Gå til innhold
Hundesonen.no

Bore stranden, jeg og Silje på tur


Taz

Recommended Posts

Ja, da er det en stund siden jeg har lagt ut turbilder, så tenkte jeg skulle legge ut bildene

fra dagens tur på stranden. :innocent:

Førsteinntrykket

IMG_6047litebilde.jpg

Fikk veldig mangen bra bilder av Enya og Cody som leker sammen, men de er best i stort format.

IMG_6096litebilde.jpg

Cody begynner å bli stor

IMG_6097litebilde.jpg

IMG_6099litebilde.jpg

Ett veldig morsomt bilde, som hadde en morsom fortsettelse av at Enya jager Cody.

IMG_6101litebilde.jpg

Poseringsbilde i vind.

IMG_6112litebilde.jpg

Diego stiller seg pent opp med den nye klippen sin

IMG_6168litebilde.jpg

Enya og Mala viser sine egenskaper som agility hunder

IMG_6319litebilde.jpg

Hodebilde av Cody

IMG_6328litebildepsd.jpg

Lenke til kommentar
Del på andre sider

Hodebilde av Enya

IMG_6255litebilde.jpg

Og til slutt, ett bilde av Diego som hopper. Som Cody absolutt måtte ødelegge. *furte*

IMG_6330litebilde.jpg

Jaja, jeg fikk iallefall beviset mitt om at Diego faktisk kan bli en agility hund. Hehe

Lenke til kommentar
Del på andre sider

Kjempefine bilder :D alle er jo i fokus! Hehe.. Og selvfølgelig er hundene flotte også.. Hehe.. Jeg bare hang meg litt opp i kvaliteten på bildene.

Ja, da er vi to! jeg skulle ønske jeg hadde så fine klare bilder,og hvertfall av hund i fart!

Står ørene til cody fint hele tiden nå da Taz? :icon_redface:

Lenke til kommentar
Del på andre sider

Flotte bilder, kom jo i skikkelig vårstemning her jo :D

Og vi som følte at vi hadde kommet til høyfjellet fordi det var så mye mer snø der enn her hjemme (ca 30 min å kjøre :P)

Ja da ser man, alt er relativt :icon_redface:

Lenke til kommentar
Del på andre sider

Ja, da er vi to! jeg skulle ønske jeg hadde så fine klare bilder,og hvertfall av hund i fart!

Står ørene til cody fint hele tiden nå da Taz? :icon_redface:

Takk.. :D

Nei, dessverre, ørene står nesten bare på tur.

Men de står iallefall litt hjemme også, eller halve øret for å si det sånn.

Så det kommer seg. :P

Lenke til kommentar
Del på andre sider

Arkivert

Dette emnet er nå arkivert og stengt for flere svar

  • Hvem er aktive   0 medlemmer

    • Ingen innloggede medlemmer aktive


  • Nye innlegg

    • Det ser jo ut som at det virker å bruke strup, men jeg ønsker ikke å bruke det på hundene mine uansett. Mykere metoder tar nok lengre tid, og krever sikkert mer av meg som hundefører, men jeg ønsker heller å legge inn den innsatsen enn å påføre smerte på hundene mine. Hva forskning sier er ikke så relevant for meg, når jeg ser at jeg klarer å oppnå det jeg ønsker uten å bruke brutale metoder så gjør jeg selvsagt det.  Ingen av mine hunder er enkle typer, så når det går an å få de til å fungere godt uten bruk av vold så tenker jeg det skal være mulig for de fleste. 
    • Det er veldig lenge siden jeg har brukt noe slik(da jeg gikk på folkehøyskole for 20+ år siden). Men jeg husker at man skulle skylle før man satte inn i maskinen. Jeg fant også dette, om det er til noe hjelp; Oppvaskmaskin til industri: Slik får du best resultat - Machine Products Storkjøkken AS
    • Er det noen som har kompetanse når det gjelder forvask av spisebestikk og servise før man setter det inn i maskin med kort vaskesyklus (steamer). Skal man vaske med håndoppvaskmiddel først, eller bare bruke rent vann? Finner ingen spesifikk beskrivelse hos mattilsynet. Har bare hørt at det kan ødelegge maskinen. Hvis noen har en link å vise til, helst fra produsent (Miele, Hobart el.lign.) hadde det vært fint.  
    • Huken multisele eller Troll nomesele. 
    • Avstand? Om hun kjefter, ta henne bort fra ham. Eller ham bort fra henne.  Dette er en prosess som tar mye tid, så jeg tenker at det kan være hun har større behov for rom og avstand en god stund til. Å ta igjen et par år med sosialisering som skulle skjedd fra valpestadiet vil ta lang tid og mye tålmodighet tror jeg.
  • Nylig opprettede emner

×
×
  • Opprett ny...