Gå til innhold
Hundesonen.no

PRIVATE WEBSIDER! Legg ut link til din egen site her!


happyogjulie

Recommended Posts

Hei!

Jeg har laget en hjemmeside om min Flat Coated Retriever tispe, hvor det selvfølgelig står om henne, men også hva vi gjør og litt forskjellig.

Jeg ønsker alle hundeeiere/hundeelskere, uansett rase på hunden din (selvfølgelig!), også andre hundeinteresserte som ikke har hund, velkommen til siden min!

Jeg håper virkelig at dere som tar en tur innom tar dere tid til å skrive en koselig melding i gjesteboken min! For det er alltid koselig å høre fra andre hundeinteresserte! Skriv gjerne hva slags hund du har, og hva du driver med! Og selvfølgelig kan du linke deg på siden min også!

Ta en tur innom davel! :)

HappyBanner1.jpg

Jeg linker gjerne alle som vil på min hjemmeside, uansett rase jeg! Og da hadde det vært koselig om du/dere vil linke meg samtidig :)

Send meg en mail med litt info som jeg kan skrive ved siden av linken, for det blir mye mer interessant. Som litt om deg, hunden/e, hva dere driver med, om siden etc.

Ha en fin dag! Hilsen Happy og Julie

NB! JEG LAGDE INGEN LINK MED VILJE NÅ, FOR DA SYNES IKKE ADRESSEN TIL SIDEN! SÅ JEG ANBEFALER ANDRE Å GJØRE DET SAMME, BARE SKRIVE RETT INN ADRESSEN! :rolleyes:

Lenke til kommentar
Del på andre sider

  • Svar 61
  • Created
  • Siste svar

Heisann :)

Sa svar i en annen tråd.. :)

Hyggelig om noen vil linke til oss også :P

Jeg har en dobermann/rottwailer blandingstispe ved navn; Luna, som fyller 6år, 24mai 06.

Vi driver ikke med noe spesiell type hundesport, men det hender vi trener litt lydighet alene.

Ellers er vi mye på tur,og Luna er ALLTID med oss ut :P

Sjeldent hun er aleine hjemme..selvom det går kjempe fint :P

Jeg driver og skal lage en hjemmeside kun til meg og henne..

Men er så lei piczo..

Hyggleig om noen kan hjelpe meg..

Ligger under en annen tråd her inne.. :P

Dere kan linke til oss når jeg får den nye siden opp&gå :)

Lenke til kommentar
Del på andre sider

Arkivert

Dette emnet er nå arkivert og stengt for flere svar

  • Hvem er aktive   0 medlemmer

    • Ingen innloggede medlemmer aktive



  • Nye innlegg

    • Som jeg nevnte så er alle rasene i blandingen kjente for å ha sterkt jaktinstinkt. Noe av denne kunnskapen kommer for min del fra Linn som har hatt ambull i mange år, og vi kjenner begge både oppdrettere og aktive hundesportsfolk med alle disse rasene og er aktive i sine respektive raseklubber. Det betyr ikke at det er umulig, men definitivt en langt større utfordring enn om du hadde kjøpt en labrador eller en cocker spaniel. Og det synes jeg oppdretter burde visst om med en slik kombinasjon, men tiltroen min til oppdrettere som blander slike raser er heller ikke veldig stor.  Det er jo uansett bra om det går fint, og så lenge man er bevisst på hva slags hund man har så er det bedre.
    • Hvor har du det fra??? Mage hunder blir feilaktig kalt for kattedrepere, uten at det er noe hold i det. Ja, hundene våre, uansett rase, har jaktinstinkt i større eller mindre grad, men at ambull er så mye verre enn mange andre hunder, har jeg vanskelig for å tro.  Nå kan jeg uansett fortelle at det gjøres store fremskritt her i huset. Hunden har lært seg å sitte når kattene passerer, og han viser en mye lavere interesse for de nå enn i begynnelsen. Han kan fint ligge rolig i ene enden av sofaen og en av kattene ligger i den andre delen uten at de gjør noe stort nummer av hverandre. Så jeg syns vi er på rett vei 🙂
    • Nå er jo ambull godt kjent for å være en notorisk kattedreper. Ikke så oppdatert denne oppdretteren tydeligvis😬
    • Det er mye spam for tiden, vi jobber med å løse problemet. Ikke klikk på noen lenker, og rapportere gjerne. Moderator og admin sletter og sperrer fortløpende.
×
×
  • Opprett ny...