Gå til innhold
Hundesonen.no

litt om oss


Tine og Kip

Recommended Posts

Skrevet

Hei! Jeg heter Tine og er født i 1988, så er 17 i skrivende stund og litt utover sommern :Pm Jeg bor i Mjøndalen, Buskerud. Kjører trial og driver aktivt med hund, konkurrer i lydighet og driver litt med gjeting. Går 2 året på allmenn. Hunden min er en Border Collie hann på 10 mnd. Lærer fort og vi har et veldig bra forhold sammen og har det kjempe gøy:) Er veldig glad i å møte andre hundemennesker, så det er bare¨å ta kontakt med oss:) Da blir vi glade!

Ta gjerne en tur innom hjemmesiden vår for mer å lese om:)

www.borderenkip.piczo.com

Vi ser frem mot å være her B)

MVH

Tine og Kip

  • 4 weeks later...

Arkivert

Dette emnet er nå arkivert og stengt for flere svar

  • Hvem er aktive   0 medlemmer

    • Ingen innloggede medlemmer aktive


  • Nye innlegg

    • Dyrebutikker har som regel dette.  Ville begynt med ørepudderet.  Hvis du har en smal pinsett, kan du bruke det istedenfor veneklemme.
    • Er det det samme hvor jeg kjøper sånn tang? Ja hvis det hjelper så er det verdt det men var redd å kjøpe enda en ting som ikke blir brukt. Hehe😉
    • Ja mente røytefri hund.
    • Dette har funket i alle år for meg og mine hunder.  Det er spesielt viktig for røytefrie hunder, der pelsen er mye finere og glattere enn andre pelstyper.  Ørepulveret gjør at hårene i ørene blir "trå" så det blir lett å få tak i dem og alle mine (har og har hatt mange) godtar dette. Det er viktig å få tak i de innerste hårene ellers kan det bli klumpete og da er det vanskelig og tar tid å få ut. Det er aldri feil å bruke hjelpemidler som er helt ufarlig og gjør jobben lettere.  Mindre plagsomt for hunden.
    • Det er vel nyttig uansett hva slags pels hunden har vil jeg tro. Du skrev i startinnlegget at du har en "ikke røytefri hund"? Mente du omvendt? Det er jo stor variasjon i pelstype på hunder som ikke røyter også, men uansett må jo ørene nappes.
  • Nylig opprettede emner

×
×
  • Opprett ny...