Guest Vicky Skrevet 30. Mars 2006 Rapporter Skrevet 30. Mars 2006 Må bare vise noen komiske bilder her Her er Vicky en skikkelig BITCH! Dette er fra da Kristine og Oscar var på besøk. Vicky er veldig egen til tider. Her vokter hun senga si omhyggelig. Den er kun Vicky sin sier hun :lol: Glem det Oscar! Senga er mitt territorium! Ikke prøv å komme rundt du, din luring!!! Har noen av dere hunder med vaktinstinkt? Har noen hunder med spesielle elskede gjenstander? hehe. Dere med aussie, har dere mye vaktinstinkt på deres?
Betty Skrevet 30. Mars 2006 Rapporter Skrevet 30. Mars 2006 Buster har en tendens til å vokte både mat å lekene sine. Godbiter å slikt er det stort sett bare Hera han godtar at får samtidig som han hehe. Men han har vært gretten mot henne å når det har vært ekstra gode godbiter. Han lar henne heller ikke låne leker når hun er her. Av og til så vokter han pinner på tur men det er ikke så ofte. Han har aldri voktet liggeplasser, mat og vannskålene eller oss.
Guest Vicky Skrevet 30. Mars 2006 Rapporter Skrevet 30. Mars 2006 Min vokter ikke mot mennesker. Aldri. Men andre hunder er hun ganske egen mot. Hun skal ha all oppmerksomhet. Og hun har spesiellt elskede gjenstander, som f.eks; hennes elskede sekk, mat, senga hennes, og mine gjenstander
Taz Skrevet 30. Mars 2006 Rapporter Skrevet 30. Mars 2006 Diego gir blanke F i alt og alle, så vokter instinktet hans er ikke-eksisterende. Men Cody kan finne på å vokte meg mot andre hunder, eller pinner/leker mot andre hunder..
Ingvild Skrevet 30. Mars 2006 Rapporter Skrevet 30. Mars 2006 Tinkas vokterinstinkt er absolutt ikke-eksisterende, overfor alt og alle.
Mud Skrevet 30. Mars 2006 Rapporter Skrevet 30. Mars 2006 Vicky Det nærmeste Lokeliten kommer å vokte er å prøve å gjemme maten sin under teppe så ikke pus tar den...For hvis pus tar den så får hun den...da går nemlig Loke å legger seg.. Andre hunder kan helt fint ta alt ut av munnen hans og får han kjøttbein så går han rundt å legger den i hånda til folk for at de skal hjelpe han å holde den slik at han får bedre tak når han tygger. Kan tryggt si at Loke vokter lite
Betty Skrevet 30. Mars 2006 Rapporter Skrevet 30. Mars 2006 Min vokter ikke mot mennesker. Aldri. Men andre hunder er hun ganske egen mot. Hun skal ha all oppmerksomhet. Og hun har spesiellt elskede gjenstander, som f.eks; hennes elskede sekk, mat, senga hennes, og mine gjenstander Buster vokter heller ikke mot mennesker, men bare andre hunder. Han pleier å gi bort griseører, bein, leker osv til mennesker. Å hvis jeg spør om: kan mor få pipern så kommer han med piperen, og det samme med beinet osv hehe. Kan og gi bein osv å si skal hun/han, å så peker jeg på personen, få den? Å så går han bort til personen å avlever det. Har vært veldig konsekvent med å lære han at å vokte med mennesker ikke er bra, og lært han at å gi bort gjenstander fører masse goder med seg. Flinke voffsen min .
Guest Jonna Skrevet 30. Mars 2006 Rapporter Skrevet 30. Mars 2006 I Blaze bor det en liten vokter. Hun vokter bur og bil (antaglivis pga hennes elskede bur er der).... Hun vokter gjenstander som er hennes eks. mat-ben-leker. Vell å merke bare mot andre hunder! Om det ikke er noe gjenstander å passe på så er hun snill og grei mot det meste av hunder og sitter "flørte" modus på
Kristina Skrevet 30. Mars 2006 Rapporter Skrevet 30. Mars 2006 Lunah vokter meg,leker,mat og hennes ting mot andre hunder, men aldri mennesker.
Toya Skrevet 30. Mars 2006 Rapporter Skrevet 30. Mars 2006 toya vokter ikke så mye hu, ikke som jeg har lagt merke til i alle fall
Synne N Skrevet 30. Mars 2006 Rapporter Skrevet 30. Mars 2006 Kali er ikke den som vokter, eller hun liker ikke at jeg klapper andre hunder, men ellers så er hun den som stjeler. Hun bryr seg ikke om det hun har for det andre har er mye kjekkere, noen hunder gir blanke i at hun tar det mens andre kan bli passe irriterte Hun bryr seg egentlig ikke om det er mennesker eller dyr hun stjeler fra.. <_<
Mud Skrevet 30. Mars 2006 Rapporter Skrevet 30. Mars 2006 Vell å merke bare mot andre hunder! Om det ikke er noe gjenstander å passe på så er hun snill og grei mot det meste av hunder og sitter "flørte" modus på Den har vi ikke sett!
Djervekvinnen Skrevet 30. Mars 2006 Rapporter Skrevet 30. Mars 2006 Hera vokter ikke. Kun hvis hun kjenner hundene veldig godt (Buster) , kan hun prøve seg på å bestemme litt, men hun gir seg veldig fort, og gir ifra seg leker og ting og tang raskt hvis noen hunder kommer bort til henne. Hun er veldig grei sånnsett.
