Gå til innhold
Hundesonen.no

Hei fra Marthe og Savannah


Ulvinnen

Recommended Posts

Skrevet

Hei , jeg er ny på dette forumet! Jeg heter Marthe, er 26 år og bor i Bergen(er fra Hedmarken da). På fredag så var jeg på Gol og hentet hunden til faren min, som nå skal bo hos meg og min samboer, da han ikke kunne ha henne lenger.

Hun er en blanding av border collie og flat coated retriever. Hun er 10 år gammel , frisk og rask!

Hun kjenner jo meg fra før, så overgangen blir ikke så stor. Men det tar nok litt tid før hun venner seg til det nye hjemmet sitt.

Har hatt litt problemer med å få henne til å spise og drikke. Men det går stort sett greit, hun er lydig og snill. Men det er jo plutselig mange nye mennesker å forholde seg til.

Skrevet

Det er lettest å legge de inn her først http://photobucket.com/

Registreringen er gratis, å man kan laste opp endel bilder

Velkommen hit... Flere "nesten flatt" er bra... (har det vi også.)

Det overstående gjør du for å få bildene fra din pc å ut på nettet..

Men for å legge inn bilder på forumet, trykker du " Img " tasten i menyen når du skriver innlegg.

Så taster du inn adressen til bildet på nettet. og trykker " * Img " tasen en gang til..

da skal d se ca slik ut.. ( eksempel )

<img>http://www.photobucket.com/osvosv/blabla.jpg</img>

Arkivert

Dette emnet er nå arkivert og stengt for flere svar

  • Hvem er aktive   0 medlemmer

    • Ingen innloggede medlemmer aktive


  • Nye innlegg

    • Dyrebutikker har som regel dette.  Ville begynt med ørepudderet.  Hvis du har en smal pinsett, kan du bruke det istedenfor veneklemme.
    • Er det det samme hvor jeg kjøper sånn tang? Ja hvis det hjelper så er det verdt det men var redd å kjøpe enda en ting som ikke blir brukt. Hehe😉
    • Ja mente røytefri hund.
    • Dette har funket i alle år for meg og mine hunder.  Det er spesielt viktig for røytefrie hunder, der pelsen er mye finere og glattere enn andre pelstyper.  Ørepulveret gjør at hårene i ørene blir "trå" så det blir lett å få tak i dem og alle mine (har og har hatt mange) godtar dette. Det er viktig å få tak i de innerste hårene ellers kan det bli klumpete og da er det vanskelig og tar tid å få ut. Det er aldri feil å bruke hjelpemidler som er helt ufarlig og gjør jobben lettere.  Mindre plagsomt for hunden.
    • Det er vel nyttig uansett hva slags pels hunden har vil jeg tro. Du skrev i startinnlegget at du har en "ikke røytefri hund"? Mente du omvendt? Det er jo stor variasjon i pelstype på hunder som ikke røyter også, men uansett må jo ørene nappes.
  • Nylig opprettede emner

×
×
  • Opprett ny...