Gå til innhold
Hundesonen.no

Sele for automatisk opplukking av bæsj


Fillerya

Recommended Posts

Det er kanskje noe av det ekleste og underligste jeg har sett på lenge! Legg merke til redigeringen av videoen - tipper noen har måttet dra ut posen for å få den til å folde seg helt ut. Hva er poenget? Mer hygienisk blir det i hvert fall ikke.

Edit: Engelsken er jo også hysterisk morsom på denne websiden: "The "Super Catcher" is the first product the Company has launched to market. We anticipate that all dog hosts can get a dog-shit-free living environment from this product, and all people who feeding or not feeding dogs, and dogs, can live harmonically together in our society."

Lenke til kommentar
Del på andre sider

Det tok jo lengre tid å styre med denne selen, enn det gjør å plukke opp med pose. Ingen demo på hvor lang tid man bruker for å sette på den selen heller. Og som bardmann nevner, ser ut som demovideoen er litt redigert for at dette skal funke...

Forhåpentligvis går denne inn i rekken med ubrukelige "oppfinnelser" som ikke slår an...

Lenke til kommentar
Del på andre sider

Nei herregud...

Den oppfinnelsen der var den værste jeg har sett på lenge!

Det ser bare utrolig teit ut, og det tar mye lenger tid å ta å lukke den posen og sette på en ny en, enn

å ta det opp med vanlig pose. Og hvis de skal spare ryggen sin for å bøye seg ned å plukke opp, så må de jo bøye seg ned for å ta vekk posen, og sette på en ny en :rolleyes:

Lenke til kommentar
Del på andre sider

Eneste unnskyldning for å bruke en sånn idiotisk innretning, må være mangel på armer??

Rett og slett noe av det dummeste jeg har sett!

Nope, det går ikke. Hvordan skal man da få på anrettningen? *knis*

Lenke til kommentar
Del på andre sider

  • 2 weeks later...

Arkivert

Dette emnet er nå arkivert og stengt for flere svar

  • Hvem er aktive   0 medlemmer

    • Ingen innloggede medlemmer aktive


  • Nye innlegg

    • Det er masse ekle planter der ute. I områder med f.eks. borree (urt), hundegress eller boress (også gress) er det høyst sannsynlig noe plantemateriale som sitter fast i svelget. De nevnte gressartene har blader som kan forårsake skader, men det finnes mange flere gressarter som har frø med mothaker fra *******. 
    • Det kan være at strået har forårsaket et sår eller noe som holder på å gro. Hvis du er usikker, ta en telefon til dyrlegen og hør hva de sier. Jeg ville sett det an et par dager til om hunden ikke er plaget ellers.
    • For ca 3 dager siden startet hunden min å nyse noe voldsomt. Plutselig kom det masse neseblod, og mens jeg hastekjørte til vetrinæren kom det plutselig et gress-strå ut av nesa hans… Dro det forsiktig ut, og da stanset både blødning og nysing og lillemann var like kvikk og glad som ellers!  Bare snu bilen å komme seg hjem…  De siste to dagene har han gått rundt å «harket» innimellom. Det virker som om han har noe ubehag i halsen. Ser ingen gress eller noe annet som sitter bak i svelget… Såå kan det være ubehag fra strået som kom ut av nesa?  Eller bør jeg ta han til vetrinær og få sjekket? Føler meg som en hysterisk hundeeier her jeg sitter, så hvor lenge skal jeg se an «harking» før jeg ringer dyrelege?🤣 Han har ingen problemer med pust, og harkingen kommer hvis han blir litt gira 
    • Ede er bra i magen igjen, etter en lang periode på kost bedre egnet for gris enn en hund. He doesn't seem to mind ^^ Jeg uttalte nylig at det som en periode har tedd seg som Sir Edeward nå har begynt gjenoppta mange uvaner han hadde som yngre. Kampen om kjøkkenbenken, motvilje mot utgangsstlling, vil ikke slippe leker på kommando. Han har begynt te seg valpete igjen, på alle måter.  When Dickhead Awakes var en boktittel jeg lekte med da jeg planla hundeholdet. Selv om han fortsatt sitter og tisser som en jente og spiser som en toåring, så blir nok de neste sidene i denne dagboken hetende nettopp det.
    • Labrador Golden  Toller?  Det jeg gjorde når e skulle velge rase var å møte opp på treninger/konkurranse jeg synes var spennende og snakke med eiere og observere rasene e likte. Da får en bedre feeling for hvordan rasene er, hvis man møter flere individ av samme rasen. Mitt forslag -lykke til!  
  • Nylig opprettede emner

×
×
  • Opprett ny...