Gå til innhold
Hundesonen.no

Nykommer;-)


Recommended Posts

Skrevet
Hei

Jeg heter Pippi og er en Irsk Terrier valp. Jeg er søstra til Peico og vil sende han en kjeeeempestor klem:-)

Vi snakkes!

bilder?

Skrevet

Velkommen! :)

Velkommen! Gleder meg til bilder kommer. :) Irsk settere er så pene. :)

Hehe, det er en irsk terrier, ikke en irsk setter ;)

(Selv om jeg heeelt obektivt sett er helt enig med deg i at IS er pene :icon_redface: )

Skrevet
Velkommen! :)

Hehe, det er en irsk terrier, ikke en irsk setter ;)

(Selv om jeg heeelt obektivt sett er helt enig med deg i at IS er pene :icon_redface: )

Oi, ops! :) Jeg mente Irsk Terrier! :) Tror hjernen min bare kobla ut et lite sekund der. ;) Venninnen min har en Engelsk setter, så da satt jeg nok å tenkte på den når jeg skrev Irsk. Hehe. :)

Skrevet
Velkommen hit! Det blir aldri for mange av hverken trøndere eller terriere! Du må begynne å komme på terriertreff på onsdagene! Se her: http://www.ntkt.org/

JAAAA!! det hadde vært kjempegøy!

(må bare vaksineres først)

Hvor holdes treffene da?

Takk til alle som ønsker oss velkommen.... koselig det :icon_redface:

Arkivert

Dette emnet er nå arkivert og stengt for flere svar

  • Hvem er aktive   0 medlemmer

    • Ingen innloggede medlemmer aktive


  • Nye innlegg

    • Helt enig! Savner mer aktivitet, ironisk nok, siden jeg ikke har vært aktiv her på snart 20 år. Hadde vært moro å hørt hvordan det gik nå med alle «gamle». For min del handler det nok litt om at småbarnsliv og jobb har tatt mye tid, og det at jeg har vært hundeløs i en del år. Å når jeg skriver n innser jeg også at det handler om at jeg ikke sitter å surfer på pcen lenger, forum fra mobil er ikke helt det samme. 
    • Hadde vært gøy med litt mer aktivitet her inne ja. Føler jeg ser det der ute i den virkelige verden også, er synkende aktivitet på mange arenaer. Her går det fremdeles i hund og konkurranser, mest RL.
    • Veldig synd egentlig at det er blitt sånn. For det var himla gildt her en stund.  Lurer også på hvordan det går med de eldre brukerene, og lurer på om de holder på med hund fortsatt. 
    • Det er et helt greit alternativ for hunder som ikke tåler kylling. Man må nesten prøve det på egen hund for å se om det funker. Jeg har prøvd det bare for gøy, hverken eller synes min hund
    • Tror en vanlig golden hadde passet dere ypperlig, bare vær nøye med linjene. En flat coated hadde også fungert bra.  Jeg har jaktgolden, og har hatt , og kjenner flere. Jeg tror ikke det vil passe for dere, de trenger mer arbeid. En god golden er vel så bra. Dere kan vurdere labrador, de har ofte mer futt i ræva:) Men vær obs på linjer med alt for tunge hunder, og noen hannhunder kan være skikkelig hannhunder med mye hormoner.
  • Nylig opprettede emner

×
×
  • Opprett ny...