Gå til innhold
Hundesonen.no

Recommended Posts

Skrevet

Hei :) Lurer på om noen har sett bur hvor alle veggene skrår? Kvalitet er ikke så viktig, og kan godt være sammenleggbar type, men med god lufting. Dvs ikke bur hvor halvparten er tett. Har sett bur hvor to vegger skrår, men mangler liksom det siste ? 

Skrevet

Hmm..Billige-hundebur.com? Ellers så er det vel de sammenleggbare nettingbura som er "laget" for bilbruk som en får på biltema etc..Artfex har vel kanskje noe. Skal du ha det i bil?

Skrevet
11 minutes ago, Tallyho said:

Hmm..Billige-hundebur.com? Ellers så er det vel de sammenleggbare nettingbura som er "laget" for bilbruk som en får på biltema etc..Artfex har vel kanskje noe. Skal du ha det i bil?

Trenger et ekstra bur noen ganger, i bil ja, men skulle helst hatt skrå på alle sider for å få plass til et som er størst mulig. 

Har et stødigere bur til vanlig, dette er til de få gangene jeg skal ha en til med, eller på lengre treninger med mye venting i bil. Da er det godt med litt mer plass :)

Skrevet

Tja, nei du må vel nesten bare google. Kommer jo an på målene og hvor i bilen du skal ha det (sånn med tanke på seterygg, hjulbuer, bur nr 1 etc). Lære seg å sveise så en kan lage selv?

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gjest
Skriv svar til emnet...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Hvem er aktive   0 medlemmer

    • Ingen innloggede medlemmer aktive


  • Nye innlegg

    • Legitime = oppriktige/riktige i følge lover og regler.
    • Det finnes mange gode bøker og kurs om språk. Turid Rugaas har "På talefot med hunden" og "Bjeffing - språket som høres".  Dette er også en god jeg har i bokhylla www.dogwise.com/the-language-of-dogs-understanding-canine-body-language-and-other-communication-signals-dvd-set/ Hvis du bor på østlandet kan jeg på det varmeste anbefale språkkurset til Lundqvist hundeskole. Jeg har gått det to ganger og det er utrolig lærerikt. Det avhenger veldig av individene om de kan ordne opp selv eller ikke. Så lenge hundene oppfører seg ok mot hverandre og tar hverandres signaler så er det ok. Om det er stor forskjell i alder og adferd på dem så trenger de ofte litt hjelp for å fungere sammen. Jeg mener uansett at det er eierens ansvar å sørge for at alle hundene trives og har det greit, og ingen hunder skal være nødt til å sloss for plassen sin eller mistrives i flokken.
    • De som har flere hunder enn tre og som lever i flokk. Lar dere flokken ordne opp i alt selv? Eller tar dere helt styringa? Blir det værre da? Ønsker kun å lære mere om hundespråk.
    • Hva betyr legit? Betyr det at de er greie?
    • Om kjøper har betalt full valpepris og hunden står registrert på valpekjøper, så eier denne alle rettigheter. Da er det normalt med en leasingavtale for kull hvor andre enn eier er oppdretter. Her vil nok avtalene være forskjellig, normalt sett leaser man for prisen av en valp eller en valp.  Hvilken avtale som gjøres er mellom partene selv.
  • Nylig opprettede emner

×
×
  • Opprett ny...