Gå til innhold
Hundesonen.no

Recommended Posts

Skrevet

Kjøper dere alle sløyfene på utstilling? Det som hunden deres vinner.

De koster ofte 100 kroner per stykk og blir det tre sløyfer så koster det 300 kroner. Er det verdt det? Hva gjør dere?

Skrevet

Jeg pleide å kjøpe sløyfene de første utstillingene men så sluttet jeg. Nå ligge de fleste sløyfene i en skuff og vet ikke hva jeg skal gjøre med dem ?

  • 2 weeks later...
Skrevet

De første utstillingene jeg var med på kjøpe jeg alle rosetter han fikk, var kjempe stas? Nå kjøper jeg ingen, vet ikke hvor jeg skal ha de lenger. De ligger vel en eller annen plass i skapet eller boden. Så for meg nå er det ikke verdt pengene, da de bare blir lagt bort og glemt.

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gjest
Skriv svar til emnet...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Hvem er aktive   0 medlemmer

    • Ingen innloggede medlemmer aktive


  • Nye innlegg

    • Zelda vokser som ugress, dessverre i så stor grad at hun har litt problemer med muskulære spenninger (håper iallefall det er alt det er), men vi koser oss masse og hun utvikler seg fint tross alt og litt enkel behandling holder ting i sjakk. Gleder meg dog til hun ser litt penere og mer balansert ut, så fort fronten tar igjen bakparten så skyter bakparten fart igjen og vokser 5 cm "over natten".  Og håper hun ikke blir alt for stor. 🙈 Håper på mange fine valpevennlige turer ila høsten,  har så smått begynt å trene litt, lærer utrolig fort, men merker godt at det ikke er en rase som er avlet for bruk lenger. Iallefall ikke særlig målrettet. Men det bor en del i henne så tipper det blir en gøyal hund å trene på sikt når man bare får kanalisert det litt bedre.   
    • Det er hundrevis av hunderaser, så det er litt av en jobb å liste alle. I prinsippet er kanskje myndene de mest krevende fordi de er selvstendige, egenrådige og har høyt jaktinstinkt. Men det er også individuelt.
    • Hvilke hunderaser er vanskeligst å ha løse utenom båndtvangen? Sikkert de med mye jakt. Men hvilke?
    • WOW!! Grattis😍🥳 Superbra jobba!!
    • Gratulerer så mye. 👏🤩
  • Nylig opprettede emner

×
×
  • Opprett ny...