Gå til innhold
Hundesonen.no

ANGÅENDE BILDER !!!!


Recommended Posts

Jeg bare lurer på en ting da, om det skal være som et leksikon...-skal jeg ta vekk forklaringene på bildene jeg har lagt inn på dobermann da? Slik at det KUN står navn på hunden,og ikke evt slektskap med min egen?

Nei, det kan godt stå der.

Lenke til kommentar
Del på andre sider

Si ifra hvis vi skal sende en 20kroning eller noe da :D Det er jo ikke svære greiene... Hehe.. Blir jo en del penger om de 20 mest aktive sender 20 kr. Eller, ikke så mye men. Faen, dårlig i matte!

Men ja: jeg ofrer sikkert 50kr om forumet holder på å dø ;)

Lenke til kommentar
Del på andre sider

Det er ikke snakk om store summer, jeg og heidi betaler dette.

Driftskostnaden vil øke etterhvert, nå er den vel ca 500,- i året.

Kan jo gjøre sånn at vi betaler litt hver, vi som er her endel, så støtter vi litt av driften deres.

-Gjør det på et annet forum jeg er på http://p069.ezboard.com/bhorse84124 , kjempe lurt.

For forumet her er virkelig bra og har et koselig miljø. =D>

Lenke til kommentar
Del på andre sider

Forumet holder ikke på dø vi har betalt for 8 måneder fremover.

Mente ikke og tigge penger, sa det bare fordi jeg ville si at vi ikke ga f. i brukerne.

Vi kommer nok ikke til og ta inn penger enda, da må nok siden være mer profesjonell og ha flere funksjoner først.

Hundesonen er ikke skapt for og tjene penger, men for å ha et alternativt hundeforum - der krangel vanligvis ikke står i høysetet.

Lenke til kommentar
Del på andre sider

Forumet holder ikke på dø vi har betalt for 8 måneder fremover.

Mente ikke og tigge penger, sa det bare fordi jeg ville si at vi ikke ga f. i brukerne.

Vi kommer nok ikke til og ta inn penger enda, da må nok siden være mer profesjonell og ha flere funksjoner først.

Hundesonen er ikke skapt for og tjene penger, men for å ha et alternativt hundeforum - der krangel vanligvis ikke står i høysetet.

Neida mente det ikke som at ders kulle tigge eller noe, men på noen steder så koster det hvis man vil stoppe pop up'er osv og det kan mange ganger bli litt drøyt i pris... :-o

Jeg må bare bøye meg i støvet og si sorry for krangelen, jeg mente det med komentarene av bildene, det tok bare litt av.... :oops:

Lenke til kommentar
Del på andre sider

Vi kommer nok ikke til og ta inn penger enda, da må nok siden være mer profesjonell og ha flere funksjoner først.

Syns forumet er fint akkurat slik som det er jeg. Liker når det ikke er så mange funksjoner at man blir stresset av å chatte innpå der

Lenke til kommentar
Del på andre sider

Det er bare så typisk å være borte et lite øyeblikk, og når jeg er tilbake har det vært full aktivitet her inne. Og ellers når jeg er her lenge om ganger, så er det dødt. *kanskje jeg skremmer folk bort? ;) * hihi. Er jeg skummel vicky? :-o

Men uansett håper jeg det blir en slags ordning på dette, så mesteparten blir tilfreds. Jeg slutter meg ihvertfall til de regler som blir satt. :D

Lenke til kommentar
Del på andre sider

Alle som har klaget ovenfor nye regler, vi ser at løsningen ikke fallt i smak hos mange. Vi vil tenke litt over hva vi skal gjøre. Det hjelper ikke og komme med useriøse kommentarer. Ingenting vil bli gjort på stående fot.

Synes det er synd dere klikker sånn, vi prøver og lage et godt å hyggelig forum, det var ikke for og være slemme vi ville innføre den nye reglen.

tror det tok en smule av i den tråden jeg lagde det var jo ikke meningen det da :?