Renate A Skrevet 30. Mars 2006 Rapporter Skrevet 30. Mars 2006 Chicka vokter ikke mot meg, en andre hunder. Nabo hunden kommer ikke inn i vår "oppkjørsel" den er Chicka sin, hun gir ikke fra seg pinnen, hun kan finne på å gå og ta pinnen fra andre hunder, hun skal alltid passe på at leken går etter hennes pipe og regler ellers blir hun <_< Chicka er veldig dominant, hun løfter benet stående når hun tisser og noen ganger knurer hun nå hun graver over tisset.
Marianne Skrevet 30. Mars 2006 Rapporter Skrevet 30. Mars 2006 I Blaze bor det en liten vokter. Hun vokter bur og bil (antaglivis pga hennes elskede bur er der).... Hun vokter gjenstander som er hennes eks. mat-ben-leker. Vell å merke bare mot andre hunder! Om det ikke er noe gjenstander å passe på så er hun snill og grei mot det meste av hunder og sitter "flørte" modus på NÆÆÆH?!?!? Vokter hun buret sitt..??? Begge mine vokter på maten sin, og bein o.l. Mest matvokting det går i, hender de vokter litt på lekene sine også..
_aussie_ Skrevet 30. Mars 2006 Rapporter Skrevet 30. Mars 2006 Luna vokter over meg, leker og maten sin ovenfor andre hunder.. Men hun er ikke sånn mot mennesker.
Rabalder Skrevet 30. Mars 2006 Rapporter Skrevet 30. Mars 2006 Balder vokter lekene sine og maten sin mot hunder han kjenner, han gjør aldri dette mot ukjente hunder eller mot mennesker.
Guest Jonna Skrevet 30. Mars 2006 Rapporter Skrevet 30. Mars 2006 NÆÆÆH?!?!? Vokter hun buret sitt..??? Den har vi ikke sett! Føler jeg litt sarkasme i luften her Legger ikke skjul på at hun er litt slik.... (blir vell litt vanskelig å skjule ) Nei det er nå bare til å flytte henne 2 m bort fra det så er det den berømte flørte modusen. (litt OT: Bakdøren til bilen min var frossen i dag morges så Blaze måtte sitte i forsete med meg i kø.. Vell jenten prøvde å flørte på seg nabo bilen der vi sto i kø. Hun satt å vippet på ørene, slikket på ruten og gjorde alt for å få kontakt. Ene damen holdt på å kjøre rett i bilen forann. )
WheatenMali Skrevet 30. Mars 2006 Rapporter Skrevet 30. Mars 2006 Haha og idioten min hører på Vicky Nena kan finne på å vokte griseører ovenfor Oscar, da sier hun bare murr også backer han, men ellers er rasen veldig happy for alle som vil "leke" med dem, eks. ta leken dems, komme inn døra...
Guest Vicky Skrevet 30. Mars 2006 Rapporter Skrevet 30. Mars 2006 Haha Oscar hører når det passer ham. smart liten luring det der. Husker vi jaga ham ned til tunnelen hvor jeg bor jeg sa "kom da lille søte Oscar!", og han svarte: " det kan du drite i!". hihi... merkelig nok har alle hunder sine sider.
Lazita Skrevet 31. Mars 2006 Rapporter Skrevet 31. Mars 2006 Jeg kan vell si det sånn da, det har blitt betydelig mindre bjeffing både hjemme og i bilen etter at vi solgte Astrixen. Nå er vi tilbake til det samme gammle bjeffing når vi kommer inn på humpete veier eller grus veier(for da vet hundene at de skal på tur i skogen å få løpe løse). Ellers så bjeffer de når det ringer på og når Jostein kommer hjem fra jobb(for da blir de så glade), de gir også lyd fra seg om det kommer fremmmede bilder på tunet, men ikke når husverten kommer hjem da er de stille.
Mud Skrevet 31. Mars 2006 Rapporter Skrevet 31. Mars 2006 Føler jeg litt sarkasme i luften her Legger ikke skjul på at hun er litt slik.... (blir vell litt vanskelig å skjule ) Nei det er nå bare til å flytte henne 2 m bort fra det så er det den berømte flørte modusen. (litt OT: Bakdøren til bilen min var frossen i dag morges så Blaze måtte sitte i forsete med meg i kø.. Vell jenten prøvde å flørte på seg nabo bilen der vi sto i kø. Hun satt å vippet på ørene, slikket på ruten og gjorde alt for å få kontakt. Ene damen holdt på å kjøre rett i bilen forann. ) He he..hun er rå på å flørte da! Sjarmerte både Loke og eier helt i senk (ok, Loke er billig, men det er ikke eieren..) Trafikkfarlig hund!
Jeampi Skrevet 31. Mars 2006 Rapporter Skrevet 31. Mars 2006 hehe Pito driter i tingene mine og sine. Tilogmed tyggebein blir delt. Eler hun har voktet over en oksesene en gang katten nærmet seg. Men det er én av tusen ganger så det er ikke my egoisme der
Mirai Skrevet 31. Mars 2006 Rapporter Skrevet 31. Mars 2006 Mona vokter ikke over noe som helst, hverken for mennesker eller dyr Bortsett fra maten sin, for andre hunder, men det er vel naturlig. Hun er jo ikke vant til å dele den med noen. Mennesker kan selvfølgelig fint komme bort til skålen.
LiLi Skrevet 31. Mars 2006 Rapporter Skrevet 31. Mars 2006 Nja, hun er litt ille på å vokte over andre hunder. Det gjelder mest mat da, og det hun ser på som "sitt", som f.eks. buret hennes (som hun forøvrig hater ellers, og aldri ligger i frivillig). Det er vel mest fordi det pleier å ligge noe godt i buret. Hun kan fyke rett på noen som nærmer seg maten Vokter aldri mot mennesker da.
Recommended Posts
Arkivert
Dette emnet er nå arkivert og stengt for flere svar