fra utstillinger, og det skal vi ikke delta på på en stund :D

Link to comment
Share on other sites

OT, men Finnmark?! Hva skal du oppi der og gjøre? :ermm:

Jeg skal gå på folkehøyskole. Hundekjøring og villmarksliv!! Drar imorgen tidlig og har meg Amira :whistle: Det blir trist å reise fra Yippie... Jeg kommer hjem i feriene da (høstferien er første), så jeg får prøve å tenke på at det ikke er sååå lenge til jeg ser henne!

Link to comment
Share on other sites

Jeg skal gå på folkehøyskole. Hundekjøring og villmarksliv! Drar imorgen tidlig og har meg Amira :D Det blir trist å reise fra Yippie... Jeg kommer hjem i feriene da (høstferien er første), så jeg får prøve å tenke på at det ikke er sååå lenge til jeg ser henne!

Så spennende! :whistle: Lykke til! Skjønner godt at du kommer til å savne Yippie, men er jo godt at du har med Amira i hvert fall :ermm:

Link to comment
Share on other sites

Jeg skal gå på folkehøyskole. Hundekjøring og villmarksliv! Drar imorgen tidlig og har meg Amira :whistle: Det blir trist å reise fra Yippie... Jeg kommer hjem i feriene da (høstferien er første), så jeg får prøve å tenke på at det ikke er sååå lenge til jeg ser henne!

Jeg misunner deg så utrolig for den der! Ett år igjen før jeg drar

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.


×
×
  • Create New...