Gå til innhold
Hundesonen.no

Hei hei


Rabalder

Recommended Posts

Skrevet

Tøft.. Mer Stavanger folk.. :)

Ja, nå begynner vi å bli en hele del her inne :P Hvor i stavanger er du fra da?

Velkommen hit :P

Skrevet

Stavnger jah:-) Ikke så langt fra Bergen det, hehe :D Heter hunden din Rabalder? Det het newfoundlandshunden min også! Tai's Chow Dinos Rabalder, men til vanlig kalt Balder... Velkommen hit :D

Skrevet
Hvor i stavanger er du fra da?

Bor litt utenfor Sandnes

Heter hunden din Rabalder? Det het newfoundlandshunden min også! Tai's Chow Dinos Rabalder, men til vanlig kalt Balder... Velkommen hit Smile

Han blir kalt Balder til vanlig, men siden han er litt koko [looney] så heter han Rabalder hehe :mrgreen:

Skrevet

Bor litt utenfor Sandnes

Han blir kalt Balder til vanlig, men siden han er litt koko [looney] så heter han Rabalder hehe :mrgreen:

Oppdretteren min bor på Austrått! :D Sikkert ikke så langt fra deg! :D

Arkivert

Dette emnet er nå arkivert og stengt for flere svar

  • Hvem er aktive   0 medlemmer

    • Ingen innloggede medlemmer aktive


  • Nye innlegg

    • Det kommer jo an på om du ønsker å åpne og lukke port hver gang du skal kjøre inn og ut. Jeg ville nok hatt bil og kjøring utenfor gjerdet, for å unngå fare for påkjørsel av hunder.
    • Er det lurest å ha gjerde der man parkerer bilen også? Da må man ha port. Eller lurest å kun ha gjerde der man ikke kjører bil?
    • Helt enig! Savner mer aktivitet, ironisk nok, siden jeg ikke har vært aktiv her på snart 20 år. Hadde vært moro å hørt hvordan det gik nå med alle «gamle». For min del handler det nok litt om at småbarnsliv og jobb har tatt mye tid, og det at jeg har vært hundeløs i en del år. Å når jeg skriver n innser jeg også at det handler om at jeg ikke sitter å surfer på pcen lenger, forum fra mobil er ikke helt det samme. 
    • Hadde vært gøy med litt mer aktivitet her inne ja. Føler jeg ser det der ute i den virkelige verden også, er synkende aktivitet på mange arenaer. Her går det fremdeles i hund og konkurranser, mest RL.
    • Veldig synd egentlig at det er blitt sånn. For det var himla gildt her en stund.  Lurer også på hvordan det går med de eldre brukerene, og lurer på om de holder på med hund fortsatt. 
  • Nylig opprettede emner

×
×
  • Opprett ny...