Lenke til kommentar
Del på andre sider

Arkivert

Dette emnet er nå arkivert og stengt for flere svar

  • Hvem er aktive   0 medlemmer

    • Ingen innloggede medlemmer aktive


  • Nye innlegg

    • Kan henge meg på anbefalingen om Collie, men vær nøye på valg av oppdretter og linjer. Det er ikke å stikke under en stol at det finnes mentale brister innad i rasen. En god collie derimot er en enormt kjekk hund å ha! Så gå seriøst inn og møt hunder i flere settinger og se hvordan de tar ting, eventuelt om de har en MH så er jo den fin å få sett om de har filmet den f.eks. 
    • Tiden flyr og lille bebbisen blir snart året. 😱 Hun er fremdeles kanskje 6mnd i sitt eget hode da. 😂 Dagens agenda så slik ut 😴 etter å ha trent litt på fokus med bestekompis whippeten Leo som distraksjon, og så gått ett spor i nytt terreng etter en god times pause i bilen. 😁    Tidligere i mars når vi passet på ett lite småbruk. Fant en fin foss!   et par fra den lille uka vi hadde snø her sørvest. 😂
    • Life's a beach, og når det er kaldt og surt og blåser, så har vi den for oss selv, så det var ikke så ille, men det var ikke så vel heller, for Ede har ikke store radiusen (0-2m) eller masse interesse for å utforske omgivelsene selvstendig, så aktivitet begrenser seg mest til mutterns fremdriftstempo og kastearm. Det som er dårlig med det er det samme som er bra med det. Borrelås klengete er dog veldig å foretrekke over selvstendig på vift i sin egen verden. Bonus for egen helse å måtte løpe litt og være mer aktiv for å gi Ede mer av aktiviteten han trenger.  Virkelig ikke så mye å melde fra en stadig mer rutinepreget hverdag sammen. This is it nå, liksom.  Ede har begynt gå på turbusser helt selvstendig, flink opp trappen og går rett til plassen sin på midten. Trenger finne en smart måte å trene på å rygge i vinkel, for å komme inn mellom seter. Mestrer vi ikke det, så må vi stå over en buss om det er barnevogner og bagasje på den plassen der.  Å gå ned trappene på tur ut av bussen ligger lenger frem i tid. Han har gått ned bare sju trappetrinn i sitt liv så langt, og de var av normal bratthet. De tre veldig bratte trinnene på turbussen vil han fortsatt bæres ned. Nærmer seg antakelig 150 kg valpevekt nå, slik det føles i armene mine. Trenger derfor begynne lære gå de tre bratte trappetrinnene ned på egenhånd også, ellers vil han finne veien ned der på den harde måten, fordi jeg er evig optimist og vil at some point overvurdere min egen evne til å bære ham ned der. Seriøst, han begynner bli tung å bære i armene. Fordi jeg er idiot har vi KUN løftet med hodet til høyre side, hele livet, og dermed mesteparten av vekten hans på den svakeste armen min. Å snu for å bære motsatt vei er et alvorlig avvik i prosedyre som må rapporteres og meldes og klages på og ankes i flere runder før vi etter en lang godkjenningsprosess kan vurdere prøve på den måten.  Å bli bært på såkalt påssarygg (trønder, sjø) har vi begynt få litt dreisen på. Ede synes det var skummelt i starten, men har begynt like å leke ryggsekk nå. Aberet er at jeg har utnyttet jukkeangrep bakfra for å shape det inn. Usikker på om han tør gjøre det der foran et publikum på bussen. Han er jo i den alderen. Å vise affeksjon for foreldre er veldig pinlig. Mulig han heller vil reise med buss til evig tid enn å ta den flausen der for å komme seg ned trappen.  Vi får se. Det finnes antakelig en viss mengde NomNoms som i bunnen av den trappen der vil vekke den nødvendige motivasjonen til å klare komme seg ned de trappetrinnene selvstendig i en fei. 
    • Dette handler mer om uenighet. Jeg håper du sier nei til dette. Om du hadde visst at hunden skulle brukes til å produsere blandingskull hadde du ikke skrevet under. 
  • Nylig opprettede emner

×
×
  • Opprett ny...